Ручки дверні на планці

Ручки на планці

Ми щодня відкриваємо і закриваємо безліч дверей, і, не завжди при цьому звертаємо увагу, якими дверними ручками користуємося.

Питання вибору з'являється в той момент, коли потрібно самостійно підібрати ручки до внутрішніх і вхідним дверних полотен квартири або офісу.

Дверні ручки, в залежності від конструкції, діляться на дві великі групи: стаціонарні і рухливі

Рухливі рукоятки, в свою чергу, діляться на поворотні (від англ. «Knob», Кноб - у вигляді кульки) і натискні моделі. Крім того, рухливі ручки бувають двох видів: на планці і на розетці.

Фото ручки на планці

Ручка дверна на планці

  • варіанти конструкції
  • Кілька слів про матеріали
  • Ціна, бренди

Принцип роботи ручки натискного типу полягає в тому, що при натисканні на неї, як на важіль, приводиться в дію запірний механізм замка або засувки.

Різноманітність конструкцій ручок на планці дозволяє їх використовувати практично для будь-яких дверей, як міжкімнатних та сантехнічних, так і вхідних.

Хочете, щоб міжкімнатні двері просто фіксувалася защелкиванием (фалевую механізм), або щоб була можливість її закрити зсередини?

Всі ці варіанти можна підібрати, купивши, наприклад, ручку з додатковим механізмом фіксації, із засувкою або засувом. Для вхідних дверей можна вибрати ручку на планці для дверей в комплекті з надійним замком: циліндровим або сувальдним.

Планка дверний рукоятки зазвичай має прямокутну, овальну форму. Для не замикав двері підійде планка без отворів.

Якщо ж в комплекті замок або клямка, то на планці обов'язково повинні бути отвори для свердловини замку, секретної частини (потрібен зазвичай для вхідних дверей).

Важливо! Вибираючи дверні ручки на планці, необхідно заздалегідь визначити міжосьова відстань (між замковою щілиною і точкою закріплення важеля).

Форма отвору на планці повинна збігатися з конфігурацією замкової щілини. Також на планці у ручки від вхідних дверей має бути отвір для секретного замкового механізму. Така рукоятка кріпиться до дверей саморізами або стяжками.

Ви повинні бути впевнені, що замок і планка відповідають один одному за всіма параметрами. Тому найнадійніше - знайти готовий комплект ручки планки для дверей з замком або підібрати вироби в одному бренді, так як стандарти різних виробників часто не збігаються.

Ще одним фактором, що впливає на ваш вибір ручки на планці, є матеріал, з якого виготовлено виріб. Він повинен бути якісним, мати довгий термін служби, презентабельний зовнішній вигляд, відмінний дизайн, протипожежні властивості і ін.

Зображення ручки на планці

Ринок фурнітури пропонує сьогодні велика різноманітність. Наприклад, дверні ручки під планку можуть бути зроблені зі сталі, латуні (з фарбуванням під золото, бронзу, нікель, хром), пластика, а також зі скляними, дерев'яними та іншими вставками. Полімерне покриття, нанесене на алюміній, забезпечить більшу зносостійкість, цього ж служить і гальванопокриття.

Деякі ручки планки облицьовані пластиком з антипіреном, що володіє протипожежним захистом. Вставки дерева, пластика у вхідних рукоятках оберігають руки від примерзання до металу під час морозів.

Алюміній при низьких температурах стає крихким, тому небажано, щоб він був у складі матеріалів для зовнішніх ручок.

Зрозуміло, що ручка на дверний планці з дорогого матеріалу коштує дорожче. Орієнтиром якості і відмінного дизайну служать відомі на ринку бренди: Guardian, Fuaro, Apecs, Venezia, Colombo, МЕТТЕМ і інші.

При покупці рукоятки на дверний планці не варто забувати про красу інтер'єру, гармонійному поєднанні всіх його елементів. Сучасні виробники випускають моделі з різних матеріалів, різного кольору і форми. Купити ручку на планці високої якості можна на нашому сайті.

Подивіться каталог інтернет-магазинуLockmarket.com.uaна ньому зібрані тільки якісні, красиві моделі відомих брендів з Європи, Азії. Всі моделі мають сетіфікати, тривалу гарантію якості.

Гарантуємо швидку доставку дверної фурнітури в усі українські регіони.

Рассказать друзьям!