замки врізні

Замки для дверей врізного типу

Будь-який будинок потребує захисту. Для забезпечення безпеки будівель на двері встановлюють надійні запірні пристрої.

Одними з найбільш надійних механізмів вважаються врізні замки для дверей. Перші замки врізного типу з'явилися в Стародавньому Єгипті. Їх встановлювали в піраміди для захисту скарбів фараона.

Корпус врізного пристрою знаходиться всередині дверного полотна, непомітний з вуличною боку. Після монтажу замка врізного типу зовнішній вигляд дверей не змінюється.

Фото врізного замка

Як підібрати замок на двері

 • Для захисту будинку краще купити один якісний замок, ніж два поганих.
 • Два замку відмінної якості захистять будинок ще краще.
 • Надійний замок, встановлений на «слабкою» двері, збереже себе, але не дверне полотно і квартиру.
 • Якщо плануєте встановити на двері два замки, то вибирайте запірні механізми з різною секретної системою.
 • Поцікавтесь про особливості замків до їх покупки.

Види замків врізного типу

Внутрішні врізні замки відрізняються один від одного секретним механізмом, способом відкривання.

 • Залежно від типу секретної частини, врізні запірні пристроїв ділять на два види - циліндрові і сувальдні.
 • Залежно від особливостей відкривання замки врізні бувають механічними, кодовими, електромеханічними, біометричними.

сувальдні замки

Надійні пристрої, стійкі до інтелектуальних, силових методів розкриття. Секретність механізму замка врізного сувальдного типу залежить від двох чинників:

 • Числа сувальд - пластин з металу з фігурними вирізами, форма яких відповідає виступам на борідці ключа. Ключ, повертаючись, зачіпає вирізи на пластинах, тим самим зрушує сувальди на певну висоту. В результаті пластини повинні вишикуватися таким чином, щоб звільнити внутрішню стійку. Якщо в неї буде впиратися хоча б одна пластина, замок не відкриється.
 • Кількості ригелів - металевих стрижнів (засувів), що висуваються з корпусу в той момент, коли сувальди вишикувалися в потрібне положення і замикаючих двері.

Чим більше сувальд і ригелів, тим надійніше замок.

Зображення врізного замка

Для захисту від інтелектуального злому (за допомогою відмички) досить встановити замок з 6-8 сувальдами. Щоб захистити запірний пристрій від висвердлювання встановлюють додаткові пластини із загартованої сталі.

Перед тим, як купити виразний замок такого типу виміряйте товщину дверної стулки. Звичайні сувальдні запірні системи досить масивні і об'ємні. Вони підійдуть тільки на стандартні і масивні двері. Для вузьких дверних полотен існує спеціальний вузькопрофільний механізм врізного замка.

Секретна частина врізного сувальдного замку невіддільна від корпусу. Тому, при поломці потрібно буде міняти весь пристрій цілком.

Виразний дверний замок циліндрового типу

Секретної частиною циліндрового запірного пристрою є личинка, розташована всередині циліндра. Для того, щоб відкрити такий замок, необхідно повернути секретку всередині корпусу. Це можна зробити тільки рідним ключем.

Важлива перевага циліндричної системи - при поломці личинки не потрібно міняти повністю весь пристрій. Досить поміняти циліндр. Виробники різних брендів випускають циліндри стандартних розмірів.

Врізний замок з циліндром зручний у використанні, має відмінну секретністю, зносостійкість, стійкий до інтелектуальних методів зламу.

Слабке місце - личинку можна висвердлити або вибити. Щоб цього не допустити на замкову щілину встановлюють броньовані пластини з Суперміцна загартованої сталі. Вони можуть знаходитися зовні або всередині замку. Просвердлити таку пластину без спеціального обладнання вкрай складно.

На міжкімнатні двері часто встановлюють врізний дверний замок з клямкою. Він відкривається при натисканні рукоятки або повороту ключа.

Зображення встановленого врізного замка

В інтернет-магазині Локмаркет представлений великий асортимент врізних замків надійних європейських компаній. Подивіться моделі, представлені в каталозі. Ви купите замок врізний високої якості за вигідною ціною в Києві, Україні.

Для відкривання використовують ключі, брелоки, електронні карти, відбитки пальців та інші пристрої.

Замки врізного типу для вхідних дверей відкриваються різними способами:

 • ключем. Замки такого типу - традиційні запірні пристрої, що відкриваються механічним способом. Використовуються на вуличних і міжкімнатних дверях.
 • Набором кодової комбінаціїна панелі (кнопкової, сенсорної). Кодовий замок зручний тим що не потрібно носити з собою ключ. Такий тип замка часто встановлюють на двері організацій з великим числом співробітників.
 • Від електричного імпульсу. Електромеханічні замки управляються за допомогою електроніки. Відкриваються електронною картою, брелоком, пультом.
 • післязчитування сканером біометричних даних (відбитки пальців, біометрія особи і т.п.). Інноваційні запірні механізми. Перед тим, як відкрити двері сканер зчитує біометричні дані.

Фото встановленого врізного замка


На сайтіЛокмаркетможна вигідно купити запірні пристроїв в Києві, Україні. У нашому каталозі представлені тільки якісні механізми відомих європейських компаній. Всі товари сертифіковані, знаходяться на тривалій гарантії. Доставляємо замовлення в усі українські міста в мінімальні терміни.

Захистіть свій будинок надійним врізним замком!

Рассказать друзьям!