Розсувні системи для міжкімнатних дверей

розсувні системиРозсувні системи - високотехнологічна альтернатива класичним, орним дверей. Головна перевага відкатних стулок - економія простору. Для відкривання відкатних стулок не потрібне додаткове місце. Відкатні двері - відмінне рішення для маленьких квартир, студій. Такі стулки при відкриванні зміщуються в площині, паралельній стіні, не вимагають багато місця

Фото разждвіжной системи в двері

Переваги системи розсувних дверей

 • зонування простору
 • нестандартні рішення
 • естетичність
 • економія місця
 • зручне використання
 • довговічність

Бувають планування, коли розсувні двері це єдина можливість ергономічно організувати простір. За допомогою розсувних систем можна розділити приміщення на зони. Наприклад, відокремити робочий куточок від спальні, організувати гардеробну і т. П.

Бувають ситуації, коли для інтер'єру потрібні двері нестандартної форми. Розсувні дверні системи можуть переміщатися уздовж округлених стін по криволінійних напрямних.

Відкатні двері з сучасних матеріалів, наприклад, скла виглядають просто шикарно і презентабельно. Саме тому, їх, частіше за інших моделей, можна зустріти в холах готелів, торгових і бізнес центрів, фойє офіційних будівель.

Зображення розсувної системи в вікні

Відкатні стулки виручають в ситуації, коли для відкривання класичних дверей просто немає місця. Наприклад, в маленьких квартирах з вузькими коридорами, невеликими комнатками. Розсувні дверки не просто звільняють корисний простір, але і знижують можливість травми, так як не перекривають проходи.

Дверні стулки в розсувних системах пересуваються на роликах по спеціальних напрямних. Вони починають рух від легкого поштовху, м'яко, безшумно і плавно ковзають по рейках. Користуватися такими дверима дуже приємно.

Відкатні двері, що складаються з декількох дверних стулок, можуть використовуватися в якості ширми, перегородки.

Фото раздвіжнойсістеми в шафі


Якісні розсувні системи розраховані на тривалий період експлуатації, зазвичай більш декількох десятків років. Причому під час використання, дверей не перекошуються, не потребують мастилі, що не прокреслюють кола на ламінаті або паркеті.

В інтернет-магазини Локмаркет можна купити розсувну систему відомих європейських брендів за вигідною ціною.

Різновиди розсувних систем

Відкатні стулки бувають різних типів:

 • відкатні двері
 • Радісно розсувні системи
 • Каскадні дверні стулки
 • Дверні стулки «книжки» і «гармошки»

Відкатна конструкція може складатися з 1 або 2 дверних полотен. Профілі з направляючими рейками кріпляться на підлозі, в стіні або в верхній частині дверної конструкції. Найнадійніший - верхній підвіс рейок. В цьому випадку напрямні носія не забиваються пилом, що не піддаються деформації.

Дверна стулка може вбудовуватися - заїжджати всередину стіни або бути накладної - переміщатися по її зовнішньої поверхні. Зовнішня верхня рейки може залишатися відкритою або бути прихована спеціальною декоративною панеллю.

Вбудовувані двері можна зробити під час ремонту. Накладні розсувні двері - в будь-який час.

Зображення міжкімнатних розсувної системи

Відрізняються округлої формою, стильним зовнішнім виглядом. Можуть мати одне або декілька дверних полотен, які переміщаються по радіальних напрямних.

Кожна дверна стулка рухається по окремій напрямної. Можуть одночасно збиратися в одній частині дверного отвору.

Такі дверні системи зручні у використанні, відрізняються компактністю, зовнішньою привабливістю. Кожне дверне полотно складається з декількох стулок, з'єднаних між собою особливим кріпленням.

Таким дверей не потрібна вільна стіна для переміщення. Вони легко складаються в гармошку і розправляються в ціле полотно при необхідності.

Схема розсувної системи в двері

У всіх розсувних систем є спільна особливість - двері переміщаються за допомогою роликів, які можуть розташовуватися як в нижній, так і у верхній частині дверної коробки.

Відкатна конструкція може складатися з 1 або 2 дверних полотен. Профілі з направляючими рейками кріпляться на підлозі, в стіні або в верхній частині дверної конструкції. Найнадійніший - верхній підвіс рейок. В цьому випадку система розсувних навісних систем не забиває пилом, що не піддаються деформації.

Дверна стулка може вбудовуватися - заїжджати всередину стіни або бути накладної - переміщатися по її зовнішньої поверхні. Зовнішня верхня рейки може залишатися відкритою або бути прихована спеціальною декоративною панеллю.

Вбудовувані двері можна зробити під час ремонту. Накладні розсувні двері - в будь-який час.

Особливості розсувного механізму

Фурнітура системи розсувних систем має різну конструкцію:

 • Двері переміщається по двох рейках, які кріпляться у верхній і нижній частині короба. Подібна конструкція надійно фіксує дверну стулку в горизонтальному положенні, добре захищає від шуму, утримує тепло.
 • Стулки дверей рухаються по направляючої, закріпленої зверху. Особливість такої системи - напрямну рейку можна кріпити тільки до несучої стіни.
 • Розсувна система для дверей «книжка». Двері рухається по вертикальному краю рейки, яка закріплена на стіні.
схема розсувної системи для шафи

Розсувні системи без нижньої напрямної, з верхнім кріпленням рухаються м'яко і безшумно на силіконових роликах з кульковими підшипниками. Такі дверки довговічні, завдяки жорсткості і надійності верхньої рейки.

Схема міжкімнатних розсувної системи

Розсувна система може бути використана разом з дверними полотнами з різних матеріалів - скла, дерева, пластика, металу.

Вінтернет-магазині Локмаркетможна вигідно купити систему розсувних дверей. Ви придбаєте довговічний, високотехнологічний механізм за доступною ціною в Києві, Україні. На всі вироби надається гарантія виробника.

Швидка доставка в усі українські населені пункти.

Рассказать друзьям!