доводчики Armadillo

Зручні доводчики дверей Армаділло

Безшумне закривання дверей забезпечує спеціальний пристрій, який називається дверний доводчик. Особливою популярністю серед покупців користуються механізми бренду Armadillo. З їх допомогою будь-дверне полотно плавно, легко відкривається і тихо закривається.

Фото доводчика золотого кольору

Подивитися асортимент доводчиків, замків, ручок ви зможете на сайті інтернет-магазинуhttps://lockmarket.com.ua/zamki/. По кожній моделі представлено докладний опис, особливості функціонування, фотографії, схеми. Що стосується труднощів, наші професійні консультанти готові відповісти на питання онлайн, по телефону.

Основні переваги дверного доводчика від Armadillo.

1. Функціональність.

Цей пристрій призначений для зручності відкривання і закривання дверей різних конструкцій. Доводчик Армаділло дозволяє відрегулювати силу відкривання міжкімнатного або зовнішнього дверного полотна. Наприклад, при його відсутності дверцята буде сильно плескати, може недостатньо щільно закриватися.

2. Якісний матеріал. Корпус всіх доводчиків дверей Армаділло зроблений з міцного, якісного металу. Всередині моделі знаходиться спеціальна масляниста рідина. Для функціонування задіяний важіль і спеціальна пружина. При грамотній установці і настройці кожен механізм працює безперебійно цілий рік.

3. Багатий асортиментний ряд.

Корпорація пропонує кілька моделей цього пристрою:

  • Модель дверного доводчика Armadillo ly3 -розрахувати на вузьку міжкімнатні двері до 96 см, що має вагу від 40 кг до 65 кг. Під час установки є можливість відрегулювати швидкість закривання.
  • Середній варіант - доводчик Armadillo ly4 найбільш популярний, тому що використовується на стандартних дверях, мають товщину не більше 120 см. Саме такі дверні полотна ставлять в супермаркетах, котеджах, офісах.
  • Доводчик Armadillo ly5 утримує найширші дверні полотна, що мають вагу від 80 до 104 кг. Подібна модель підійде для дерев'яних воріт, металевих дверей з шириною до 138 см.

4. Колірна гамма.

Компанія Армаділло створює фурнітуру декількох відтінків: золоті, білі, бронзові, сірі, сріблясті. Тому кожен покупець зможе підібрати доводчик під колірну гамму інших аксесуарів дверей. Наприклад, до класичного інтер'єру краще підібрати ручки, замки золотистої гами. Для скандинавського стилю варто зауважити дрібні аксесуари.

5. Тривала експлуатація.Всі наявні вироби Armadillo мають відмінну якість. Дверні доводчики не іржавіють при дуже низьких температурах повітря. Тому їх можна використовувати на зовнішніх дверях. Прекрасно проявляють себе в приміщеннях з високим рівнем вологості: сауни, басейни, неопалювані приміщення.

Особливості експлуатації, ціна доводчика двері Армаділло

Зображення дверного доводчика


Неодмінно дотримуйтесь наступних правил, якщо ви бажаєте використовувати доводчики протягом багатьох років:

1. Довірте монтаж професіоналам, які зможуть рівно встановити виріб на двері.

2. Ніколи не повертайте гвинт від початкової точки більше двох оборотів. Такі дії призведуть до витоку масла з доводчика Armadillo і можуть зіпсувати його механізм.

3. Не варто розміщувати важкі речі на дверях: спиратися, вішати важкі сумки, щоб не виникло перекосу.

4. Не підпирайте двері різними предметами, бажаючи залишити її прочиненими. В цьому випадку можна зіпсувати механізм пристрою Армаділло.

Де знайти дверний доводчик Armadillo і купити в Україні?

Купуючи дверні аксесуари, неодмінно враховуйте особливості дверного полотна: тип матеріалу, його товщину, розміри. Намагайтеся вибирати з урахуванням стилю інтер'єру будинку, зовнішнього вигляду іншої фурнітури. Так, якщо дверна ручка має сталевий відтінок - краще вибрати сріблястий доводчик Armadillo ly5. Ціна доступна.

Ви зможете отримати необхідну інформацію про кожному виробі, подивившись каталог магазину Lockmarket.com.ua. Ми обіцяємо відмінну якість всіх моделей доводчиків дверей Armadillo. Пропонуємо зручні способи доставки по містах України, різним країнам СНД.

Рассказать друзьям!