Замки Про Сам накладні

Накладні замки просить

«Просить» - замки високої якості, вироблені російським брендом. За роки роботи, компанія отримала міжнародне визнання. Запірні системи користуються великим попитом завдяки поєднанню доступної ціни європейського рівня якості.

Дверні замки просить використовують в тих випадках, коли встановити виразний запірний механізм неможливо.

Наприклад, через недостатню товщини дверного полотна, запірні механізми такого типу накладаються на поверхню дверної стулки, не пошкоджуючи її. Двері залишається такою ж міцною і надійною, як до установки запірної конструкції.

Фото накладного замку просить

Особливості замків просить накладного типу

  • Запірні пристрої просить накладного типу випускаються з одним прямокутним або двома циліндричними ригелями.
  • Отвір для ключа віддалене на 6 сантиметрів.
  • Накладні замкові конструкції просить мають дисковим секретним механізмом. У разі поломки його можна поміняти, чи не переставляючи весь амок цілком.
  • Замикання механізму відбувається в одній точці.
  • Велика частина моделі закривається автоматично. На деяких запірних пристроях є металеві ланцюжки для додаткового захисту.

Купити замок просить накладного типу недорого в Україні можна в інтернет-магазині Локмаркет. Доставка замовлень по всій українській території.

Види накладних замків просить

Зображення накладного замку просить

Перший замок накладної конструкції ЗНД 1А був випущений в 1956 році. З тих пір модель зазнала безліч змін, доопрацювань, удосконалень.

  • Перші замкові конструкції ЗНД1А були оснащені помповим або дисковим механізмом, 2-ма ригелями, скошеної клямкою, металевим ланцюжком. Завдяки клямці, закривання відбувалося автоматично.
  • Другий різновид накладної запірної конструкції просять - модель 3НД 3А. Її відмінна риса: замкове пристрій включає в себе спеціальну пружину, яка зводиться при закриванні дверної стулки. Відкриття запірного механізму зсередини відбувається за допомогою натискної кнопки.
  • Третя модель сувальдного замку накладного просить ЗНЕМ. Це електромеханічний накладний замок. Запірний механізм відкривається різними способами: ключем, натисканням кнопки, за допомогою дистанційного пульта. Такі замки використовують для відкривання воріт, в домофонах т.п.
  • Помпові моделі. Крім накладних замків виробник дверних замків просить випускав помпові запірні пристрої. Їх ще називали «замки для гаража».

Той факт, що двері захлопувалася, було не завжди зручно. Відкрити її можна було тільки ключем. Часто через забудькуватість, доводилося сидіти під дверима, чекати, поки прийде хтось з ключем і відкриє їм замок.

Накладні замки просить ЗНД1М випускалися в двох варіантах: з автоматичним закриванням і без нього.

Фото замку накладного просить

Замки з помпою підходять для установки, як на гаражні двері, так і на вхідні вуличні дверні полотна. Відмітна особливість помпової замку просить - при закритті запірного механізму на три оберти замість чотирьох, відкриття замку з внутрішнього боку ставало неможливим.

Це було зроблено для того, щоб грабіжник, який проник усередину квартири через кватирку, не зміг вийти назовні через двері.

Однак, ця особливість часто ставало причиною того, що людина не могла вийти з дому, якщо замок був закритий неправильно з зовнішнього боку. З цієї причини, помпові замки найчастіше встановлювали на складські, комерційні приміщення.

Купити замки накладні проситьможна в інтернет-магазиніLockmarket.com.uaза вигідною ціною. Всі моделі мають сертифікати якості, тривалу гарантію виробника. Доставляємо замовлення по всій українській території без затримок.

Рассказать друзьям!