Замки навісні вело-мото

Замки для захисту велосипеда від угону

Сучасні велосипеди відрізняються стильним дизайном, високою якістю і часом стоять чи не дорожче мотоциклів. Цілком природно, що викрадають це засіб пересування настільки ж часто, так що надійнийвелосипедний замокє розумною необхідністю, особливо коли господареві необхідно відлучиться. Існують різні види велосипедних запірних пристроїв, це і троси, і ланцюги, пристрої з пластин і запори у формі «U». У кожній такій конструкції є свої переваги і недоліки, і щоб грамотно вибрати ікупити велосипедні замки, Які у великій кількості пропонує компаніяlockmarket.com.ua, Слід знати деякі їх особливості.

Фото замку для велосипеда

Троси як засіб захисту

Якщо розташовувати запірні пристрої в міру збільшення їх надійності, починати слід звелосипедного тросового замка. Ця найпростіша конструкція, наявна і в нашому каталозі, являє собою трос зі сталі, укладений в гумову оплетку, що попереджає появу подряпин на рамі. Основні позитивні якості - мала вага троса і його низька вартість. Довжина може бути різною, деякі такі пристрої здатні охопити раму, сідло і колеса одночасно. Довгий трос часто використовується і в велопоходе, оскільки він здатний одночасно з'єднати кілька байків. Залежно від основних характеристик троси поділяють:

  • Відповідно до довжиною - менше або більше одного метра.
  • За товщиною - у тонких тросів діаметр становить не більше 5 мм, у середніх він досягає 8-12мм, у товстих перевищує 1,5 см.
  • За типом замикання - трос може бути забезпеченийкодовою велосипедним замкомабо ключовим пристроєм.

важливо. Звичайні замки зустрічаються все рідше, оскільки вони практично не забезпечують захист для байка.

Зображення велосипедного замка


Що стосується недоліківтросового замка для велосипеда, Він всього один, але зате найбільший - недостатність забезпечується безпеки. Перекусити такий пристрій не складе труднощів.

ланцюгова конструкція

Тут надійність помітно вище, хоча і ланцюг при бажанні можна перекусити - правда, далеко не так швидко. До того ж розтин такого замка буде супроводжуватися шумом, так що викрадачі швидше за все кинуться до більш легкої здобичі.

Такі пристрої хороші збалансованим співвідношенням безпека /довжина /вага. Чи не складає труднощів возити таку ланцюг з собою, закріплювати нею різні елементи, а що йде в комплекті чохол попереджає пошкодження покриття.

Замки з пластин і«U »-образні пристрої

В Україніможна, можливокупитиівелосипедний замокз шести складаються пластин зі сталі. Такий замок кріпиться на рамі, не пошкоджуючи її, однак, щоб забезпечити високу надійність, при покупці слід вибирати пристрій з товщиною пластин як мінімум 5 мм.

Підвищену надійність демонструють «U» -образні замки, завдяки чому їх популярність і затребуваність досить високі. Форма пристрої дозволяє прикріпити велосипед до важких об'єктах або конструкцій. Виготовляють подібні запори із загартованої сталі, що стосується способу замикання, використовуються звичайні пристрої під ключ абокодові велосипедні замкиз підборомкодіврізного рівня складності.

Фото вело-замку


важливо. Вартість таких конструкцій істотно вище, ніж у тросів, проте і рівень безпеки незрівнянно вище. Основна особливість замку - дуже витягнута дужка.

Як вибрати «правильний» замок

Пройшовши за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/, Можна стати власником якісного і зручного велосипедного запірного пристрою. Знаючи, яка саме конструкція вам потрібна, орієнтуватися слід на взаємозалежність вартості самого велосипеда і його замку. Фахівці стверджують, щоціни велосипедних замківповинні складати приблизно 5-10% від ціни байка.

Далі слід задіяти логіку - так, придбавши дорогу модель велосипеда, навряд чи слід захищати її за допомогою пристрою проти троса, тут рекомендується використовувати U-подібну конструкцію. І, навпаки, дешевий «великий» краще захищати за допомогою недорогого троса.

Рассказать друзьям!