замки Ельбор

замки Ельбор

Компанія «Ельбор» - відомий російський бренд. Спочатку, виробник обслуговував військово-оборонний сектор промисловості.

Інженери компанії створювали унікальні секретні механізми, яким не було аналогів у світі. Тепер, за цими ж технологіями виробляють запірні пристрої чудової якості для домашнього, комерційного, промислового використання.

Замки Ельбор - надійні, міцні механізми. Підходять для установки на дверні полотна з металу, дерева, а також броньовані двері, гаражні ворота.

Фото накладного замка Ельбор

Замовити і купити в Україні замки дверні Ельбор можна на сайті інтернет-магазину Lockmarket.com.ua за привабливою ціною.

Основні переваги замків компанії «Ельбор»

  • Тривалий експлуатаційний період.Російські замки проходять багаторазові випробування на кожному виробничому етапі. При виявленні найменших дефектів -дорабативаются до потрібного результату або відбраковуються. Завдяки такому підходу, замки дверні для металевих і інших типів дверей Ельбор, що надійшли в продаж, відповідають найсуворішим міжнародним стандартам якості.
  • Міцність матеріалу.Запірні системи Ельбор виготовляють з особливих металевих сплавів, що відрізняються високим рівнем міцності, надійності. Спенціалісти рекомендують для посилення конструкції замкову щілину захистити спеціальними броньованими накладками із загартованої сталі.
  • Комфортна експлуатація.Всі конструктивні елементи запірних конструкцій Ельбор ретельно підігнані один під одного. Завдяки цьому, механізм працює плавно, м'яко, легко відкривається і закривається.
  • Комплект з 5 ключами.У комплектацію дверного замка Ельбор входить інструмент для швидкої установки (у деяких моделей, 5 дублікатів ключів). Деякі запірні механізми оснащені міцною броньованої пластиною. Вона додає додаткову замку міцності, надійності.
Фото врізного замка Ельбор

Серії замків дверних Ельбор

Російський виробник випускає кілька серій врізних, замків накладних Ельбор з секретними механізмами циліндрового, сугальдного типу для дверей різного типу, в тому числі броньованих дверних полотен, гаражних воріт.

Основні серії замків для дверей Ельбор:

  • базальт
  • сапфір
  • Рубін
  • граніт

Сувальдний запірний механізм 4 класу. Відмітна особливість - понад 1,5 мільйона варіантів секретного коду. Це робить неможливим підбір шифру в злочинних цілях. При фізичному зломі замкові зуби залишаються неушкодженими.

Компактний і міцний корпус Базальт роблять з нікельованої сталевого сплаву, стійкого до механічних пошкоджень. Всі елементи запірної конструкції ретельно тестуються під час виготовлення на кожному виробничому етапі.

Зображення врізного замка Ельбі


Запірні конструкції підвищеної міцності. Найчастіше їх встановлюють на броньовані двері офісів, квартир, гаражів, сейфів, складів. Замок гаражний «Ельбор» накладної оснащений додатковою броньованої пластиною з товстої сталі, товщиною 2 мм.

Такі механізми неможливо зламати звичайними відмичками, відкрити спеціальними ключами. Запірні конструкції сугальдного типу мають кілька мільйонів варіантів секретного коду. Це виключає можливість підбору зашифрованою кодової комбінації.

Замки сувальдного і циліндрового типу підвищеного рівня міцності. Оснащені спеціальними механізмами для захисту конструкції проти злому - розпірні втулками, броньованими накладками і іншими. Зсередини замок блокується за допомогою Фалієв ручки. Має понад 3 мільйони секретних комбінацій.

Недорогі врізні справа наліво замки для дверей Ельбор з посиленим корпусом. Конструкція оснащена 6 сувальдами. Кількість секретних комбінацій - від 1,5 мільйона. Одна з моделей цієї серії оснащена тягами бічного типу, що забезпечують замикання в трьох точках.

Як вибрати замки Ельбор для дверей?

Замки Ельбор - пристрої з високим рівнем захисту. Виробник заявляє, що запірні механізми серії Базальт надійно захищені від віджиму дверей, розкриття за допомогою відмичок, висвердлювання, відмикання замка за допомогою провороту, вибивання.

Фотографія замку врізного Ельбор


Замки дверні Ельбор мають значні розміри, виглядають естетично. У комплект входять елементи кріплення, декоративна пластина, інструкція з докладним планом установки.

Ключ легко заходить всередину, відкриває і закриває механізм. Всі елементи конструкції працюють плавно, синхронно. Замки мають міжнародний сертифікат якості, тривалу гарантію.

Запірні механізми Ельбор відливають з металу високої міцності. Всі замки оснащуються спеціальною антивандальним захистом, багаторівневої бронею.

Зазвичай на двері встановлюють не один, а два замки з різними секретними системами. Найбільш надійний замок з усіх запірних механізмів Ельбор - Рубін 1.08.46. Його монтують на броньовані дверні полотна з металу.

Купити замок Ельбор в Україніможна на сайті інтернет магазинуLockmarket.com.ua за вигідною ціною. Швидка доставка в усі українські регіони.

Рассказать друзьям!