Навісні замки Авантек

Відмінні риси навісних замків Авантек

сучаснінавісні замкимаркиАвантеккористуються цілком заслуженою популярністю чи не з самого початку своєї появи в продажу. Досягається така затребуваність завдяки нескінченному прагненню виробника модифікувати свою продукцію і покращувати вже наявні якості замикаючих конструкцій. До того ж і без того великий асортимент регулярно поповнюється новими моделями, що відрізняються від інших аналогічних виробів високою якістю і ступенем надійності. Наш інтернет-магазинlockmarket.com.uaрекомендує ознайомитися з моделями ТМ Авантек в електронномукаталозіна сайті за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/. Там же можна замовити і придбати вподобаний пристрій.

Фото навісного замка Авантек

Сфера застосування і розмірний ряд

особливістьнавісних замків Авантекпри порівнянні їх з іншими замикаючими конструкціями полягає в деякій обмеженості сфери використання. Такі замки не встановлюються на дверне полотно в житлових будинках і окремих квартирах. Зате навісні конструкції широко використовуються для перешкоди від несанкціонованого проникнення в складські приміщення, гаражі, комори та інші господарські сховища.

Істотно! З приводу класифікаціїнавісних замків Avantek,вона може проводитися за кількома параметрами. Так, значення мають габарити пристрою, матеріал, з якого виготовляються запори, різновид діючого механізму.

навісні замкимаркиAvantekвідрізняються простотою конструкції - це міцний корпус, в якому зафіксована дужка. При цьому їх розміри бувають:

  • великими;
  • малими.

· Середніми;

Інші параметри вибору

Зображення навісного замка Авантек


У розглянутих конструкціях при виборі оптимального варіанту орієнтуються на метал, з якого виконані замки, і властиві їм якості:

  • сталь. Цей матеріал відрізняється великою міцністю, відповідно запори демонструють високу надійність і чималу вартість.
  • латунь. Замки з цього металу виглядають особливо добре, і до того ж не бояться іржі.

·алюміній. Метал не боїться корозії.

·чавун. Вироби з нього відрізняються підвищеною міцністю.

Розрізняються і типи діючих механізмів, відповідно запори можуть бути:

  • гвинтовими, Коли закриття і відкриття пристрою здійснюється за допомогою гвинтового ригеля;
  • сувальдниє- ці системи вважаються найбільш надійними, оскільки їх розтин вимагає значних фізичних зусиль.

·циліндровими- при ознайомленні з роботою замикаючого пристрою виділяють штіфтовий метод замикання;

·кодовими- відкриття запору при їх монтажі вимагає набору певної комбінації чисел, причому чим більше їх кількість, тим вище надійність пристрою;

Рассказать друзьям!