Циліндри Mul-T-Lock 7х7 (integrator)

 


Замковий циліндр MUL-T-LOCK 7х7 - безпека від провідного ізраїльського виробника за доступною для кожного ціною. Личинка замка MUL-T-LOCK 7х7 має клас секретності Standard Security.

Циліндри стандартної безпеки сумісні з будь-якими европрофільнимі циліндровими замками. Всі деталі циліндра виконані тільки з високоякісних матеріалів, що гарантує довгу і надійну роботу циліндра в будь-яких кліматичних умовах.


- Країна-виробник: Ізраїль
- Циліндр класу Standard Security
- Технологія «Одинарний пін»
- Захист від розтину відмичками, профіль захищений
- Захист від висвердлювання забезпечує посилений спеціальної форми пін
- Кількість кодових комбінацій - 280 000
- Виготовлення невеликих і нескладних систем «Один ключ» та «Майстер-ключ»
- Персональна кодова картка
- Двосторонній ключ з нарізкою для семи одинарних пінів
- Виготовлення ключа тільки за наявністю кодової картки
- Широкий асортимент довжин та симетрій
- Варіанти: односторонній та двосторонній, ключ-ключ та ключ-тумблер, з язичком або шестернею
- Обробка корпусу: комбінована - нікель сатин /латунь
- Обробка тумблера: нікель сатин, латунь, антична бронза
- Опція: SynerKey ™ - механічний ключ, має вбудований транспондер для побудови системи електронно-механічного контролю доступу. Тип транспондера: безконтактний RFID EM-MARINE 125 кГц (сумісний з контролерами ROSSLARE®), безконтактний RFID MIFARE 13,56 МГц (сумісний зі зчитувачами MIFARE)
- Комплектація - 5 ключів та кодова картка

  
1.Пін тіла циліндра

2.пін плуга

3.тіло циліндра

4.плуг
Кількість кодових комбінацій в замковому циліндрі MUL-T-LOCK 7х7 становить 280 000. В основі MUL-T-LOCK 7х7 - технологія "одинарний пін", в основу якої закладено сім пінів шести розмірів. У MUL-T-LOCK 7х7 інтегровано пару сталевих пинов: нижній і верхній грибоподібний форми для захисту від висвердлювання. Пін грибоподібний форми додатково захищає від маніпуляцій.
Матеріал виготовлення корпусу, пинов і плуга в MUL-T-LOCK 7х7 - латунь.
MUL-T-LOCK 7х7 має захищений профіль ключа. Двосторонній ключ з нарізкою для семи одинарних пінів для MUL-T-LOCK 7х7 можна виготовити тільки при наявності кодової картки користувача в авторизованих сервісних центрах обслуговування продукції MUL-T-LOCK. У комплект циліндра MUL-T-LOCK 7х7 входить 5 ключів.

При порівнянні замкового циліндра MUL-T-LOCK 7х7 з аналогами даної цінової групи, перший отримує абсолютне лідерство по ряду характеристик.
Завдяки широкому асортименту довжин і симетрій можна легко вибрати MUL-T-LOCK 7х7 саме для ваших вхідних дверей.
MUL-T-LOCK 7х7, нарівні з іншими циліндрами виробництва MUL-T-LOCK, можна об'єднувати в серійні системи «Один ключ» та «Майстер-ключ».

Замковий циліндр MUL-T-LOCK 7х7 захищений патентом до 2029 року. Виробництво циліндрів MUL-T-LOCK 7х7 сертифіковане відповідно до вимог стандарту ISO 9001.

Рассказать друзьям!