Доводчики дверей Geze

доводчики Geze

Бренд з Німеччини GEZE - провідний виробник дверної та віконної фурнітури в світі. При виготовленні виробів, німецька компанія використовує передові інженерні розробки.

У німецькій компанії є власний технологічний центр. Його співробітники ретельно відстежують рівень якості вироблених виробів. На виробництві відбувається безперервний процес удосконалення продукції.

Фото логотипу Geze

Механізми доведення Geze tz проходять кілька етапів технічного контролю. Спочатку на власному виробництві, а потім в сторонніх організаціях, які підтверджують і видають сертифікати якості європейського та світового зразка.

Доводчики Geze. різновиди

Компанія Geze виробляє величезний асортимент дверних доводчиків для дверей всіх типів. Вони відрізняються один від одного конструкцією, функціоналом, способом установки.

  • Верхні доводчики дверніGeze з тягою змінного типу
  • Верхня доводкас важеля тягою
  • Інтегровані пристрої з серіїBoxer
  • підлогові пристрої

Довідні механізми з ковзаючою тягою використовуються на одно- і двох дверних дверних полотнах. Компанія GEZE виробляє різні моделі доводчиків такого типу - з електрофіксаціей, з електронної панель, датчиками, що реагують на дим, функцією "Freeswing" (вільний хід).

Процес закривання регулюється спеціальним внутрішнім блоком, яке координує роботу дверних стулок, забезпечує плавність і правильність закривання двостулкових дверей. При закритті одна стулка залишається нерухомою до тих пір, поки не закриється інша.

Довідні пристрої з важеля тягою представлені у великому асортименті. Можна вибрати доводчик для одностулкових дверей або складні механізми з координуючим пристроєм для двостулкових дверних стулок.

У цій категорії є довідні механізми для дверей протипожежної конструкції. Доводчики дверні Geze tz можуть використовуватися як на правій, так і на лівій стулці без перестановки. Сучасні пристрої снащени зручним механізмом регулювання.

Дверні механізми доведення для дверей інтегровані походять для дверних систем різного типу, з однією і двома стулками. Компактні пристрої повністю вбудовані в дверне полотно і коробку. Важіль помітний тільки, коли двері відкриваються. Сила закриття, дохлоп, процес відкривання можна налаштувати у верхній частині корпусу.

На протипожежні дверні системи монтують тільки механізми доведення зі спеціальним сертифікатом.

Фото доводчика Geze

Доводчики Гезе Boxer, призначені для установки на двостулкові двері, так само, як і інші доводчики німецького бренду Geze, оснащені регуляторами, що координують послідовну роботу двох стулок. Одна стулка блокується до тих пір, поки не закриється інша.

Доводчики дверні Boxer відрізняються високою стійкістю до вандалізму. Захисні характеристики не дають доводчику зламатися при силовому впливі.

Плитка на доведення забезпечує комфортну роботу дверних стулок різного типу - одно-, двостулкових, орних, маятникових.

Підлогові механізми доведення представлені у великому асортименті. Можна підібрати доводчики Geze c потрібними характеристиками для легких, важких, протипожежних дверей.

Переваги доводчиків Geze

Доводчики німецького бренду Geze зарекомендували себе, як надійні, довговічні пристрої, що відрізняються комфортною експлуатацією.

Зображення доводчика Geze

Плюси механізмів доведення Geze очевидні:

  • Довговічність.Проста, продумана конструкція призначена для тривалого використання без поломок.
  • Універсальність.Високотехнологічні механізми доведення встановлюватися на дверні системи будь-якого типу, в тому числі протипожежні, право- і лівосторонні, односторонні і двосторонні стулки.
  • Стійкість до зовнішніх впливів.Дверні доводчики Geze можуть експлуатуватися в умовах високої вологості, при змінах температури повітря. Моделі доведення оснащені антивандальним захистом, не бояться механічних пошкоджень.
  • Міцність.Надійні механізми доведення Geze виготовлені з якісних матеріалів. Німецька дверна фурнітура проходить багатоетапну перевірку якості. Спочатку вироби тестуються на виробництві. Потім їх перевіряють різні компанії, що стежать за якістю і видають сертифікати.
  • Простий монтаж.Пристрій доводчика Geze продумано до дрібниць. Його легко встановлювати на дверне полотно і коробку. Керамічна плитка є частиною комплекту.
  • Комфортна робота.Доводчики Geze tz працюють плавно і м'яко. За допомогою регулювання можна налаштувати ідеальну роботу дверної стулки. Механізм доведення вбереже двері від механічних пошкоджень, забезпечить безшумну комфортну роботу.

Якщо Ви хочете купити якісний довговічний дверний доводчикGezeза вигідною ціною, подивіться моделі, представлені в каталозі компаніїlockmarket.com.ua. Всі вироби німецького бренду додатково перевіряються перед відправкою, мають сертифікати якості і тривалу гарантію.

Замовлення доставляємо швидко в Києві і в усі українські міста.

Рассказать друзьям!