доводчики Apecs

доводчик Апекс

Відомий бренд Apecs - відомий виробник дверної фурнітури, замків, циліндрів для дверей з металу, дерева, пластика.

Компанія успішно працює більше 20 років. Випускає вироби високого класу, з гарантією безпеки і довговічності. Всі моделі на 100% відповідають всім вимогам європейських і світових стандартів якості.

Фото доводчика Апекс

Дверні доводчики Apecs виготовляються на високотехнологічному обладнанні, що володіє відмінними технічними характеристиками. Моделі демонструють чудову, тривалу роботу, зносостійкість, забезпечують дбайливе, плавне закривання без ударів і ушкоджують ударів. Проходять тестування на відповідність європейським стандартам якості в спеціальних лабораторіях.

Переваги доводчиків Apecs

Механізми дверний доведення Apecs мають безліч переваг:

 • Гідромеханічні пристрої захищають двері від раптового відкривання при різких поривах вітру.
 • Доводчик Апекс - функціональний пристрій. Одна з функцій - затримка закриття дверної стулки. Це дозволяє спокійно проходити всередину або виходити назовні, не притримуючи двері, і не побоюючись, що вона різко закриється.
 • Швидкість закривання можна налаштувати в залежності від потреби, зробити швидше або повільніше.
 • Двері, оснащена дверний доведенням Апекс, закривається плавно, без ударів.
 • Доводчик дверний Apecs розрахований на бездоганну роботу при температурі від -35 до +50 градусів.
 • Доводчик Apecs фіксує дверну стулку в певному положенні.
 • Великий асортимент дверних доводчиків Апекс дозволяє підібрати потрібну модель для дверей з різною вагою від 45 до 120 кг.
 • Вибір кольору. Можна купити пристрій для доведення дверей Apecs білого, коричневого або сріблястого кольору, підібрати модель потрібного відтінку під колір дверного полотна.
 • Морозостійкість. Усередині механізмів доведення Apecs залито гідравлічне масло, яке не замерзає на морозі до - 30-35 градусів. Це дозволяє вважати доводчики Апекс морозостійкими і використовувати їх в умовах суворої зими.
Зображення доводчика Апекс


Доводчики дверей Apecs - мають безліч позитивних відгуків, вони довговічні, відрізняються бездоганним дизайном. Прекрасно захищають приміщення від протягів, а дверні полотна від механічних пошкоджень.

Особливості конструкції доводчиків Апекс

Для виготовлення механізмів доведення Apecs використовуються тільки якісні матеріали. Протикорозійний корпус зроблений з нержавійки або алюмінієвого сплаву, виробленого методом гарячого прокату за німецькою технологією.

Поршні, шестерінки, важелі, пружини і підшипники зроблені зі сталі високої міцності. Усередині корпусу Apecs залито гідравлічне масло.

Доводчик дверний Apecs розрахований на тривалий період експлуатації, в середньому близько 300 - 500 тисяч циклів «відкриття-закриття». На всі механізми виробник надає гарантію від 2 до 5 років.

Види доводчиків Apecs

Доводчики Апекс розрізняють за місцем розташування. Можуть бути трьох видів: підлогові, вбудовані, верхні.

 • Доводчики з верхнім розташуванням.Найпоширеніші, класичні моделі. Подібні пристрій для доведення Apecs не потребують підготовчих роботах, їх легко монтувати і зручно використовувати. Верхня доведення користується великим попитом, через свою потужності і надійності.
 • рамні доводчикиApecs- сучасні, невидимі механізми, що вбудовуються всередину дверної коробки або рами.
 • Підлогові моделі доводчиків Апексрозміщуються внизу, на підлозі. Найчастіше, такі механізми використовують для доведення важких дверних полотен з металу або інших матеріалів.

Популярні моделі доводчиків

 • Доводчик DC 26 100 120 Apecs підходить для установки на важкі двері, вагою 10 0 - 120 кг., Що мають ширину дверного полотна до 140 см. З функцією фіксування у відкритому вигляді. Кут фіксування доводчика можна налаштовувати, змінювати або відключати. Швидкість закривання налаштовується в 2-х діапазонах
 • Модель для доведення Apecs ВС 06/150 оснащена 4-ма видами регулювання. У даній моделі можна налаштувати швидкість закриття, дохлоп, уповільнити повернення двері і вітрове гальмування. Механізм доведення зі ковзної тягою легко встановлювати. Модель може бути з фіксацією або без неї. У комплект входять елементи кріплення.
 • Доводчик Apecs дверний DC 25 80 100 використовується на масивних дверях до 100 кг. шириною до 135 см. У даній моделі є функція настройки швидкості руху дверного полотна в 2-х режимах, в тому числі прискорення двері при закриванні.
 • Модель механізму доведення DC 07/65 вбудовується всередину дверної коробки за допомогою прихованого кріплення. Дана модель не змінює зовнішній вигляд дверей, може використовуватися на дверних системах з деревини, металу, що мають вагу не більше 65 кг.
 • Доводчик Apecs DC 23 40 65 підходить для дверей, що мають невелику вагу від 40 до 70 кг. Модель оснащена функцією фіксування дверної стулки у відкритому положенні. Це дозволяє періодично утримувати двері тривалий час у відкритому стані. Також, є можливість налаштовувати швидкість закривання дверних стулок в 2-х діапазонах, прискорювати повернення двері в початкове положення.

Всі механізми дверний доведення Apecs відрізняються високою якістю, мають технічний паспорт з докладною інструкцією. Поставляються в міцної акуратній упаковці, без слідів бруду та мастила. При виборі моделі, рекомендуємо орієнтуватися не на вартість, а на наявність необхідного функціоналу.

Фото доводчика Apecs

Де купити дверні доводчикиApecs

Купити сертифіковані доводчики Apecs які відповідають усім європейським стандартам якості можна вінтернет магазині Локмаркет.

Всі механізми доведення мають тривалу гарантію виробника. Доставимо замовлення в усі українські населені пункти. Оптовим покупцям пропонуємо вигідні умови співпраці та оптимальне співвідношення «ціна-якість».

Рассказать друзьям!