Замки навісні Abloy

Навісні замки Аблой - надійний захист власності

Навісні замки Аблойяк і інші конструкції цього типу використовуються для організації захисту різних об'єктів - гаражів, підсобних приміщень, майстерень, вони навішуються на вхідні двері, ворота і хвіртки. Цей механізм приваблює споживачів своєю функціональністю і простотою, та й коштують такі пристрої істотно менше врізних та накладних конструкцій. Головна перевага - універсальність, оскільки використання навісного замка практично не залежить від пристрою двері. Що стосується ступеня захисту, унавісних замків Abloyє конструкції з досить високим ступенем секретності, з високоміцних матеріалів. Наш інтернет-магазинlockmarket.com.uaпропонує широкий вибір конструкцій цієї компанії за адресоюhttps://lockmarket.com.uaза доступними цінами. При цьому, вибираючи навісну конструкцію, необхідно пам'ятати, що кожна з них має свої особливості.

Фото замку навісного Аблой

Пристрій і безпеку Abloy навісного типу

Навісні конструкції є механічними і відрізняються простотою пристрою. Їх основні елементи:

  • Дужка різної форми, діаметру і довжини.
  • Замковий механізм, що фіксує дужку.

Незважаючи на гадану низьку опірність зломів, навісні замки здатні створити відмінний захист, і в першу чергу завдяки тому, то відкрити їх можна виключно з того боку, з якою конструкція навешена. До того ж, у кожного типу навісних механізмів різні параметри, які також впливають на їх надійність. Виробник Abloy пропонує споживачеві наступні види замків:

  • Сувальдний, особливостями якого є наявність фігурних прорізів і пластини.
  • Гвинтові конструкція.

· Дисковий, що відрізняється штифтами-балансами і поруч дисків.

· Циліндровий, у якого секретний механізм являє собою єдиний вузол.

· Кодовий замок.

Зображення замку навісного Аблой

Завдяки механічному секрету відкриття запору ощуществляется за допомогою унікального ключа, той що призводить в рух сувальди. Ті в свою чергу вивільняють при цьому дужку - самостійно або за допомогою ригеля. Найчастіше сувальди з ригелем закріплюються в спеціальному отворі на одній стороні корпусу, але є і моделі, здатні фіксувати дужку відразу з обох сторін.

На що звернути увагу при виборі товару

Наша компанія рекомендуєкупити навісні замки abloy, Зробивши вибір накаталозіз виробами. При цьому слід орієнтуватися на наступні параметри:

  • Матеріал корпусу і дужки. Найчастіше в замках Аблой застосовується легована сталь, хоча може використовуватися і латунь, цинку (у пластиці і без), нержавіюча сталь і чавун.
  • Корпус може бути, як відкритим, так і закритим, в останньому випадку надійно захищаючи дужку від перекушування, спилювання і зламу.

· Здатність чинити опір висвердлюванню. Найбільш надійна конструкція в цьому відношенні - та, в якій циліндр розташований зверху.

· Має значення наявність додаткового захисту, в якості якої може виступати скоба.

переваги моделей

Зберігати захисні властивості в будь-яких обставинах - саме так компанія Abloy позиціонує свою продукцію. Завдяки використанню високоякісних матеріалів досягається висока фізична міцність, здатна протистояти:

  • різним методам розтину, включаючи маніпуляції з відмичкою;
  • дії корозії в будь-яких експлуатаційних умовах;
  • при придбанні всепогодних конструкцій можна розраховувати на їх опірність пилу, низьким і високим температурним режимам, солоній воді.

Завдяки ущільнювача кільцям і ряду інших елементів вдалося створити запірний пристрій, що відповідає всім вимогам стандарту IP68.

Рассказать друзьям!