Замки для пластикових вікон

Замки для металопластикових вікон: функціональність, види, ціна

Замки для металопластикових вікон - конструкція, яку встановлюють на вікно для захисту від злому (зовні неможливо буде відкрити), і, щоб убезпечити дітей.

види замків

У нашому магазині надані різні типи замків, ви ж вибираєте той, який буде максимально відповідати вашим потребам. Давайте розглянемо детальніше: які ж вони бувають, і який купити замок на пластикові вікна?

Їх можна розділити, враховуючи принцип дії і метод установки:

  • накладні;
  • врізні;
  • ручки з замком;
  • ручки з кнопкою;
  • блокатори;
  • з тросом;
  • замок-розетка (заглушка).

Розглянемо особливості кожного. Накладні замки. Головне достоїнство - вікно можна поставити на відкид, не використовуючи ключ. Він знадобиться тільки для відкриття вікна навстіж. Конструкція складається з двох деталей. В основній знаходиться замок, і її кріплять внизу стулки, а другу на рамі.

замок на пвх окно

Врізний замок врізається в стулку і раму. Перевага - його не видно, а функціональність така ж, як і накладного (положення змінюється без ключа). Недолік - щоб його встановити знадобиться кваліфікована допомога.

замки на пластиковые окна

Ручки з замком і кнопкою. Якщо вам потрібно убезпечитися від несподіваного відкриття вікна дитиною, такий варіант - саме те, що потрібно. Провернути її можна скориставшись ключами. Перевага - вікно фіксується в будь-якому положенні. Відкрити ж і закрити можна тільки ключем. Недолік - вам завжди потрібно брати ключ, щоб поміняти положення стулки. Плюс ручки з кнопкою функціонує без ключа. Щоб поміняти положення, необхідно просто натиснути кнопку. Для цього слід докласти зусиль, тому дитина сам відкрити закрите вікно не зможе.

замок на металлопластиковое окно
замоки на металлопластиковые окна

Блокатори. Їх ще називають фіксаторами (ручки з замками, врізні і накладні замки). Але деякі виробники називають блокуванням конструкцію замка-засувки. Він встановлюється на стулку, і з опущеним язичком не заважатиме міняти положення вікна. Є моделі, які фіксують за допомогою використання ключа або кнопки. Переваги - дешеві, легко монтуються. Недоліки - поступаються іншим моделям зручністю, псують естетику вікна.

замок на пвх окно

Замок з тросом. Одна частина такого замка встановлюється на стулці, інша кріпиться на рамі. Їх з'єднує трос. Найчастіше використовують для розсувних вікон. Довжину троса залежить від того, наскільки ви хочете відчинити вікно.

ЗАМКИ ДЛЯ ПЛАСТИКОВЫХ ОКОН

Замок-розетка. Для нього досить вставити знімну ручку в отвір, щоб поміняти положення. Отвір закривається заглушкою, тому вся ця конструкція гармонійно виглядає. Переваги - висока ступінь захисту, фіксація вашої стулки в зручному положенні, легкий монтаж. Головний недолік - для відкриття і зміни положення потрібно брати ручку.

замок для пластикового окна

Замок на пластикові вікна ціна

Як правило, вартість замків для металопластикових вікон невисока. Вона залежить від обраного вами виду і виробника. Але, головне - навіть за невелику вартість ви захистите свій будинок, і забезпечите своїх дітей.

Купити якісний замок від кращих світових виробників в Україні, ви можете в нашому магазині.

Сподіваємося, наша стаття була корисна, і ви зможете зробити правильний вибір. Чи не змогли розібратися, який варіант замку підійде саме вам? Можете звернутися до фахівців нашого магазину. Вони нададуть всю потрібну інформацію і допоможуть зробити вибір.

Рассказать друзьям!