Засувки, засувки

Будь-яка людина хоче, щоб його житло було максимально безпечним. Саме тому, багато, як додатковий засіб захисту використовують дверну засувку. Вона встановлюється на двері або стіну, і забезпечує надійний захист від зловмисників.

Дверна засувка відрізняється простою конструкцією. Для того щоб їй скористатися, досить просто посунути язичок в потрібному напрямку. В основному, засувки використовуються в заміських будинках, котеджах і господарських приміщеннях, проте вони будуть актуальні навіть в офісних приміщеннях, наприклад, для установки в санвузлі.

Дверні засувки в Дніпрі: що потрібно знати?

Перед покупкою товару необхідно звернути увагу на глибину його вирізу. Як правило, маленькі вироби використовуються всередині приміщення для фіксації та закриття міжкімнатних дверей. Глибина їх вирізу не перевищує 15 см, а встановити такі шпінгалети можна вручну, всього за кілька хвилин. Якщо ж плануєте використовувати засувки на вхідних дверях або воротах, тоді варто придбати більш довгі моделі (20-25 см буде достатньо для надійного захисту).

Ще один фактор, що заслуговує вашої уваги - це матеріал дверей, на яких буде використовуватися засувка. Якщо вони зроблені з пластика, то ідеальним варіантом стане шпінгалет, закривається в двох напрямках. Він встановлюється відразу на обох стулках, забезпечуючи, таким чином, більш надійний захист. Що стосується дерев'яних або металевих дверей, то для них досить стандартною засувки.

Кожен пристрій має свої особливості, їх також потрібно враховувати перед покупкою:

  • Розмір. Для вхідних дверей і воріт краще використовувати великі і міцні засувки, які легко витримають будь-яке навантаження і не бояться перепаду температур. Якщо ж захисні пристрої планується використовувати в приміщеннях, то потрібно робити упор на функціональність.
  • Матеріал. Ідеальним варіантом буде використання сталевого шпінгалета. Його ціна хоч і трохи вище, однак, він не буде пошкоджений при негативному впливі, і має великий термін експлуатації. Засувки з латуні або алюмінію - теж непоганий варіант, але не такий надійний.
  • Технологія виробництва. Це важливий фактор, який дозволяє підібрати потрібний пристрій під домашній інтер'єр. Виробники пропонують: литі, текстурні, ажурні і інші шпінгалети.
  • Додаткове оснащення. Технології не стоять на місці, тому можна купити захисні пристрої з пружиною, ланцюжком, і навіть поворотними елементами.

Купити засувку на двері ви можете, оформивши заявку на нашому сайті. Чому саме ми? Все просто! При купівлі будь-якого товару ви отримуєте грамотну консультацію фахівця і оперативну доставку. Крім того, всі представлені на сайті вироби відрізняються доступною ціною, адже ми працюємо безпосередньо з виробниками.

Рассказать друзьям!