навісні замки

Навісні замки - простота і ефективність

Замок навісний- простий і ефективний засіб, що дозволяє забезпечити захист приватної власності, будь то приватна територія або комору, гараж або підвал. Існують різні ознаки, властиві цим конструкціям, і саме вони визначають ту чи іншу класифікацію цих виробів.

Зображення навісних замків

Матеріал виготовлення та відповідні переваги та недоліки

замок навіснийможе бути виготовлений з різних матеріалів, відповідно кожен виріб має певні властивості і має ряд сильних і слабких сторін:

 • Алюмінієві механізми. Перевагою є мала вага виробу, але такі моделі дуже неміцні через м'якість металу.
 • замок висячийз чавуну. Плюс полягає у високій міцності і низької вартості виробів, до того ж вони не схильні до корозії. Мінусом є крихкість, яку такі пристрої набувають на морозі.
 • Латунні механізми. Вони привабливі зовні і стійкі до корозії. Але при цьому латуннізамки навісні дорогіі відрізняються м'якістю.
 • Сталеві пристрою.Замок дверний навіснийзі сталі відрізняється високою міцністю і досить стійкий, якщо мова йде про злом. При цьомуціна замку навісногоз цього матеріалу дуже висока.

компаніяlockmarket.com.uaпропонуєкупити навісний замокз різних матеріалів в каталозі інтернет-магазину.

типи механізмів

Фото навісних замків


існують різнітипи навісних замків, Які розрізняє форма оболонки і дужки:

 • Класичне пристрій відкритого типу - ценайпростіший навісний замок, Повністю відкрита дужка якого відрізняється напівкруглою формою. Основна функція корпусу, форма якого може бути різною - фіксація дужки і приховування механізму. такий типнавісних замків в Українікористується найбільшою популярністю.
 • Присадкуватий механізми відрізняються циліндричної формою дужки зі зростаючою діаметром до кінця - саме він виконує замикання і фіксується тільки в єдиному місці корпусу. Замок досить надійний, оскільки через вушок, що прикривають дужку, спиляти її неможливо.
 • У напівзакритого замку дужка виконана у формі циліндра, що замикає ділянку прикривається вушками, яка фіксує частина ховається в корпусі. цехороший навісний замок, Що відрізняється підвищеною надійністю, враховуючи, що спиляти або зрізати його неможливо. Але з установкою можуть виникнути складності, так як навішування конструкції вимагає певних розмірів вушок і співвісності їх отворів.
 • У закритих форм дужка в замкнутому положенні повністю ховається в оболонці, якщо ж правильно навісити замок, вушка повністю закриті корпусом. такийнавісний замок на дверівважається найстійкішим до зломів. Для установки такого механізму місце має розроблятися попередньо.

Класи, групи і конструкції

Відповідно до того, наскільки якісно замок пручається злому, визначають чотири класи пристрою. 1 клас запорів ненадійний і розкривається буквально за 5 хвилин. 2 клас відрізняється більшою надійністю - для злому буде потрібно не менше 10 хвилин. 3 клас - це доситьнадійний навісний замокз хорошими охоронними властивостями. Замок 4 класу дає найбільшу безпеку, для його розкриття буде потрібно не менше 30 хвилин.

Фото замків навісних

важливо! Для угруповання замикаючих пристроїв велике значення має їх розмір. Відповідно до нього розрізняютьзамок навісний великий, Середній або малий.

Перші підходять для замикання приміщень, де зберігають цінності, і воріт, другі відрізняються підвищеною зручністю і використовуються для захисту підсобних приміщень і хвірток, треті навішують на валізи, поштові ящики або скрині.

купитикращі навісні замкиможна, перейшовши за посиланнямhttps://lockmarket.com.ua/zamki/, Причому в нашомукаталозіможна вибрати різні типи захисних пристроїв:

 • Сувальдниє конструкції надійні, причому продаєтьсязамок навісний з ключами, Оскільки для його відкриття підходить тільки «рідне» відмикають пристрій.
 • Циліндрова конструкція відкривається ключем з насічками, зміщується штифти і провертати циліндр для розблокування пристрою.
 • Дисковий тип можна відімкнути, змістивши диски.
 • Гвинтові конструкцію замикають завдяки закручування ригеля з різьбленням, змістити який допомагає ключ особливої форми, що поміщається в отвір.
 • Кодовий. такийзамок навісний купити в Україніможна за значну грошову суму, оскільки він дуже надійний і для його відкриття потрібно точно знати комбінацію цифр.
Зображення замків навісних


важливо! те,скільки коштує навісний замокзалежить і від його призначення. Так, сувенірна продукція з практично відсутньою захистом буде коштувати копійки в порівнянні з навісними конструкціями для відповідальних приміщень.

Є й інші ознаки, що допомагають в класифікації запірних пристроїв, так що більш детальну консультацію можна отримати, зателефонувавши нам за контактними номерами телефону.

Рассказать друзьям!