Ручки для китайських дверей

Китайські двері і особливості вибору ручок до них

Навіть найдорожча і якісна двері не застрахована від виходу з ладу фурнітури. Однак поломкаручок до китайських вхідних дверейможе супроводжуватися деякими проблемами. Справа в тому, що її заміна на будь-яку іншу неможлива, оскільки двері, що виготовляються в КНР, зазвичай укомплектовані замками з циліндром, де міжосьова відстань становить 68мм. Мається на увазі відстань між центрами ручки і поворотного елемента механізму, і саме воно є основною характеристикою при виробництві фурнітури.

Фото ручки для китайської двері

як вибирати

Слід розуміти, що елементи для вхідних дверей відрізняються від фурнітури, використовуваної при комплектації міжкімнатних дверей, для яких основний параметр підбору - естетика. Однак вхідні конструкції - це елемент безпеки, відповідноручка,призначенадля китайської металевих дверей,виробляється з металу більшої товщини і додатково обладнується різними ущільнювачами. На жаль, чимала частина китайської фурнітури залишає бажати кращого, і нерідко заміна за якістю гірше «рідних» елементів. Однак вкаталозікомпаніїlockmarket.com.uaпредставлені якісні запасні частини, здатні з успіхом замінити вийшли з ладу. Щоб бути впевненим у правильному виборі фурнітури, слід враховувати деякі фактори:

  • У разі несправності можна провести повну заміну замка з супутніми деталями. Правда, цей варіант варто значних грошей, до того ж для китайських конструкцій він не завжди здійснимо.
  • Допускається заміна елемента, включаючи йдуть до нього декоративні планки - з огляду на широкий асортимент, представлений за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/, Зробити це досить просто.
  • Найдешевший підхід - зробити заміну однієї лишеручки,зазвичайдля китайських дверейпропонується придбання комплекту, користувач же вибирає, встановити обидва елементи або один.

Дверні ручки, Які підходять докитайськомудверного полотна за своєю будовою виключно натискні. При їх опусканні відбувається висування ригеля з розташованого на косяку паза, що веде до відкриття стулки. Відпускання ручки виробляє зворотну дію, ригель при цьому виштовхується пружиною. Ще одна особливістьдверних ручок, Що підходять докитайським дверям- використання суцільний накладки, яку відрізняють великі розміри і підвищена товщина металу, а також наявність двох отворів - одне під личинку запірного пристрою, друге під штифт, двосторонньо закріплює фурнітуру.

Цікавий факт. Деякі виробники пропонуютькупити дверні ручки,оснащені підсвічуванням,китайські дверів цьому випадку демонструють підвищену зручність, оскільки з'являється можливість без труднощів вкласти ключ в свердловину замикаючого пристрою.

категорії фурнітури

Зображення ручок для китайських дверей


Івхідні китайські металеві двері, іручки наних можна розділити на певні категорії з урахуванням використовуваних матеріалів і дизайну кінцевого виробу:

  • У категорію «Економ» включені елементи, що не відрізняються особливою вишуканістю дизайни, виготовлені з доступних за ціною матеріалів.
  • Категорія «Стандарт» може бути застосована до конструкцій, в яких наголос припадає на надійність елементів.
  • Про «Преміум» кажуть в разі, коли наявний оригінальний дизайн і матеріали виготовлення мають високі характеристики.

Крім категорії перед тим яккупити ручки для китайських дверейслід врахувати:

  • товщину полотна, оскільки є фурнітура, для яких оптимальний вибір становить 40-60мм, або ж 50-90мм;
  • автоматизацію замку - незважаючи на універсальність фурнітури в більшості випадків іноді ручка підходить лише до одного типу замикаючих пристроїв;
  • відкривання стулки - якщо воно лівосторонній, купитиручку направу сторонукитайської вхідних дверейбуде помилкою;
  • характеристики безпосередньокитайських дверних ручок, виробленихна вхідні двері- тут враховується матеріал, покриття для нього, наявність підсвічування і додаткового внутрішнього замикання, комплектація, довжина важеля і його висота.

Матеріали для виготовлення фурнітури

Фотографія ручки для китайської двері

фурнітура докитайськоїдвері, будь тозамокаборучка, Може виготовлятися зі сталі, алюмінію або ЦАМу, при цьому алюміній використовується тільки для виробництва окремих деталей. Сталь - вибір оптимальний, як за ціною, так і по надійності, хоча саме з ЦАМу виробляють практично всю фурнітуру для дверного полотна.

цікаво. ЦАМ являє собою сплав, в який включені чотири металу в різних процентних співвідношеннях - цинк, магній, алюміній і мідь. Причому основна складова - це цинк, чия кількість досягає 90-95%.

Купити китайські дверні ручкиможна з різним напиленням, гальванічним або PVD, причому перше наноситься за допомогою електролізу, а друге з залученням вакууму. У будь-якому випадку на поверхні елемента утворюється захисний шар, який попереджає появу подряпин і перешкоджає стирання. При цьому гальванічне покриття відрізняє більш низька зносостійкість.

Ми пропонуємокупитиякісніручки для китайських металевих дверейза доступними цінами, відвідавши наш інтернет-магазин.

Рассказать друзьям!