Ручки на роздільному підставі

Дверні ручки на розетці

Дверні ручки на розетці - популярна модель дверної фурнітури. Мають акуратний, стильний зовнішній вигляд. Використовуються як для міжкімнатних, так і для вхідних дверних стулок.

Фото ручки на розетці

варіанти конструкції

Ручка на розетці відноситься до групи рухомих моделей дверних ручок. Найпопулярніші серед них:

  • Рухливі поворотні моделі на розетці (кноби - кулястої форми).
  • Рухливі натискні рукоятки на розетці (на відміну від описаних вище рухомих натискних ручок на планці).

Розетка являє собою накладку на дверне полотно. Служить підставою для кріплення важеля. Накладка прикриває замкову щілину і з'єднує рукоятку з замком.

Дверні міжкімнатні руки на розетці можуть мати як класичну форму (круглу, овальну або квадратну), так і бути нестандартної конфігурації. Це дає широкий простір для дизайнерських рішень.

У даній конструкції немає такого складного параметра як міжосьова відстань - тут вісь замкової щілини і вісь ручки сходяться.

Поворотна ручка-Кноб рекомендується для внутрішньокімнатних дверей, забезпечена поворотним механізмом, що регулює роботу засувки. Ненадійність замку не дозволяє використовувати дану модель на вхідних дверях.

Натискна ручка на розетці, на відміну від кноба-кулі, має велике розмаїття форм, тому знаходить більш широке застосування.

Може мати різну конструкцію:

  • Зі звичайною засувкою без замка; зі спеціальною рукояткою-фіксатором, що повертається зсередини;
  • З замком, що відкривається прапорцевим або англійським ключем. Модель з надійним замком відмінно підійде в якості ручки на розетці для вхідних дверей.
Зображення ручки на розетці

Які матеріали використовують для дверних ручок розеток

Поворотні рукоятки для внутрішнього використання роблять із пластику, металу. Зверху вироби покривають якісним багатошаровим покриттям різних видів і кольорів.

Відсутність зовнішніх атмосферних впливів і перепадів температури дозволяють міжкімнатних ручкам зберігати достатню міцність і зовнішній вигляд тривалий час.

Основний матеріал може бути гармонійно доповнений елементами зі скла, дерева, порцеляни та інших матеріалів.

Нажімниє моделі для вхідних дверей виготовляють з нержавіючої сталі, сплавів кольорових металів.

Ідеально підходить латунь. Латунні дверні ручки на розетці мають достатню міцність, красивим, добротним видом. Також, використовують сталь, бронзу, мідь.

В деякі сплави додають алюмінієвий порошок - силумін. Він знижує рівень якості виробу, так як при низьких температурах стає ламким.

Для запобігання переохолодженню та прилипання руки до дверної ручки при сильному морозі, успішно застосовується в поєднанні зі сталлю вставних елементів з теплих матеріалів (скла, пластику, дерева).

Натискна ручка на розетці може виготовлятися різними способами, в тому числі методом ручного кування металу. Рукоятки, зроблені за індивідуальним замовленням, мають високий рівень художньої цінності.

Якісні ручки для дверей на розетці роблять відомі виробники Apecs, Archie, Ibiza, Sillur і інші. Такі моделі мають сертифікат якості, служать довго і бездоганно.

Фото ручки в двері на розетці

Дверні ручки на розетці в інтер'єрі

Ручки на розетці прекрасно впишуться в будь-який інтер'єрний стиль.

Витончені, витіюваті лінії послужать чудовим обрамленням класичного інтер'єру.

Для стилю Лофт характерна монотонна, затемнена колірна гамма, необроблені стіни, металева і дерев'яна меблі, мінімалізм в речах, вільний простір. Тут добре впишуться ручки з темних матеріалів: чорного блискучого металу і темного пластика.

До стилю Модерн підійдуть ручки дверні на розетці матовий хром, моделі з кольорового пластику, насичених і чітких форм, поворотні круглі кноби різних кольорів.

Купити дверні ручки на розетціможна в інтернет-магазиніLockmarket.com.uaза доступною ціною. Всі моделі з каталогу, мають сертифікати якості, перебувають на гарантії. Доставляємо замовлення в усі українські міста.

Рассказать друзьям!