замки Бар'єр

«Бар'єр» - замки високої якості з Санкт Петербурга

Запірні пристрої Бар'єр виробляють в Санкт Петербурзі. Це унікальні механізми з простою і потужною конструкцією, відмінно захищають проти злому.

Існує кілька різних серій замків Бар'єр. Незалежно від моделі, пристрої мають міцність, надійністю.

Фото накладного замка Бар'єр

Переваги дверного замка Бар'єр очевидні:

  • Надійність і міцність.
  • Захист від силових і інтелектуальних видів злому.
  • Простий монтаж.
  • Продумана, якісна конструкція.
  • Невисока ціна.
  • Великий термін експлуатації.

Купити замок Бар'єр в Україні можна на сайті інтернет-магазину Lockmarket.com.ua за вигідними цінами.

Різновиди замків для дверей Бар'єр

Запірні циліндрові конструкції

Виробник випускає замки циліндрового типу тільки з накладним способом установки. Замок накладної бар'єр монтується дуже легко, за допомогою стандартного набору інструментів.

Конструкція являє собою поєднання простоти і надійності, не потребує технічного обслуговування. У замковій конструкції використовується циліндр двох видів: здвоєний, одинарний (двері відкриваються тільки з зовнішньої сторони).

Зображення врізного замка Бар'єр


Запірний механізм призначений для установки на дверні полотна, товщиною від 2,6 до 6,5 см. З дерева, металу, ДСП. Плюси: стійкість до різних способів злому, атмосферних впливів, корозії, пилу. Закритий замок з одинарної личинкою відкрити зсередини неможливо. З цієї причини, такі замки встановлюють на ворота гаражів. Навіть, якщо злочинець зможе проникнути всередину через дах, завдяки гаражному замку Бар'єр, він не зможе викрасти автомобіль.

сейфовий Бар'єр

Сейфові замки встановлюються всередині, мають функцію блокування замикаються відділів сейфа - ящиків, секцій, дверей. Робочий механізм аналогічний замкам марок Мауер, Енд Грінліф.

Сейфові запірні конструкції є механічними. Секретний механізм такого пристрою налічує до мільйона кодових операцій.


Замок сувальдний «Бар'єр»

Сувальдниє запірні конструкції Бар'єр мають відмінну рису від інших замків: при першому повороті ключа запор зміщується.

Відносяться до 4 класу захисту. У конструкції немає пружин. Це унеможливлює одночасну роботу сувальд і ригеля. Тому, відкрити такий замок відмичкою не вийде.

Зображення накладного замка Бар'єр


Сувальдні замки мають кілька очевидних переваг:

  • Забезпечують відмінний захист двері від злому будь-якого типу.
  • Ригель і вставки зроблені з твердих металевих сплавів.
  • Міцний сталевий корпус збільшеної ширини.
  • Кутові елементи посилені.

Замки оснащені двома, трьома ригелями. Кількість залежить від моделі. Посилена стійка захищає конструкцію від висвердлювання. Зламати такий замок практично неможливо, навіть за допомогою віджимання, так як навіть в цьому випадку замикають ригелі не вийдуть з відповідної планки.

Популярні моделі замків Бар'єр

бар'єр 2

Замки Бар'єр 2М, 2Р відносяться до 3 класу безпеки. Запірні пристрої призначені для установки на двері з відкриванням усередину і назовні. Якщо в назві моделі є буква «Р», то в комплект замку входить поворотна рукоятка.

Замок Бар'єр 2 - циліндрична конструкція з великим набором кодових комбінацій. Штифти рівномірно розподілені по колу по всьому секретному механізму. Це підсилюють рівень секретності, зводить на нуль можливість розкрити замок за допомогою відмички.

Ключ має особливу форму, з якої вкрай важко зняти зліпок.

Відмінною особливістю замку циліндрового Бар'єр є чавунний корпус, засув зі сталі, покриття нікелем. Кількість кодових комбінацій - від 200 тисяч. Завдяки особливій конструкції циліндра, замок може бути встановлений на тонкі дверні полотна.

бар'єр 4- найбільш затребувана модель. Унікальність запірного механізму полягає в простоті конструкції, компактності і невеликій кількості механічних деталей. Корпус замка виготовляється з міцної сталі, має висоту 7,4 см. Відмінно підходить для установки на будь-які двері.

Купити замки Бар'єрможна в інтернет-магазиніLockmarket.com.uaза привабливими цінами. Всі моделі мають оригінальні сертифікати, тривалу гарантію. Доставляємо замовлення по всій Україні в короткі терміни.

Рассказать друзьям!