доводчики Geze

Інноваційні рішення завдяки розумній техніці

GEZE GmbH відноситься до світових розробникам і виробникам в області дверних і віконних систем, а також систем безпеки. GEZE пропонує великий асортимент в області автоматичних дверних систем і дверного обладнання, систем зі скла, систем димо- та тепловидалення, і безпеки, а також віконної і вентиляційної техніки.

Будучи одним з лідерів ринку, в тому числі в сфері інновацій та дизайну, незалежне сімейне підприємство в 5 поколінні виробляє і продає вироби високих технологій, надаючи своїми перспективними розробками значний вплив на інженерне обладнання будівель. Ці розробки постійно вдосконалюються у власному технологічному центрі.

Завдяки неперевершеним стандартам якості виробу GEZE сприяють розвитку інноваційних концепцій в усьому світі і гарантують комфорт і безпеку в області інженерного устаткування будівель: доводчики GEZE вважаються одними з найвідоміших у світі. Щодня мільйони людей насолоджуються комфортом автоматичних дверних систем. Індивідуальні та призначені для певних об'єктів спеціальні конструкції, наприклад, карусельні або суцільноскляні системи, виробляються у власній дочірньої компанії. Продукція GEZE використовується у відомих будівлях усього світу.

якість GEZE

Постійне поліпшення нашої продукції і сервісу відноситься до наших основних принципів. Ми хочемо не тільки відповідати вашим очікуванням від постачальника преміум-класу, а й перевершити їх. Наша система управління якістю допомагає нам постійно оптимізувати ступінь задоволеності своїх клієнтів і якість продукції. Виконання вимог согл. стандарту ISO 9001 для нас є цілком очевидним. Служба технагляду TÜV SÜD Management Service GmbH підтвердила високу ефективність нашої системи управління якістю і видала нам сертифікат, який визнають у всьому світі.
Наші продукти та послуги, природно, повинні також відповідати цілій низці норм і стандартів, виконання яких вимагають відомства, союзи або страхові компанії.

Рассказать друзьям!