Навісні замки Mul-T-Lock

Навісні замки Мультилок - максимальна безпека і надійність!

Компанія Mul-T-Lock відкрила свою життєдіяльність в 70-х роках ХХ століття і на сьогоднішній день по праву займає лідируючу позицію в сфері розробки, виготовлення і реалізації систем замикання. Вироби компанії неодноразово отримували високу оцінку за інноваційний підхід і висока якість, а постійно проводяться удосконалення та бажання в повній мірі відповідати вимогам споживачів забезпечують Mul-T-Lock утримання передових позицій.

Навісні замки Мультилок фото

Особливості навісних замків

Основний критерій, якому відповідав би практично будь-якийнавісний замоксистемиmul t lock,складається з чотирьох постулатів:

  • дотримання секретності;
  • тривалий термін служби;
  • стійкість до злому;
  • комфортне користування.

Використовувати такі пристрої можна для замикання гаражів, воріт і інших об'єктів. Завдяки міцності оболонки і надійності вбудованого циліндра немає потреби переживати про можливість злому, до того ж матеріал запору стійкий до негативних природних катаклізмів. Циліндр захищений від висвердлювання або вилучення серцевини. Таке замикає пристрій здатне перенести навантаження при перевірці на розрив не менше 10 тонн, дужки запорів виготовляються з минулої загартування стали, до складу якої включено бор.

Зображення механізму навісного замка Мультілок

Ще одна особливість, яка відрізняєнавісний замок мультилок- можливість створення майстер-системи, що включає в себе кілька пристроїв, відмикає одним ключем, що дуже зручно при наявності декількох об'єктів у одного користувача.

Види навісних пристроїв Мультілок

компаніяlockmarket.com.uaрекомендуєкупити навісні замки мультилок, Представлені трьома серіями - кожна з них відрізняється рівнем захисту і відповідно вартістю. Так, вибираючи бюджетний варіант, має сенс зупинитися на популярномунавісному замкусистемиmul t lock classicвидушайбиабо простому, але з перевіреною часом високою надійністю Mul-T-Lock Integrator. «Непрошібаемая» захист забезпечать більш дорогі циліндри Mul-T-Lock Interactive плюс або MT5 плюс, забезпечені додатковими інтерактивними компонентами. Але незалежно від конструкції і вартості практично кожна ключова платформа цієї компанії запатентована.

Фото навісного замка Mul-t-Lock


важливо! Що стосується додаткових ключів, при необхідності їх можна виготовити в авторизованих сервісах, надавши при цьому кодову карту, яка супроводжує замикає пристрій.

Тепер про серіях запорів:

  • G-Серія. У неї входять універсальні конструкції з латуні, чий циліндр 7х7. Додатково корпус обробляється сатин-хромом, дужку виготовляють із загартованої сталі з включенням бору. серія представленанавісним замком mul-t-lock10або 8 - цифра позначає діаметр дужки. Корпус для її захисту може бути звичайним або подовженим.
  • З-серія. Це пристрої підвищеної безпеки, укомплектовані циліндром Classic. Їх корпус виробляється із загартованої сталі і покривається якісної полімерною фарбою чорного кольору. Дужка зі сталі, що пройшла загартування, в яку доданий бор. Її діаметр - 9,5-12,7-15,8мм. Додатковий захист забезпечують протектори, що підбираються індивідуально для кожної моделі.
  • Е-серія. Такі запори забезпечують максимальну безпеку завдяки циліндровому механізму Interactive. Корпус виготовлений із загартованої сталі, покриття - чорна полімерна фарба. Дужка така ж, як і у двох попередніх серій, але її діаметр становить 11-14-18мм. Корпус, що захищає дужку, може бути звичайним або подовженим.

Переваги замикаючих конструкцій Mul-T-Lock

Mul-T-Lock навісний замок фото


У каталозі нашої компанії представлені замки, чия надвисока надійність підтверджена складністю розтину системи. Пінові механізми надають високий опір будь-яким фізичним маніпуляціям і підбору ключів. Перешкода висвердлюванню забезпечується завдяки загартованому піну, яка має спеціальну форму, всередині циліндра також знаходяться твердосплавні стрижні. Розпиляти корпус або скобу не менше проблематично, оскільки вони виготовлені із загартованої сталі. Щоб забезпечити ще більший захист, ізраїльська компанія випускає захисні навіси - вони повністю покривають пристрій.

Замовити та придбати настільки унікальні замикають конструкції ви можете на сайті компаніїhttps://lockmarket.com.ua/zamki/.

Рассказать друзьям!