Обмежувачі, упори для дверей

Різноманітність дверних упорів

Досить часто при розчиненні вхідних дверей відбуваються незаплановані удари ручкою об стіну. Результатом стає пошкодження стінного покриття і безпосередньо ручки, полотна, а то і петель, які зношуються набагато швидше. Самим розумним виходом в цьому випадку стаєдверний упор, Завдяки якому вдається зменшити кут відкривання. Цей пристрій є захистом поверхонь, оскільки приймає на себе удар.Можна купитидверні упорирізних дизайнів і з різного матеріалу, хоча здебільшого це метал, здатний витримувати різні навантаження. інодідверний упор, він жестопор, Здатний виконувати кілька функцій - не просто обмежувати розорювання стулки, але і фіксувати її при зіткненні з дверним полотном. компаніяlockmarket.com.uaпропонує придбати різні моделідверного упорувхромі, Нікелі, бронзі, представлені вкаталозіза адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/

категорії продукції

Фото упору дверного

Як би не був названийдверний упорі з якого б матеріалу він не виготовлявся -бронзи, Хрому та інших, існує три основних напрямки у виробництві цієї фурнітури:

 • Обмежувачі, монтовані на підлогу. такідверні упорикористуються найбільшою популярністю за рахунок своєї простоти і доступноюціни. Найчастіше вони виготовляються зі сталі, цинку, латуні, в ходу також алюмінієві сплави. Встановлюваний на підлогудверний упорявляє собоюциліндр різної форми і висоти,яка може бути менш 30мм ібільше 70мм.
 • Настінні обмежувачі. Такі пристосування кріпляться на стіну в разі, коли монтаж на підлогу неможливий або недоцільний - припустимо, при дорогому покритті, яке не хочеться пошкодити. такийдверний упортакож доситьдовгий,що дозволяє попередити удар дверної ручки об стіну.
 • Обмежувачі можуть кріпитися безпосередньо на двері.
Зображення упору дверного

У свою чергу кожна категорія включає кілька різновидів дверних упорів, кожен з яких має свої особливості.

підлогові моделі

дверні упори, Жорстко кріпляться на підлогу, можуть бути різних кольорів -білого, Золотистого, бронзового - оскільки є досить помітними і підбираються під загальний дизайн. Це найбільш надійний вибір, з огляду на статичність статі. Для попередження пошкоджень на двері при ударі об такий стовпчик його постачають ущільнювачем з гуми або поліуретану.

важливо. Роблячи свій вибір, краще віддати перевагудверний упорзхрому, Нікелю або будь-якого іншого контрастного матеріалу, який буде добре видно, що знизить ризик зіткнення з ним і пошкодження ніг.

Що стосується різновидів підлогових стопорів, можна вибрати:

 • дверний упору форміпівсфери. Особливістю є необхідність врахування кута установки для щільного зіткнення двері з прокладкою.
 • Дверний упор змагнітнимфіксатором.В стаціонарний упор вбудовується магніт, на двері встановлюють пластину з металу, що дозволяє фіксувати стулку при зіткненні елементів.
Фото дверних упорів
 • Замковій механізм. Ще один фіксатор, що встановлюється на косяку дверей і дозволяє закріплювати головку упору.
 • Сигнальний обмежувач при зіткненні зі стулкою не тільки може налякати грабіжника гучним звучанням, але і здатний відправити оповіщення пульту охорони.
 • Пружинні і клиновидні стопори схожі за своєю дією - їх підкладають під двері в якості тимчасового закріплювача. Рішення дієве і недороге, хоча такіупори дверніможуть являти собою не звичайний дерев'яний клин, а бути справжньою дизайнерською виробом знікелю, Стали, будь-якого іншого матеріалу.

Настінні моделі і пристосування на двері

Зображення дверного упору

Незважаючи на те, що настінніприховані дверні упорикоштують дорожче підлогових, їх конструкції мало відрізняються, хоча довжина штока більше і може складати 50-150мм. Опорна площадка також ширша, а при монтажі слід враховувати матеріал стіни. У нашому магазині можна купитиупор дверний матовий з нікелю, упор дверний матовий з хромуі інші моделі.

відбійникне обов'язково виготовляється з металу,дверний упорможе являти собою м'яку накладку, яку кріплять на стіну в місці, куди доводиться ручка стулки. Таке пристосування плавно гасить удар, кріпиться за допомогою двостороннього скотча і має безліч дизайнерських рішень.

Дверні упори торцевіможуть забезпечуватися фіксаторами. Сам механізм при цьому встановлюють на стіну, гачок прикручується на нижньому торці дверей. Принцип дії простий:

 • Двері підходить до стопору.
 • Завдяки пружині відбувається зчеплення двох частин.
 • Гачок підводиться.

Незручність полягає в тому, що засувку для повернення двері в початкове положення потрібно зрушувати вручну.

Упори на двері кріпити найпростіше, вони можуть бути відкидними, стрічковими і висувними, популярна змінна модель і м'які накладки, які просто надягають на стулку.

Рассказать друзьям!