замки МЕТТЕМ


ЗАТ "МЕТТЕМ-Виробництво" - один з лідерів вітчизняного замкового ринку. Компанія займається виготовленням замків і фурнітури з 1992 року.

ТОВ "Молот-МЕТТЕМ" - власний завод компанії в м Вятскиє Поляни Кіровської обл., Що забезпечує налагоджене серійне виробництво виробів торгової марки МЕТТЕМ®.

замки МЕТТЕМ®характеризуються високою надійністю і безвідмовною роботою протягом тривалого часу. На кожен замок передбачена дворічна гарантія. Продукція МЕТТЕМ®виготовляється з якісних конструкційних і легованих сталей із застосуванням різних типів захисно-декоративного покриття: нікель, хром, цинк, нітрид титану, порошкова фарба.


На сьогоднішній день, проблема збереження майна фізичних і юридичних осіб вирішується за допомогою ряду технічних засобів, таких як відеоспостереження, сигналізація і. Але, незважаючи на розвиток технологій, найбільш популярним варіантом все одно вважається міцна двері з надійним замком. На ринку з'являється все більше новинок, але найпопулярнішим захисником залишається замок марки "МЕТТЕМ".

Особливість замків МЕТТЕМ

МЕТТЕМ - це російська компанія запірно-кріпильних механізмів і дверних фурнитур. Хоч компанія і з'явилася зовсім недавно, вона по праву вважається лідером у своїй справі.

Всі пристрої цієї марки бувають: врізними, накладними, комбінованими і кодовими. Залежно від будови вони діляться на:

  • Сувальний. В основі такого замку лежить набір пластин, з фігурними вирізами, які при відкритті підштовхуються виступами на ключі.
  • Циліндричні. Механізм таких пристроїв являє собою невеликий циліндр, який можна повернути тільки спеціальним ключем.
  • Комбіновані. Ці замки відрізняються тим, що в їх тілі об'єднані дві системи. Причому вони можуть бути різними або однаковими, незалежно від особливостей моделі.
  • Ригельні. Пристрої цього типу дуже прості і невибагливі, про це свідчать численні відгуки покупців. Вони легко монтуються і обслуговуються. В їх основі лежить спеціальний засув або стрижень, який пересувається за допомогою ключа.

Приємною особливістю даних замків є те, що вони можуть застосовуватися не тільки в дверях квартир або приватних будинків, але і сейфів, гаражів, і навіть магазинів.

Ціна на замки, незалежно від виробника, варіюється, в залежності від призначення, типу конструкції і складності захисту. Тому при виборі дверної моделі, необхідно точно розуміти, для яких цілей було придбано проектор.

Якщо вам потрібні пристрої з підвищеним захистом, вони мають, як правило, сувальний або циліндричний тип замикання. Оснащуються додатковими пластинами, і мають броненакладку з обох сторін, які витримують постріл пістолета.

Що стосується менш дорогих варіантів, то вони не вміють особливих надмірностей, однак володіють достатньою надійністю, щоб захистити ваш будинок від звичайних зловмисників.

Де можна купити замок МЕТТЕМ в Дніпропетровську?

Перед покупкою тієї чи іншої моделі, потрібно точно знати, для яких цілей вам потрібен замок. Купувати дорогий варіант для приміщень, де зберігаються тільки банки з варенням і огірки, не варто, адже це марна трата грошей.

Саме тому виробник пропонує широкий асортимент самих різних замків для споживачів з країни Україна. Але, як раз через великого розмаїття, людина без спеціальної підготовки, швидше за все, розгубиться. Як звернутись нашими менеджерами-консультантами, і вони допоможуть підібрати актуальну модель, залежно від потреб і бюджету.


Рассказать друзьям!