Поштові ящики

Поштові ящики

Незважаючи на модернізацію суспільства, використання нових технологій, поштові ящики і раніше актуальні. Зараз вони виконують відразу дві функції, приймають пошту і є стильним аксесуаром, що прикрашає дверей і всього житла.Купити поштову скринькуне складно, але, щоб він служив довгі роки, надійно виконував свої функції, слід враховувати кілька нюансів при його виборі.

Особливості вибору поштових скриньок

Поштова скринька знаходиться зовні, на дверях, хвіртці, будинку, тому він повинен надійно захищати кореспонденцію. Під захистом мається на увазі безпеку: запобігання розтину і псування вмісту в результаті природних явищ. Сам поштову скриньку повинен бути надійно зафіксований або вмонтований в стіну.

Класифікація поштових скриньок:

  • Односекційні - призначені для одного будинку, квартири;
  • Багатосекційні - призначені для установки в під'їзді (для декількох квартир).

Ціна поштових скриньокзалежить від використовуваного для виготовлення матеріалу і функціональності. Є моделі у вигляді шпаківні, виготовлені під старовину, з малюнками, табличками з різних матеріалів. У нашому інтернет-магазині ви можетезамовити поштові скринькидля листів і газет українського і зарубіжного виробництва, купити ящики зі сталі, нержавіючої сталі, з порошковим фарбуванням, глянцеві, матові, текстурні.

Всі ящики надійно захистять вашу кореспонденцію від: дощу, снігу, спеки, допоможуть запобігти несанкціонований злом, будуть служити довго і якісно. Кожен клієнт зможе підібрати варіант індивідуально, для установки ящика на двері, на паркан, на стіну, перед будівлею. Наші ящики підходять під будь-який тип установки, прекрасно кріпляться, надійно і тривало виконують свою роботу.

Рассказать друзьям!