точені петлі

Приварні петлі і їх особливості

Металеві стулки воріт, гаражні двері, хвіртки відрізняються великою вагою, відповідно для їх утримання і тривалого терміну служби необхідно використаннясталевих приварних петель. Вони відносяться до найбільш надійному увазі фурнітури, оскількиприварні петлі для металевих дверейрозраховані на складні експлуатаційні умови і підвищені навантаження. Відповідно до ГОСТприварні петлівиготовляють з використанням вуглецевої сталі марок СТ-3 або СТ-20, не застосовуючи при цьому термообробку. Ще одна особливість - відсутність напилення наприварной петлі, Оскільки під час зварювальних робіт воно незмінно пошкодиться, так і при подальшій забарвленням навіси придбають колір двері.

Фото приварних петель

Що являє собою фурнітура

Приварна дверна петля, Яку також називають гаражної або наварной є роз'ємний шарнір, що складається з 2-х половинок:

  • Нижня частина носить назву «тато» і має штир, кріпиться до рами зварювальним методом.
  • Верхня частина, яка повинна вдягатися на штир, називається «мама», її приварюють до стулки.

Результатом зварювальних робіт стає надійне кріплення, здатне протистояти зломів. Зазвичай в якості заготовки застосовують круглий або профільний прокат, у останнього переважає каплевидної розтин. компаніяlockmarket.com.uaпропонуєкупити петлю приварніза адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/.

Конструктивні особливості

Зображення приварних петель


Якщо говорити про конструктивні особливостіприварна металева петлявиробляється в чотирьох формах - звичайна, шарнірна, з кулькою або прихована. Немає сенсу в подробицях розглядати стандартні конструкції, оскільки попит на них невеликий через швидкого стирання і скреготу, який з'являється з плином часу. Решта моделей більш надійні і здатні витримувати високе навантаження.Цінатакихприварних петельвище, що в повній мірі компенсується відмінними експлуатаційними властивостями.

  • Петля приварна з кулькоюдіє за принципом підшипників і найчастіше встановлюється на легкі двері з одного аркуша, що закривають вхідні отвори виробничих приміщень або під'їзди житлових будинків.
  • Приховані приварні петлідлядверіволодіють важливою перевагою - їх не можна зрізати з зовнішнього боку. Коли стулка знаходиться в закритому стані, їх не видно, до того ж при цьому забезпечується захист від вологи. Недоліком є неможливість відкриття дверей більше, ніж на 950і складності при необхідності зняття двері. Приховані моделі можуть бути пластинчастими і циліндровими, перші застосовують при полегшених рама, другі - для важких дверей з металу.
  • Особливою популярністю користуютьсяприварні петлі для ворітз підшипником на штифті - вони можуть витримати велику вагу при тихому і легкому відкритті.
Фото приварной петлі

Багато що залежить і від діаметраприварной петлі, Цілком логічно, що розмір40більше підходить для важких дверей, ніж 10 або 20. Ще один спосіб додання зносостійкості - азотуванняприварной ворітної двері.

Як вибрати правильну модель

При виборі орієнтуються на ряд чинників -розміри приварной петлі, Її вид, здатність утримувати полотно без провисань і працювати безшумно, легке проворачивание і хороша опірність злому. У нашому інтернет-магазині можна за доступною вартості придбати всі необхідні моделі відрегульованих приварних петельдокаплевидних приварних петель, Що користуються високим попитом.Каталогвміщує розширений список продукції, що дозволяє клієнту знайти найбільш підходящу модель.

Рассказать друзьям!