ланцюжки дверні

Дверні ланцюжки як спосіб додаткового захисту

Ланцюжок на дверіє важливим компонентом запірної системи, покликаної забезпечувати захист житла. У сукупності з окомдверний ланцюжокдозволяє спостерігати за тим, хто знаходиться перед входом і спілкуватися при необхідності з відвідувачами, відкривши при цьому стулку. товщиналанцюжка на вхідні дверідозволяє досить надійно запобігти протизаконне проникнення в житло. Звичайно, лише з її допомогою неможливо розраховувати на стовідсотковий захист, але психологічний комфорт вона гарантує. В якостіобмежувача відкриваннявхіднийдвері ланцюжокприваблює не тільки своєю функціональністю, але також доступною вартістю і простотою установки. Купити ланцюжок на двері можна в інтернет-магазині компаніїlockmarket.com.uaза адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/.

Фото дверний ланцюжка

У комплектланцюжка для дверей зовнішньогоабо внутрішньоговідкриваннявходить пара накладок - одну необхідно прикріпити до дверного полотна, другу встановлюють на раму. Також в набір входять спеціальні шурупи, необхідна довжина яких визначається товщиною двері, складаючи 50% від цього показника.

різновиди конструкцій

В нашомукаталозізібрані різноманітнідверні ланцюжки для металевих дверей,проте не дивлячись на безліч форм, розмірів, матеріалів такі конструкції можна розділити на два види:

  • Дверні ланцюжки і обмежувачі відкривання дверейкласичного вигляду з гачком або кулькою на кінці, що закріплюється при закритті в спеціальний паз. Виготовляють такі вироби з якісної сталі, їх встановлюють, як на двері, які відкриваються всередину, так і на стулки, що розорюються назовні.
  • Другий варіант - петлеваядверний ланцюжок обмежувач. При установці її монтують на що відкриваються всередину стулку. Якщо провести порівняння з класичним пристроєм, петлеваяланцюжок на металеві дверівідрізняється більшою міцністю, що автоматично робить її більш надійною. Щоб встановити цю конструкцію, необхідно використовувати спеціальний кронштейн. На двері кріплять відповідну частину, ланцюжок де замінює петля.
Зображення ланцюжка дверний

Зовнішнє оформлення різноманітне, так щокупити дверну ланцюжок обмежувач, Яка підходить під уже готовий дизайн приміщення, не складе труднощів.ланцюжок дверназхромуможе ілюструвати сучасні течії, різьбова варіація стане відмінним доповненням до вінтажному оформлення. Але, підбираючи конструкцію за кольором і матеріалом, не завадить пам'ятати про функціональність.

Як підібрати правильний обмежувач

Фото ланцюжків дверних

Перш ніжкупити дверну ланцюжокнеобхідно зробити вибір з оглядкою на спосіб відкривання вхідних дверей. Як було сказано вище, якщо стулка відчиняються назовні, можна використовувати тільки класичнуланцюжок-обмежувач двері. При відкриванні дверей всередину можна застосувати обидві конструкції. Крім знанняде купити ланцюжок на дверінеобхідно розуміти, чим керуватися при її виборі:

  • Дверний ланцюжок-замокповинна бути виготовлена з міцного матеріалу, до якого потрібно докласти значних зусиль, щоб домогтися розриву.
  • Важливо вибрати правильну довжину - при відкритті стулки утворюється щілина повинна бути досить великий для огляду, але не настільки широкою, щоб протиснути ногу.
  • при підборізамку з ланцюжком на дверінайкраще віддати перевагу продукції, яку пропонує перевіреним виробником.
  • Деякі вироби супроводжуються сертифікатом, який є додатковою гарантією якості і заміни при необхідності на новий елемент.

Незважаючи на те, що розглянута конструкція здається досить простий, її установку - і особливо на металеві двері - краще доручити фахівцям. В іншому випадку не виключена можливість псування двері.

Рассказать друзьям!