замки електромеханічні

Замки електромеханічного типу

Відчуття безпеки - природна потреба людини. Надійні замки забезпечують захист будинків, комерційних будівель, господарських споруд, гаражів від злому, незаконних проникнень.

Електромеханічний замок - надійне запірний пристрій. Застосовується для самих різних цілей. Відкриваються звичайним ключем, пластикової, магнітною карткою або брелоком, набором кодової комбінації, пультом, які працюють дістаціонно.

Магнітний ключ відкриває замок за лічені секунди

Як працює електромеханічний замок

Конструкція такого замку поєднує в собі механічний пристрій і електронний тип управління. Деталі наводяться в рух електричними імпульсами:

 • Блокування знімається електронним сигналом, і замок відкривається ключем.
 • Електронні імпульси зрушують запори електромеханічного замка, засувка відмикає без використання ключа.

Два типу електромеханічних замків:

 • Нормально-закрите запірний пристрій.Такий замок відкривається тільки за допомогою електронної системи. При відсутності електрики секретний механізм не відкриється.
 • Нормально-відкрита конструкція.При відсутності електроенергії, запірний пристрій відкривається звичайним ключем. Подібний замок електромеханічний ставлять на вхідні двері в громадських місцях, де необхідно забезпечити вихід людей у надзвичайній ситуації.

Купити електромеханічний замок високої якості можна на сайті інтернет-магазину Локмаркет. Подивіться наш каталог. Вибирайте з великого асортименту якісних замків відомих європейських брендів.

Надійне, інноваційний пристрій

Різновиди замків електромеханічного типу

Запірні механізми з електронною системою управління відрізняються своєю конструкцією. Розрізняють три основних типи:

 • Моторні електромеханічні конструкції
 • Замки з електроблокуванням
 • Соленоїдниє замки електромеханічного типу
 • Електрозащёлкі

У таких пристроїв ригелі в закритому положенні фіксуються електронною системою. Відкриття такого замку відбувається після надходження електричного імпульсу з невеликою затримкою. Період затримки в більшості моделей можна відрегулювати.

Електромеханічні багатоточкові запірні системи мають кілька ригелів. Кожен з них працює від індивідуального двигуна з можливістю регулювання.

Ця особливість дозволяє робити настроювання вуличного електромеханічного замка. Наприклад, днем використовувати для закривання дверей тільки частина ригелів, а вночі - повний набір.

Відмінною рисою даного запірного пристрою є сильна пружина, що перешкоджає відкриттю механізму.

Електрична напруга або ключ нейтралізують фіксатор, звільняють засувку, яка автоматично заходить всередину. Щоб захистити ригелі від зносу, викликаного сильним тиском пружинного елемента, їх виготовляють з накладками з твердосплавних металів.

Запірні ригелі утримуються у відкритому чи закритому положенні соленоїдами (різновид електромагнітів), що працюють від електромережі.

Плюс такого пристрою - миттєва реакція на що надходить сигнал, тривалий період експлуатації. Електромеханічний замок з кнопкою дозволяє вийти назовні, не використовуючи ключ. Двері з такими замками закриваються в автоматичному режимі.

Легка модель електрозамку. Найчастіше застосовуються на полегшених дверних системах. Але, також існують засувки з електронним управлінням, призначені для важких металевих вуличних дверей.

Купуйте запірні пристрої перевірених брендів


Найбільшим попитом користуються механізми з нормально-відкритою клямкою, що відкриваються після подачі електронного імпульсу і залишаються в такому положенні до зачинення дверей. Такі пристрої застосовуються на аварійних, пожежних виходах. Електрозащёлкі часто використовуються спільно з іншими запірними пристроями.

За способом монтажу електромеханічні розрізняють:

 • Електромеханічний накладний замок на двері
 • Замки електромеханічні врізного типу

Зовні, накладної електрозамок схожий на звичайне запірний пристрій подібного типу. Зовні є циліндр, щоб оперти замок ключем, в ситуації відключення електроенергії. На корпусі є кнопка, що дозволяє швидко відкрити двері зсередини. Кнопку можна заблокувати в натиснутому стані, щоб залишити замок у відкритому стані.

Якщо заблокувати кнопку при закритому замку, то відкрити ключем зовні без подачі електричної напруги буде неможливо.

Накладні моделі електромеханічних замків підходять для установки, як на праве, так і на ліве дверне полотно, що відкривається в будь-яку сторону. Найчастіше такі замки встановлюються на двері під'їздів, дачні хвіртки, ворота, вуличні двері.

Замок виглядає естетично, не псує вигляд дверей


Вбудовують в дверні полотна, в яких можна зробити внутрішню порожнину. Ригелі не видно зовні, це робить замок більш важкодоступним для зломщиків. На деяких моделях передбачені додаткові засуви відкриваються ключем.

Є замки електромеханічні на вхідні двері з вертикальними засувами, керовані електронним приводом. Такі пристрої можуть працювати в денному (відкриватися домофоном) і нічному (надійне закривання) режимах.

Замок відкривається без зайвих зусиль


Переваги електромеханічних замків

 • надійність, Забезпечена блокуванням ригелів електронною системою. У дорогих моделях електромеханічних замків кожен ригель працює від окремого електричного імпульсу. Це робить замок практично невразливим перед інтелектуальними методами злому.
 • Можливість контролювати час, коли співробітники прийшли на робоче місце і коли його покинулина підприємствах, в комерційних офісах. Для домашнього використання, цю функцію можна відключити.
 • Функціональність моделей, дозволяє використовуватирізні режими(Ніч, день) в роботі запірних пристроїв.
 • управліннявідкриванням, закриванням запірного пристроюна відстані. Можливість підключення запірного пристрою до домофону, дистанційного пульту управління.

Купити замок на вхідні двері електромеханічноготипу можна на сайті інтернет-компаніїЛокмаркет.Всі моделі проходять перевірку перед відправленням покупцеві. Надаємо гарантію. Доставка в Києві, Україні в мінімальні терміни.

Рассказать друзьям!