під'їзні замки

Замок на під'їзні двері

Зараз, практично на всіх дверях під'їздів встановлені спеціальні запірні пристрої. Під'їзні замки захищають мешканців від проникнення сторонніх осіб, допомагають підтримувати всередині чистоту і порядок.

Щоб потрапити всередину, потрібно набрати секретний код

Виробники пропонують великий асортимент запірних механізмів для під'їздів, що відрізняються один від одного конструкцією, вартістю.

На сайті українського інтернет-магазинуЛокмаркетможна купити кодові засувки, електромагнітні замки високої якості за вигідною ціною.

Як вибрати замок на під'їзні двері

Вибираючи під'їзний замок, враховуйте його ступінь надійності, стійкості до злому. Мешканцям має бути легко і зручно їм користуватися.

Зазвичай, під'їзний замок відкривається набором кодової комбінації або дотиком спеціального брелока.

Подібні моделі запірних механізмів краще з дуже простої причини. У під'їзді багатоквартирних будинків часто буває більше 100 квартир, де проживає кілька сотень мешканців.

Механічні і електромагнітні кодові замки розраховані на інтенсивне використання тривалий час, можуть використовуватися при будь-якій температурі.

Людям набагато простіше запам'ятати код під'їзної замку, натиснути кілька кнопок або докласти електронний ключ, ніж кожен раз шукати ключ, щоб відкрити двері.

Кодовий замок з підсвічуванням

Особливості під'їзних замків

На сайті компанії Локмаркет можна купити під'їзні замки різних видів -електромагнітний, механічні кодові засувки.

  • механічні замки
  • електромагнітні замки

Зручні, надійні під'їзні запірні пристрої. Встановлюються не тільки на під'їзні двері. Їх використовують в квартирах, сейфах, банківських скриньках.

Головна перевага - стійкість до інтелектуальних методів зламу. Такий замок складається з корпусу, секретного кодового механізму, ригелів, блокування. Щоб його відкрити, потрібно одночасно натиснути кілька кнопок.

На нашому сайті можна купити якісні під'їзні замки. Ціна - одна з кращих в Україні.

У під'їзних замках подібного типу носієм коду є магніт. Його монтують всередині пластикової картки, ключа «таблетки», брелка.

Електромагнітний замок працює від електричної мережі. При відсутності напруги, двері залишаються відкритими.

Залежно від типу під'їзної замку, кодові панелі бувають механічними, оптичними.

  • намеханічної панелі, Виступаючі кнопки роблять із пластику, металу, гуми. На таких пристроях міняти кодову комбінацію потрібно якомога частіше. Тому що від постійного натискання, кнопки брудняться, цифри стираються. Підібрати секретну комбінацію стає дуже просто.
  • Оптичні панелідовговічніше механічних. При натисканні сенсорних кнопок відбувається перетин інфрачервоних променів. Сигнал надходить на головний блок і під'їзний замок відкривається.
Простий надійний замок на під'їзні двері

Електромагнітні замки бувають двох типів:

- Накладний утримує.Потужний магніт утримує електромеханічного замка притягує під'їзні двері і фіксує їх в закритому положенні.

- Врезной зсувний.В цьому випадку магніт під'їзної замку фіксує не дверну стулку, а язичок. Він утримується магнітом в потрібній позиції.

Щоб під'їзна двері стала дійсно надійним захистом, необхідно щоб були якісними не тільки під'їзний замок, але і сама дверна стулка. Інакше, зловмисники не будуть витрачати час на злом замка, а просто виламати двері. Оптимальний варіант - вулична двері з міцного металу.

Хочете встановити надійний замок на під'їзні двері? Купити його можна на сайті Локмаркет. Пропонуємо якісні запірні пристрої європейських брендів за кращими цінами в Києві, Україні.

Популярний під'їзний замок МЕТТЕМ

У нашому каталозі можна вибрати під'їзний замок відомих виробників. Перед відправкою, всі вироби проходять перевірку, мають тривалу гарантію.

Замовлення доставляємо у всі українські міста швидко, без затримки.

Подбайте про безпеку своєї сім'ї і сусідів. Купіть хороший, довговічний під'їзний замок!

Рассказать друзьям!