замки просить

Замки дверні Про Сам

Російські дверні замки просить - популярні замикаючі механізми, що відрізняються надійністю, довговічністю, доступною ціною.

Виробник дверних замків просить неодноразово виставляв свої вироби участі в конкурси міжнародного рівня, де отримував високі нагороди за якість, дизайн своїх моделей.

Рязанський бренд випускає запірні механізми просить двох видів - накладні, врізні замки. Ті та інші моделі мають відмінну якість, достатній рівень секретності. Відрізняються один від одного розмірами, способом установки.

Фото замку просить з ручками

Очевидні переваги замків про сам

 • Великий асортимент моделей.Можна вибрати і купити замок з різним рівнем безпеки, в тому числі з високим 4 класом секретності.
 • Надійність.Замки дверні просить виготовляють з міцного металу. Надійність запірного механізму можна підвищити за допомогою броньованих накладок.
 • Довговічність, гарантія якості.Всі замки просить мають сертифікати міжнародного зразка. Розраховані на тривалий експлуатаційний період. Мають гарантію.
 • Універсальність.Завдяки великому асортименту можна підібрати оптимальну модель замку в кожному конкретному випадку. Є моделі для броньованих, алюмінієвих, пластикових, дерев'яних дверей.
 • Строгий контроль якості.Замкові вироби російської компанії виготовляють за спеціальною технологією. На кожному виробничому етапі вироби випробовуються. При виявленні недоліків - допрацьовують до потрібного результату.
 • Доступна ціна.Замки просить відрізняються високим рівнем якості, але при цьому мають доступну ціну. Завдяки цьому і інших переваг користуються підвищеним попитом у споживачів.

різновиди

За способом монтажу замки просить бувають двох видів - накладні, врізні.

Замки про сам накладні

ЗНД1А - перша накладна модель. Замок оснащений засувкою, двома ригелями, ланцюжком з металу.

ЗНД3А - модель, оснащена особливою пружиною. Завдяки такій конструкції замок відмикається зсередини за допомогою кнопки.

ЗНЕМ - замок електромеханічний, накладний. Відкривається різними способами: за допомогою ключа, кнопки, дистанційного пульта.

Фото накладного замку просить

Замок для металевих дверей просить з помповим механізмом. Найчастіше монтується на ворота гаражів, складів, зовнішні двері. Особливість конструкції: двері можна відкрити зсередини, тільки якщо вона замкнена ззовні на чотири оберти. Якщо всередину приміщення через вікно проникне грабіжник, то він не зможе вийти через двері, закриту на 2-3 обороту.

З цієї причини помпові запірні механізми найчастіше встановлюють на двері комор, складів, господарських будівель тощо

Врізні замки про сам

Прості, недорогі, надійні запірні механізми просить користуються великим попитом.

Основні моделі сугальдного типу:

 • 388-4С /1 - замок сувальдного типу, 1 класу взломостойкості. Запірний механізм оснащений чотирма сувальдними пластинами. Призначений для установки на дверях між кімнатами всередині приміщення.
 • 3В8-6 - замок сувальдного типу з 6-8 пластинами. Переваги - доступна вартість, невибагливість, довговічність. Фахівці рекомендують встановлювати подібні замки на вхідні двері для додаткового захисту.
 • 3В8-8Д, 3В9-8.3, 3В9-8 - сувальдні моделі замків просить з високим рівнем секретності. Використовуються на вхідних дверях під'їздів, квартир.
 • 3В10-6 /16 - вузький замок, застосовуваний для замикання розсувних дверей.
 • Виробник випускає циліндрові замки просить для установки на звичайні і протипежних, сейфові двері. У першому випадку, це надійні запірні механізми з ригелями прямокутної або циліндричної форми, клямкою.
 • У другому - надійні запірні системи, стійко переносять високі температури з швидким відкриванням зсередини приміщення.
 • У третьому - компактні високоякісні пристрої з відмінними характеристиками проти злому, несанкціонованого проникнення.

Замки врізні просить з циліндричної секретної частиною:

купитиякісні дверні замки просить в Україні можна в інтернет магазиніLockmarket.com.ua. Доставка замовлень в усі українські регіони. Всі моделі запірних механізмів мають сертифікати якості і тривалу гарантію виробника.

Рассказать друзьям!