очки Apecs

Дверне вічко Апекс

Дверне вічко Апекс виконають таку ж функцію, як замки і двері - забезпечують безпеку, збереження майна. Невелике оптичне пристосування дозволяє повністю побачити майданчик перед дверима, перед тим, як її відкрити.

Оптику Apecs виробляють з якісних, довговічних матеріалів: пластика, латуні, алюмінію. Колір оптичного пристрою може бути різним. Його легко підібрати до відтінку основний дверної фурнітури - петель, ручки, замку.

Фото дверних вічок Апекс

Особливості конструкції дверного вічка Apecs

Оптичний пристрій має просту будову. Конструкція складається з зовнішньої лінзи - об'єктива, внутрішнього окуляра, корпусу, шторкою, елементів кріплення.

Встановити очко Апекс не складе труднощів. Знадобитися стандартний набір інструментів і початкові теслярські навички.

Різновиди очок Apecs:

Оптичні пристрої, встановлені на стулках дверей, допомагають запобігти несанкціоноване проникнення в квартиру сторонніх осіб. Сучасні очі дозволяють повністю оглядати сходи і площадку перед дверима, бачити навіть присів людини.

Залежно від особливостей будови і способу установки оптика буває різних видів.

 • Звичайний вічко.Двохлінзовому оптика, що складається з циліндрового корпусу, внутрішньої і зовнішньої лінз. Недорога, проста модель відрізняється надійністю, простотою установки. Дозволяє переглядати майданчик біля дверей.
 • Панорамний дверне вічко Апекс.Панорамна оптика дозволяє контролювати майданчик під кутом в 220 градусів. За допомогою функціонального пристрою можна оглядати не тільки простір перед дверима але, і сходи.
 • Потайна оптика.Мініатюрна оптична конструкція, невидима із зовнішнього боку дверей. Вбудовується в несподівані місця, наприклад, в дверний номер, петлі, або іншу фурнітуру.
 • Перископічних оптичне пристроїв.Вічка дверні Апекс перископічного типу являють собою складні пристрої, що складаються з декількох лінз, розташованих під різним кутом.
 • Система оптики для 2-х дверей.За допомогою таких пристроїв можна побачити, що відбувається за другими дверима, не відкриваючи першу.
Зображення вічка Apecs

Серії дверних вічок Аpecs

Компанія Apecs виробляє 4 серії дверних очок: 11, 30, 50, 51.

 • Серія 11 - недорогі, бюджетні конструкції з міцного пластику. Оптика 11 серії оснащена шторкою, що відкриває вгору. Діаметр корпусу - 2,6 сантиметра. Встановлюються на дверні стулки товщиною від 40 до 90 міліметрів.
 • Серія 30 - якісні оптичні конструкції з латунним корпусом. Дана оптика стійка до корозії, довговічна, зручна в експлуатації. Корпус замка має діаметр от1,4 до 1,6 см. Очко закритий шторкою, товщиною 2 мм. Встановлюються на дверні полотна від 4 до 10 сантиметрів товщини.
 • Серія 50, 51. Очко з корпусом з алюмінію, пластикової лінзою. Діаметр оптичного пристрою 1,6 см. Шторка має товщину 1,6 сантиметрів.

Кожна модель має маркування, яке розшифровується так:

Очний Apecs дверний 301670110cr

 • Apecs 30 - серійний номер.
 • 16 - величина діаметра отвору для установки оптичного пристрою.
 • 70 - 110 товщина двері, її мінімальне і максимальне значення.
 • CR - найменування кольору (золотий -G,, бронзовий - AB, хромований - CR)

Вічко дверне Apecs 50163055G позначає, що для монтажу моделі 50 серії з алюмінієвим корпусом необхідно зробити отвір, діаметром 16 сантиметрів. Оптика такої марки може встановлюватися на двері товщиною від 30 до 55 мм. Колір - «золото».

Дверні замки Апекс виготовляються з якісних, довговічних матеріалів. Лінзи замків не мутніють при експлуатації, на них не з'являються подряпини.

Купити дверні вічкаApecsвисокої якості можна в інтернет магазиніЛокмаркет. Всі моделі мають сертифікати якості, тривалу гарантію. Доставляємо замовлення в Києві, Україні в короткі терміни.

Рассказать друзьям!