Ручки для розсувних дверей

Ручки для розсувних систем

Інтер'єри сучасних квартир важко уявити без розсувних систем. Відкатні стулки мають безліч переваг: допомагають заощадити простір, зручні, в використанні, виглядають стильно, сучасно.

Фото ручок для розсувних дверей

Розсувні систем працюють зовсім за іншим принципом, ніж звичайні, звичні двері. Тому, елементи фурнітури, ручки для розсувних дверей мають зовсім іншу будову і зовнішній вигляд, ніж стандартні моделі.

Особливості ручок для розсувних систем

Щоб відкрити відкатні дверну стулку, потрібно не відчинити її, а відкотити паралельно стіни або всередину коробки.

Відкатні дверні полотна пересуваються по спеціальних рейках - напрямних. встановленим на підлозі, в дверному отворі, стелі і т.п.

Залежно від типу дверний розсувної системи може бути присутнім одна або дві напрямні.

Різновиди ручок дверних для розсувних дверей

Рукоятки для розсувних дверних полотен бувають трьох типів: стаціонарні, з клямкою, з замком.

  • стаціонарні моделі
  • Ручки для розсувних дверей міжкімнатнихз клямкою
  • Ручки з замком для розсувних дверей

Стаціонарні моделі рукояток для дверей купе врізаються всередину дверного полотна, як би «утапливаются» в ньому. Фурнітура не виступає за поверхню і не заважає дверцятах рухатися по рейках.

Ручка для розсувних дверей купе може бути овальної, круглої, прямокутної, що округляє форми Виробники випускають моделі різного кольору. Це дозволяє підібрати рукоятку потрібного відтінку, яка б ідеально гармоніювала з кольором дверного полотна.

Стаціонарні ручки - популярні моделі. Вони встановлюються на дверки шаф купе, міжкімнатні дверні полотна.

Зображення ручок для розсувних дверей

Зазвичай такі рукоятки встановлюють на подвійні розсувні дверні стулки. Будова конструкції засувки ідентично механізму для стандартної, навстіж двері. Коли одна стулка щільно прилягає до іншої, язичок висувається всередину гнізда, розташованого на відповідь планки іншої стулки.

Щоб відкрити дверне полотно, необхідно натиснути або повернути рукоятку. Це призводить до розблокування язичка, і він переміщається всередину запірного устройства.Ручкі з механізмом засувки для розсувних дверей відрізняються конструкцією від звичної рукоятки з фіксатором для орних дверей. Модель має зовсім невеликі розміри, як би «втоплена» всередину дверного полотна.

Конструкція практично не випирає над дверний поверхнею. Засувка може бути різної форми. Найбільш ефективна клямка у вигляді гачка. Вона міцно чіпляється за відповідну планку, фіксує стулку в засунутому положенні.

Для скляних розсувних дверцят використовуються стандартні вертикальні або горизонтальні рукоятки, а також моделі кноби.

На дверні відкатні стулки, також як і на звичайні двері, встановлюють ручки з замком. Найчастіше їх можна побачити на подвійних дверних полотнах. На одні двері кріпиться механізм замка, на іншу - у відповідь планка. Якщо розсувні двері одинарна, відповідь кріплять до стояка або до дверної коробки.

Фото ручки з замком для розсувних дверей

Найпопулярніші рукоятки для відкатних дверей з замком - ручки з клямкою у формі гака, який фіксується в закритому положенні за допомогою ключа.

Якщо відкатна двері варто всередині каркасної коробки, то підійде ручка з замком кнопкою. Язичок втягується при натисканні рукояткою. Язичок фіксується всередині паза личинкою.

Вигідно купити для розсувних дверей ручки можна на сайті компаніїLockmarket.com.uaУ нашому каталозі представлені тільки перевірені моделі відомих європейських, азіатських компаній за найкращими цінами в Україні. Всі вироби мають сертифікати якості, перебувають на гарантії.

Доставляємо замовлення по всій українській території.

Рассказать друзьям!