сейфові замки

сейфовий замок

Ключовим фактором при покупці сейфа є надійність замку. Від цього залежить безпека речей, що зберігаються всередині.

Надійність сейфового запірного пристрою визначається не видом замку, а його класом.

Фото сейфа з замком

Види сейфових замків

 • ключовий замок
 • Механічні замки з кодом
 • Кодовий електронний замок
 • Біометричні сейфові замки

Традиційно на сейфи встановлюють сувальдні замки, що відкриваються ключем. Такі запірні пристрої можна зустріти досить часто. Усередині сувальдной запірної системи знаходяться пластини з металу - сувальди з вирізами певної форми. При повороті ключа, пластинки шикуються в потрібне положення і блокування знімається.

Схема сейфового замку

Сейфові замки сувальдного типу оснащуються спеціальною додатковим захистом. Наприклад, всередині можуть бути помилкові сувальди, які не будуть зміщуватися при повороті ключа. Або, сейфовий замок може мати функцію розпізнавання «рідного» ключа. У цьому випадку він відкриється тільки, якщо буде вставлений «правильний» ключ. Щоб зламати такі замки, потрібні спеціальні знання, особливі інструменти, досить багато часу,

Які плюси має виразний сейфовий замок:

 • Доступна ціна.
 • Високий ступінь надійності.
 • Простота у використанні.
 • Не потребують підведенні електрики.

Сейфовий ключовий замок можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, навіть там де немає опалення, світла. Відкрити сейф, оснащений ключним запірним пристроєм можна за лічені секунди. Не потрібно запам'ятовувати кодову комбінацію.

Мінуси сейфових сувальдних замків:

Головний мінус запірної конструкції з сувальдами - ключ. Його можна втратити або забути десь на радість зловмисникам.

Найчастіше сувальдні сейфові замки встановлюють на кабінети начальників. В цьому випадку, керівник носить ключ в кишені і відвозить його з собою, коли залишає офіс.

Кодовий запірний механізм також є класикою замків, що встановлюються на сейфи. Перше такий пристрій було виготовлено ще в 19 столітті. Американська компанія «Sargent & Greenleef» виготовила в 1857 році замок, що відкривається без ключа. Щоб його відкрити, необхідно було повернути ручку (лімбу) в сторону на кілька оборотів.

Зображення сейфа з замком


Плюси сейфових кодових систем:

 • Щоб відкрити дверцята, не потрібен ключ. Такий варіант підходить, якщо сейфом користується кілька людей.
 • Простота використання. Набір коду проводиться двома способами: поворотом ручки на потрібну кількість поділів або після набору певної комбінації цифр.

Мінуси кодових замків:

 • Велика частина сейфових кодових замків не перепрограмується. Тому, якщо відбудеться «витік» коду, доведеться міняти весь пристрій.
 • Щоб відкрити механічний замок з кодом, потрібно досить багато часу.

Фото замку для сейфа

Сучасний сейфовий замок. Ціна його вище, ніж у механічного пристрою. Працює від електричної мережі або акумулятора Відрізняється надійністю, технологічністю. Багато електронний сейфові замки мають функцію «майстер-лок», завдяки якій запірний пристрій можна відкрити звичайним ключем, якщо немає електрики.

Всі кодові електронні системи можуть бути перепрограмовані при необхідності. Також, деякі електронні замки з кодом можуть працювати в розрахованому на багато користувачів режимі. В цьому випадку є 2 коду. Один майстер-код (Його ніхто не знає, крім власника сейфа) і призначений для користувача код, який відомий всім, хто користується кодом. При бажанні, призначений для користувача код можна змінити або заблокувати.

Інноваційні запірні конструкції, що відрізняються надійністю і зручністю експлуатації. Щоб відкрити сейф, потрібно прикласти палець до сканера. Замок сейфового типу відкриється, якщо малюнок відбитка співпаде з тим, який знаходиться в пам'яті пристрою.

Замість відбитка пальця, біометричним ключем може бути сітківка ока, голос, обличчя.

Для більшої надійності, на сейфи встановлюють відразу кілька замків різних типів.

Купити сейфові замкивисокого ступеня надійності, якості відомих виробників можна в інтернет-магазиніlockmarket.com.ua. Пристрої сертифіковані, на гарантії.

Доставка в усі українські регіони.

Рассказать друзьям!