Замки для ПВХ дверей

Замки для пластикових дверей

Дверні системи з пластика з'явилися на ринку не так давно. З кожним роком вони стають все популярнішими. Їх монтують на вулиці, в приміщеннях. Пластикові дверні полотна виглядають естетично, добре зберігають тепло всередині будівлі, надійні і зручні в експлуатації.

Щоб пластикові двері на 100% виконували свої функції, на них встановлюють спеціальну фурнітуру.

Виробники випускають замки для пластикових дверей двох типів. Вони розрізняються тільки особливостями установки. Запірні пристрої вибирають в залежності від профілю ПВХ.

Фото замку для металопластикових дверей

Види дверних замків для дверей з пластику

На дверні стулки ПВХ встановлюють електронні і механічні замки.

  • Механічні запірні пристрої для дверей ПВХ
  • електронні замки

Механічні замки встановлюють в 90% випадків. Подібні механізми мають просту конструкцію. Складаються з металевого корпусу, секретної частини, ригеля.

Секретна частина замку подібного типу буває 2-х різновидів:

  • Замок сувальдний врізний для пластикових дверей
  • Циліндровий виразний пластиковий замок для пластикових дверей

Секретна Сувальдная конструкція складається з пластин з металу з вирізами. Ключ, повертаючись, встановлює пластини в певне положення, дозволяючи ригелю висуватися і блокувати стулку.

Зображення замку в металопластикові двері


Секретна частина запірного пристрою подібного типу полягає в корпус циліндричної форми. Перевагою такого механізму - якщо всередині зламається ключ, циліндр легко демонтувати і замінити, не знімаючи повністю весь замок.

Інноваційні запірні механізми відрізняться високим ступенем надійності. Конструкція складається з блоку електронного типу, датчика, пульта для управління, дроти. Електронний замок працює від електричної мережі.

Електронні замки бувають різних видів, в залежності від способу замикання і відкривання.

  • Електромеханічні замки. Механічний механізм дверного пристрої приводитися в рух імпульсом ж9електріческого струму.
  • Електромагнітні механізми. Роль висувається ригеля грають магнітні пластини. Одну встановлюють на дверне полотно, іншу - на коробку. Вони потужно притягуються один до одного, утримують стулку закритою.
  • Біометричні замки. Інноваційна конструкція відкривається після того, як до зчитувального пристрою (сканера) докласти відбиток пальця або іншу ділянку тіла.

Особливості замків для дверей з пластику

Замок дверний для пластикових дверей має властивості, ідентичними дверний системі ПВХ, володіють відповідним розміром, їх ширина відповідає ширині профілю.

Спеціальний замок для дверних полотен ПВХ не повинен упиратися в склопакет або дверний наповнювач.

  • Врізний замок дверний пластикових дверей
  • Однозапірні замок для дверей ПВХ
  • Мгногозапорний замок для пластикових дверей

Популярне дверне пристрій має естетичний зовнішній вигляд. Чи не випирає, виглядає акуратно. Для посилення можна поставити ще один замок накладного типу.

Подібний запірний механізм має тільки один запірний механізм. Замок з одним запірних механізмом встановлюють на двері в тих випадках, коли немає необхідності забезпечувати взломостойкость. Найчастіше, такий замок дверний для пластикових дверей використовуються всередині приміщення.

Фото замку з ручкою в пластикових дверей

Надійна універсальна конструкція. Щільно з'єднує дверну стулку з коробкою, надійно захищає двері від злому. Всередині одного замка встановлені два запірних механізму. Подібний пристрій служить відмінним захистом від злому, забезпечує хорошу звуко- і теплоізоляцію.

Купити замок для пластикових дверей можна на сайті інтернет-магазинуLockmarket.com.uaМоделі, представлені в каталозі, мають відповідні сертифікати, знаходяться на гарантії.

Замовляйте якісні дверні замки на нашому сайті. Доставляє замовлення в Києві, Україні в мінімальні терміни.

Рассказать друзьям!