Фурнітура для М /П вікон і дверей

Фурнітура, що встановлюється на двері та вікна з пластику

Виготовляються з пластику двері та віконні рами практичні і відрізняються відмінною герметичністю і зносостійкість, довговічністю і завидними експлуатаційними властивостями. Монтувати їх досить просто, при цьому вартість доступна великому колу покупців. Однак лише за наявності гідноїфурнітури для пластикових вікон і дверейїх характеристики будуть залишатися на висоті. компаніяlockmarket.com.uaпропонує до розглядукаталог, В якому зібрані елементи, покликані поліпшити функціональність дверей і вікон з пластика.

Схема фурнітури для металопластикових вікон

особливості систем

Завдяки воістину стрімкому розвитку ринку віконні та дверні системи постійно удосконалюються, що проявляється різними варіантами їх замикання і відмикання. Це може бути закриттю, складання, розсунення або відкидання. Відповідно змінюється іфурнітура для металопластикових вікон і дверей, А використовувані в процесі складання механізми ділять на дві категорії:

  • Європейський. Використовується майже у всіх металопластикових конструкціях, оскільки з його допомогою замикання відбувається по всьому периметру в ряді точок, що підвищує герметичність і технічні характеристики всієї конструкції.
  • консервативний. Найчастіше встановлюється в отвори, виготовлені з деревини, чому сприяє легкість монтажу і простота конфігурації фурнітури.

відповіднокупитидопоміжний матеріалдля вікон і дверейнеобхідно, оскільки без неї не вдасться відкрити або відкинути стулку, притиснути її до рами знизу, зверху, по обидва боки.

Види застосовуваної фурнітури

Ізображеіне фурнітури для вікон


Відповідно до поставлених перед фурнітурою завданнями існують певні категорії елементів, що відносяться до неї:

  • петлі. Вони являють собою корпус, укомплектований штифтом, рамної, створной частиною. Призначення петель - забезпечення плавного руху стулок при відкритті або закритті.
  • замки.Магазин фурнітури для пластикових вікон і дверейпропонує широкий асортимент цих елементів і механічні конструкції, що включають засувки і затвори, циліндричні і сувальдні замки. Завдання замку - підвищити безпеку дверей і вікон, запобігаючи несанкціоноване проникнення.
  • ручки. Вони можуть бути стаціонарними і поворотними, і призначені для спрощення процесу переміщення стулок.
  • допоміжні елементи. До них можна віднести доводчики, блокіратори, інші елементи, покликані збільшити зручність експлуатації.

важливо. Кожен з елементів виконує певне завдання і володіє різними якостями, хоча для цього при виборіфурнітури для вікон і дверей ПВХіснують певні узагальнюючі вимоги.

Вимоги до фурнітури

Фото фурнітури для вікон

З огляду на, що фурнітура багато в чому забезпечує безпеку житла, вимоги до них досить суворі:

  • Матеріалом фурнітури повинна бути якісна сталь або метал, поверхня якого покривається спеціалізованим сплавом. Це збільшує його зносостійкість і експлуатаційний проміжок.
  • Вхідні двері і вікна представляють собою інженерні конструкції, відповідно на одну зі сторін буде впливати навколишнє середовище, атмосферні опади, корозія, так що фурнітура повинна бути несприйнятлива до них.
  • Аксесуари, стаючи після установки частиною оформлення приміщення, як внутрішнього, так і зовнішнього, повинні гармонійно вписуватися в інтер'єр, дотримуючись стилістичні нюанси вікон або дверей.
  • Оскільки фурнітура покликана покращувати функціональність конструкцій, її робота повинна бути плавною, безшумною, не вимагати від користувача застосування великих зусиль при використанні.

У нашому інтернет-магазині існує можливістькупити фурнітуру для пластикових вікон і дверей, Що відповідає всім умовам, що відрізняється високою якістю, що виготовляється відомими виробниками.

Рассказать друзьям!