Замки навісні Extra

Навісний замок «екстра» і його особливості

Популярність і затребуваністьнавісного замка extraпояснюється простотою монтажу і спрощеним механізмом запирання. У багатьох випадках при установцівисячого замка extraвдається уникнути свердління дверного полотна, врізки та інших пошкоджень механічного характеру. Яскравим прикладом є стулки з металевих прутів, які не потребують приварке вушок, оскільки дужкависячого замка «екстра»відмінно кріпиться за них.Навісні замки «екстра»можуть використовуватися не тільки для замикання хвірток і воріт, вони відмінно підходять для гаражних дверей, сараїв, а за допомогою пристроїв малих розмірів замикають шкатулки, валізи або скрині.

Фото замків навісних Extra

На що звертати увагу при підборі конструкції

пропоновані компанієюlockmarket.com.uaнавісні замкиекстра іextra top securityпризначені для захисту різної власності і повинні володіти рядом певних властивостей:

 • Висока опірність злому. Якісні навісні замки, представлені вкаталозінашого інтернет-магазину, стійкі до силового і інтелектуальному впливу. Так, узамку навісного екстра 80 ммматеріалом дужки може виступати загартована сталь, яку складно розрізати болгаркою або ножівкою, а при додаванні в метал бору міцність помітно підвищується. У якісних конструкціях сердечник також захищений від злому, підбору ключів, відмичок або свердління.
 • висока зносостійкість. Унавісного замка екстра 80ммпри достатній якості продукції передбачена значна кількість відкривання /замикання без додаткового техобслуговування.
 • Захист від зовнішніх чинників. З огляду на, що навісні замки в багатьох випадках використовуються для вуличних об'єктів, їх конструкція повинна бути захищена від несприятливих погодних умов і перепадів температур.
Зображення замку Extra навісного

Розміри і матеріали навісних конструкцій

Підбір замка повинен здійснюватися відповідно до об'єктом захисту та обліку його габаритів. Навряд чизамок навісний extraз шириною корпусу90мм буде доречним використовувати для поштової скриньки, скоріше, велика конструкція підійде для промислового приміщення або складу. Підвищеної уваги при виборі конструкції заслуговує матеріал дужки:

 • алюміній. Відрізняється легкістю і відсутністю іржі.
 • сталь. Є найбільш міцним матеріалом з підвищеною надійністю.
 • латунь. Більше підходить для декоративних запорів, оскільки при гарному зовнішньому вигляді вони не володіє високою міцністю.
 • чавун. Метал піддається корозії і при температурних перепадах стає крихким.

важливо. Діаметр дужки залежить від вушок, куди необхідно вставляти запірний пристрій.

Фото замку Extra

Коли може знадобитися розтин без ключа

Прості моделі при необхідності можуть бути розкриті без ключа, такий підхід донавісного замку extraз шириною корпусу 6080-90мм може знадобитися в разі ряду проблем крім втрати ключа:

 • Пристрій «заклинило». Тут може бути застосована виключно груба сила для перепилювання або віджимання дужки.
 • Замерзання. Рекомендується використовувати теплу воду.
 • Іржа. Кращий варіант рішення - мастило, але немає гарантії, що після цього ключ спрацює.
 • Приміщення в конструкцію сторонніх предметів. Ті ж сірники або дрібне сміття рекомендується видаляти тонкої спицею.

Способи розкриття замків

Тепер про те,як відкрити навісний замок extra без ключа. Найбільш надійний спосіб - наявність відмички, при певному навику використовувати її дуже легко, особливо в сукупності з свертишем. Якщо під рукою немає цього тандему, можна використовувати:

 • Скріпку з шпилькою, які потрібно спершу розігнути, а потім загнути кінці, збільшуючи тим самим площу маніпуляцій.
 • Можна застосовувати ковпачок ручки і міцну дріт.
 • Тонкий кінчик ножа можна вставити в свердловину і розхитувати його в отворі, періодично провертаючи для натискання на штифти.

На нашому ресурсі за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/можна придбатинавісний замок extra нд 60ммабонавісний замок extra нд 50мм, А також інші моделі, використання яких буде простим і необтяжливим.

Рассказать друзьям!