замки накладні

накладні замки

Надійний замок і міцна двері - гарантія безпеки будинку і його жителів. Вуличні двері оснащують різними запірними механізмами, в тому числі накладними замками.

На які двері встановлюють замки накладного типу

Запірні, накладні механізми монтуються не тільки на двері квартир, житлових будинків, а й на дверні полотна комерційних об'єктів, офісів.

Користуватися ними легко і зручно. Щоб відкрити такий замок зсередини, потрібно просто повернути вертушок засувки. Також є модель замку накладного на двері, відмикає по обидва боки ключем.

Зображення накладного замка

Накладні конструкції ідеально підходять для установки на дерев'яні вуличні двері. Пристрій накладається на полотно з дерева, не порушуючи його цілісності. Таким чином, рівень надійності, міцності матеріалу не змінюється. Монтаж на дерев'яну основу проходить швидко, без проблем.

Накладний замок підійде для установки на двері з металу. Металева стулка має всередині масивне підставу, на яке легко встановлюються додаткові запірні конструкції.

Нюанси накладного монтажу

Замок накладної відрізняється від вбудованої конструкції будовою і способом установки. Накладне пристрій встановлюється на дверну стулку, а виразний вбудовується всередину.

Рекомендуємо встановлювати подібні механізми, незалежно від типу накладного замка тільки з внутрішньої сторони приміщення. В цьому випадку, корпус буде не видно зовні стороннім особам.

При виборі накладного пристрою, важливо врахувати на двері з якого матеріалу він буде встановлений. Для дерев'яних стулок підходять будь-які моделі накладних замків. На металеві тільки деякі різновиди.

Необхідно, щоб накладної механізм підійшло під конструкцію дверей. Важливо врахувати розмір нащільники, зазор, товщину стулки.

До дверного полотна з дерева накладної замок прикріплюється саморізами. На металеві двері попередньо приварюють штифти, а потім монтують накладне запірний пристрій спеціальним кріпленням.

Різновиди накладних замків

Зараз можна купити замки накладні різних видів - механічні, електромеханічні, електронні з сувальдной або циліндричної секретної системою.

Фото накладного замка

Найбільш проста конструкція у накладних механічних пристроїв. Більшість таких моделей закривається за допомогою ключа і засувки. Електронні накладні запірні системи функціонують від електричної мережі. Імпульси впливають на секретний механізм, розташований усередині корпусу.

Накладні циліндрові замки - надійні механізми. Для посилення захисту, рекомендуємо захищати свердловини замків броненакладками із загартованої сталі.

Сувальдниє замки встановлюють найчастіше на вхідні двері з металу. Усередині таких пристроїв встановлюють системи розпізнавання «рідного» ключа. Також всередині можуть стояти неправдиві сувальди і інші захисні механізми

Плюси замків накладного типу

На сайтіLockmarketможна вигідно купити накладної замок ригеля. Подібні моделі вибирають за їх надійність і безліч інших переваг:

  • Простий, зручний монтаж.Кріплення замку накладного відбувається безпосередньо дверну стулку. Робота зводиться до закріплення замкової конструкції на поверхні спеціальним кріпленням.
  • Якість монтажу не впливає на стійкість до злому.Зловмисники не бачать запірний пристрій, тому у них немає можливості послабити або якось ще впливати на кріплення.
  • Легкий доступ для проведення ремонту.Якщо потрібно зробити профілактичне обслуговування запірного механізму або зробити його ремонт, не потрібно робити складні дії. Корпус замка доступний для будь-яких дій.

Як вибрати накладної замок

Рекомендуємо купувати накладні пристрої з колекцій відомих виробників запірних пристрої. В такому випадку, є велика ймовірність, що замок зроблений якісно, з міцних матеріалів, з дотриманням усіх стандартів.

Фотографія накладного замка

Дешеві замки накладні (виробники з Китаю) мають нетривалий період експлуатації, швидко ламаються, часто буває не ремонтопридатності.

Технічні особливості, які важливо враховувати при виборі замка:

  • Особливості секретної системи. Якщо замок має циліндричну секретну частину, то рівень захисту залежить від кількості штифтів. Чим більше тим краще. У сувальдних механізмів секретність забезпечує число сувальд (пластин, розташованих усередині корпусу) і ригелів.
  • Якість матеріалу.Від їх щільності залежить стійкість замку до злому. Чим вона вища, тим важче підібрати інструмент для силового злому. Рекомендуємо купити замки на двері, виготовлені з міцної сталі, чавуну. Але, чавунні замки не варто використовувати при низьких температурах, так як матеріал стає крихким.

Зі збільшенням їх кількості зростає ступінь секретності. Проти застосування сили, наприклад, висвердлювання, застосовують спеціальні пластини з Суперміцна броньованої сталі, закріплені зовні або всередині

В інтернет-магазиніLokmarketможна вигідно купити замки накладні в Україні. На всі моделі діє гарантія виробника. Доставляємо замовлення швидко в усі українські міста.


Рассказать друзьям!