Петлі прихованої установки

Петлі прихованого типу

Стулки дверей навішуються на дверний блок за допомогою петель. Це невід'ємна фурнітура, важлива частина дверної системи.

Навіси бувають різні. Петлі для дверей прихованого типу користуються відмінним попитом, завдяки своїм технічним перевагам.

Прочитавши статтю, Ви дізнаєтеся, що собою представляють потаємні петлі і чому вони настільки популярні.

Приховані петлі. Особливості та переваги

Зображення прихованої дверної петлі

Потаємні навіси не помітні з зовнішнього боку. Вони дозволяють дверного полотна розчинятися на кут, рівний 180 градусів. Потаємні конструкції з доводчиком роблять відкривання дверей зручнішим, знижують рівень шуму, зберігають тепло.

Петлі прихованої установки є врізними, встановлюються в заздалегідь зроблену нішу.

Основні плюси прихованої конструкції

 • Високий рівень безпеки.Петлі прихованого монтажу встановлюються на внутрішню частину дверної стулки. Вони не «кидаються в очі» зовні. Це значно ускладнює злом дверного полотна.
 • Естетичність.Петлі дверні приховані не змінюють зовнішній вигляд дверних полотен і коробки. Їх не помітно навіть при відсутніх наличниках. Щоб фурнітура довго зберігав первинний зовнішній вигляд, рекомендуємо купувати вироби перевірених брендів. Відсутність наличників створює оригінальний дизайнерський ефект.
 • Забезпечують щільне закривання стулок.Дверне полотно, підвішене на приховані петлі щільно прилягає до коробки при закриванні. Це особливо важливо в будинку, де живуть діти, так як щільно зачинені двері захищає кімнату від протягів.
 • Великий кут відкривання, комфорт.Петлі дверні приховані для дверей дозволяють стулці відкриватися на 180 град .. Потайная дверна фурнітура регулюється в 3-х площинах. Регулювання виробляють при установці і під час експлуатації. Такі конструкції - оптимальний варіант для нових будинків, які ще повністю не дали усадку.
 • Можливість регулювання.Дверні криті петлі регулюються. Для цього не потрібно знімати двері, робити монтаж пристрою. Налаштування фурнітури проводиться регулювальними гвинтами і спеціальним ключем.
 • Можна встановити двері без наличників.У маленьких квартирах кожен сантиметр на вагу золота. Якщо для навішування дверей використовувати приховані петлі, то, лиштви не знадобляться.
 • Довговічність.Петлі для дверей прихованого монтажу, що випускаються відомими фірмами, розраховані на тривалу, безвідмовну роботу від 200 тисяч циклів відкривання-закривання.
 • Надійність конструкції.Особливо-міцні петлі відливають з якісного сплаву міді, цинку, алюмінію, магнію. Такі механізми відрізняються особливою гладкістю поверхні, міцністю. Після виготовлення, на вироби наносять хромоване, никелевое або латунне покриття.
Фото прихованої дверної петлі

Саме з цієї причини, потаємні навіси можна часто бачити на дверях офісів, де зберігаються важливі документи.

Конструкція прихованих петель складається з шарніра, важеля, механізмів регулювання. Пара таких механізмів витримує вагу 50-70 кг., В той час, як звичайні моделі тільки 30 кг.

Особливості установки потайних петель

Врізні, приховані петлі вбудовуються в косяк і з торцевого боку двері. Важливо не поспішати, приділяти увагу точності.

Не повинно бути щілин між дверима і дверною коробкою. На важкі двері монтують 3 потаємні петлі і більше.

Після навішування дверної стулки, приховані регульовані петлі необхідно відрегулювати. Для цього знадобитися шестигранний ключ.

Послідовність дій при регулюванні:

 • Дверну стулку вирівнюють щодо косяка по горизонталі. Це роблять регулювальним гвинтом на зовнішній стороні прихованої петлі.
 • Після вирівнювання по горизонталі, роблять вирівнювання по вертикалі. Для цього крутять гвинт, який знаходиться вгорі механізму. Таким чином, можна скорегувати зазори між підлогою, коробкою і дверним полотном.
 • Після вирівнювання по вертикалі і горизонталі, роблять регулювання щільності примикання двері. Щоб це зробити, потрібно обертати ексцентрик.

Після закінчення монтажних робіт, всі рухомі елементи петельной конструкції змащуються спеціальним засобом. Цим не варто нехтувати. Так як, несмазанние шарніри швидко стираються, втрачають свої функціональні якості.

Після навісу дверей, можна ставити наличники. Вони повністю закриють врізні приховані петлі, зроблять їх невидимими.

Після закінчення монтажних робіт, приховані петлі потрібно пропилососити, щоб очистити механізм від будівельного пилу.

Двері з петлями прихованого типу практичні. Вони прикрашають двері, роблять її привабливішою.

Купити якісні приховані петлі в Києві, Україні можна в інтернет-магазині lockmarket.com.ua. Моделі можна подивитися в каталозі сайту.

Як вибрати приховані петлі

Сучасні виробники пропонують великий вибір прихованих петель для дверей. Ціна залежить від моделі, матеріалу, з якого вони виготовлені, зовнішнього покриття.

Фото прихованих дверних петель

При виборі прихованих петель важливо враховувати кілька факторів:

 • Вага дверного полотна. Чим більше важить двері, тим більше якісні повинні бути петлі. На масивні двері, маса яких перевищує 50 кг. ставлять 3-4 петлі.
 • Петлі кріплять спеціальними шурупами. Він входять в комплектацію. Якщо хочете, щоб двері була закріплена максимально надійно, можна купити елементи кріплення самостійно.

Правильний вибір петель, грамотна установка, своєчасне обслуговування позбавлять від прикрих, неприємних помилок, продовжать період експлуатації дверей. Деякі моделі подібних механізмів можна встановити самостійно. Якщо двері дуже дорога, краще скористатися послугами професіоналів.

Якщо хочете купити якісні петлі з прихованою установкою, ви перебуваєте на правильному сайті. Інтернет магазинlockmarket.com.uaпропонує купити якісні вироби відомих виробників Європи за вигідними цінами. Швидко доставляємо замовлення в усі українські міста в мінімальні терміни.

Рассказать друзьям!