Замки для металопластикових (ПВХ) дверей (вузькопрофільні)

Різноманітні моделі замків для пластикових дверей

Належний захист житла від проникнення злодіїв забезпечують якісні замки. На пластикові двері важливо підібрати надійні замикаючі пристрої. Їх виробляють провідні виробники з Австрії, Німеччини, Британії, України та інших країн.

Різноманітний асортимент фурнітури, аксесуарів врізних замків для пластикових дверей кожен покупець знайде в інтернет-магазині Lockmarket.com.ua. У каталозі можна уважно розглянути кожен виріб, дізнатися його важливі характеристики. Проконсультуватися з нашими менеджерами, якщо з'являться питання.

Фото замку в металопластикові двері

Види замків, їх значущі характеристики

Дверне полотно із пластику досить популярно останні роки. До таких типів дверей підходять певні типи замків, замикаючих механізмів.

Багатоточковий замоктрадиційно встановлюється на двері всередині різних приміщень: офісів, медичних кабінетах, навчальних класних кімнатах. Він має невеликі, досить компактні розміри, зроблений з міцних матеріалів.

Замок, що має ролик,призначений для дверного полотна певної товщини. Якщо вам потрібен зручний вузький замок для пластикових дверей - подивіться модель Kale 155. Цей виріб спеціально розроблено для хвірток, міжкімнатних ПВХ полотен.

врізний замокскладніший в установці на відміну від накладних моделей. Варто звернути увагу на вироби брендів Santos, Kale, Гардіан. Вони мають циліндровий механізм, тому відрізняються більш високим рівнем безпеки в порівнянні з накладними замочками.

Істотні гідності дверного замка на пластикові двері

1. Чудовий вибір моделей.

У каталозі представлені вироби відомих брендів:

  • Португальська бренд Santos протягом багатьох років виробляє різноманітні замикаючі пристрої. Так замок Dead Lock 721 захистить вхідні двері, тому що всередині нього є надміцний механізм ригеля. Його не можна випиляти, висвердлити, зламати відмичкою.
  • Замкові вироби виробника Гардіан мають циліндровий механізм. Ціна замку на пластикові двері буде залежати від декількох факторів: типу секретності, кількості ригелів, особливостей циліндра, використовуваного матеріалу.
  • Корпорація Kale піклуватися про своїх клієнтів. Якщо вам сподобався замок цього бренду, будьте впевнені - він відрізняється відмінною якістю, витримує перепади температур, сильний снігопад, затяжний дощ. Тому що замикає механізм прослужить тривалий час.
  • Вироби від Vorne мають роликовий механізм, високий рівень безпеки.

Вибираючи модель певної серії, бренду, неодмінно враховуйте розміри, товщину дверного полотна.

Зображення замку в металопластикові двері

2. Тривалий термін експлуатації. Всі виробники застосовують якісні сплави для виробництва механізму замка до пластикових дверей. Виріб прослужить багато років, тому що виробник дає тривалу гарантію на кожну модель.

3. Простота застосування.Врізні замки, представлені в каталозі магазина, легко використовувати. Для моделей, що мають замкову щілину з кожного боку, призначений зручний ключ.

4. Функціональність кожної моделі.Різноманітність конструкцій, комплектацій, розміри, ціна. Незважаючи на всі відмінності, кожен замок зручний в застосуванні, легко відкривається спеціальним типом ключа. Наприклад, серія Kale 153 купують для установки на хвіртку, садові ворота, внутрішні двері.

Які магазини пропонують замки на пластикові двері: ціна, гарантійний термін?

Будь-який тип дверний аксесуарів, замикаючих пристроїв, віконної фурнітури ви знайдете на сайті інтернет-магазинуlockmarket.com.ua. Подивіться сторінки каталогу - тут представлений широкий вибір моделей з фотографією, дано докладний опис, вказана вартість. Тому ви неодмінно підберете замки врізні для пластикових дверей. Купити обраний виріб, оплатити, оформити доставку по Києву, іншим українським містам можливо онлайн.

Діє тривала гарантія на всі моделі, наявні в каталозі магазина. Наша компанія акуратно доставить обраний тип замка.

Рассказать друзьям!