Дверна фурнітура

Дверна фурнітура: оформлення двері в ваших руках!

Щоб поліпшити зовнішній вигляд дверей, вхідних або міжкімнатних, а також підвищити її безпеку і функціональність, необхідно з ретельністю вибиратидверну фурнітуру. Під цим узагальненим поняттям ховається величезна різноманітність аксесуарів різного призначення, кожен з яких виконує певні функції. нашмагазин замків і дверної фурнітури lockmarket.com.uaпропонує відвідувачам широкий вибір виробів, представлених в зручному каталозі. У ньому можна вибрати як окремі елементи, так ікомплекти дверної фурнітури, Керуючись деякими правилами.

Фото дверної фурнітури

Вимоги до фурнітури

Вибираючи ручки, петлі, засувки та інші елементидверної фурнітури в Інтернетіслід пам'ятати про деякі тонкощі. З огляду на, що багато дверні аксесуари залишаються на увазі, підбирати їх слід з оглядкою на інтер'єр. Також звертати увагу необхідно на розміри конструкцій, особливості отвору, з ретельністю вибирати потрібні матеріали. Перш ніж доглянути ікупити дверну фурнітурув нашому каталозі, важливо згадати про вимоги, що пред'являються до неї:

 • Зручність використання.
 • при застосуваннідверна фурнітураповинна збільшувати як міцність і безпекудвері, Так і її функціональність.
 • Фурнітура повинна володіти хорошою опірністю корозії і бути досить стійкою до пошкоджень механічного характеру.
 • Аксесуари зобов'язані вписатися і стильно гармоніювати в інтер'єрі.
 • При виборі силових елементів зверніть увагу на метал, за правилами їх виготовляють з нержавійки, латуні або алюмінію, пластик ж служить виключно для декорування.
 • Надійність деталей збільшує хромове або цинкове покриття.
Зображення дверної фурнітури

важливо. М'яка і плавна робота фурнітури істотно збільшує її експлуатаційний термін.

Різновиди дверної фурнітури

І для вхідних, ідля міжкімнатних дверей дверна фурнітураділиться на основну і допоміжну. До першої відносяться петлі, запірний пристрій, ручки, до другої - дверні вічка, стопори, ланцюжки і так далі. У кожного елемента є певні особливості, з якими слід познайомитися більш докладно.

очки

Призначені для огляду зовнішнього простору без відкриття дверей. При достатньому освітленні видимість може досягати від 1,5 до 5 метрів. При підборі основний параметр, на який слід орієнтуватися - товщина двері, відповідноінтернет магазин дверної фурнітурипропонує придбати очі:

 • Стандартні, що встановлюються на двері, товщина якої повинна бути 30-50мм.
 • Подовжені - вони підходять для полотна 55-100мм.
 • Наддовгі - ідеальні, коли товщина двері перевищує 100мм.

Що стосується видів, очі бувають класичними, перископну, панорамними і потайними, різниця при цьому полягає в куті огляду, ступеня захисту і інших характеристиках.

дверні доводчики

Фото фурнітури для дверей


наофіційному сайтінашій компаніїhttps://lockmarket.com.ua/можна придбати і доводчики для дверей - цядверна фурнітураслужить для автоматичного закривання стулки, що попереджає швидке зношення петель. Вони можуть бути рамними, підлоговими або верхніми, що визначається технікою їх монтажу.

замок

Пристрій, завдяки якому з'являється складність у відкритті двері без застосування ключа або цифровий комбінації.Цінацієїдверної фурнітуринастільки ж різноманітна, як і її класифікація. Запірні конструкції розрізняються:

 • за способом установки;
 • в залежності від типу відкривання.

Вмагазині дверної фурнітуриможна придбати як складні пристрої з декількома ступенями захисту, так і найпростіші засувки, і шпінгалети. Останні відносяться доміжкімнатних дверної фурнітуриі бувають магнітними, роликовими або фалевую.

Петлі і ручки

петліявляють собоюдверну фурнітуру, Що кріпиться до коробки, що служить для відкривання /закривання стулки. Вони разом з ручками відносяться до основноїдверної фурнітури, якдля міжкімнатних, Так і для вхіднихдверей, купитияку можна в нашому Інтернет-магазині. Такі аксесуари різноманітні як по конструкції і монтажу, так і за зовнішнім виглядом.

Крім того, насайті, Орієнтованому надверну фурнітуруможна придбати накладки для створення дизайнів, реставрації або модернізації систем, лиштви, що дозволяють оформити дверний проріз, ланцюжки, що забезпечують додатковий захист. Ці та інші дверні аксесуари не тільки змінять зовнішній вигляд дверей, але і поліпшать її функціональність!

Рассказать друзьям!