Ручки для протипожежних дверей

Особливості протипожежних ручок

Одним з найважливіших етапів при проектуванні і будівництві будівель є їх захист від загорянь. Для цього використовуються спеціально розроблені протипожежні системи, облаштовуються запасні виходи, на які встановлюються протипожежні двері. Матеріалом стулок стають матеріали, успішно чинять опір вогню і здатні зберігати свою первісну форму під впливом високої температури. Ця вимога може бути застосовано до всієї дверної фурнітури, включаючиручки для протипожежних дверей, Яким повинні бути притаманні певні характеристики. Важливим фактором є відсутність деформаціїпротипожежної ручкив разі підвищення температури і при наявності прямого полум'я.

Фото протипожежних ручок

важливо!Дверні ручки, що виготовляютьсядля протипожежних дверейповинні бути пофарбовані в контрастні кольори, які будуть досить добре видимі навіть при сильному задимленні приміщення.

особливості фурнітури

Основна мета, яку переслідують виробники будьдверний протипожежної ручки- привернення уваги та проведення безпечної евакуації. Найчастіше матеріалом таких деталей стають полімери з низьким рівнем горючості. Це може бути поліамід або поліпропілен, які зверху обробляються декоративним покриттям, стійким до різного роду негативного впливу, а також армований сталлю нейлон. На стулки зазвичай встановлюєтьсянажимная протипожежна ручкапрямої форми, що кріпиться горизонтально за допомогою стяжок. До переваг таких елементів можна віднести:

  • Відсутність необхідності в відкриванні запору для того, щоб розкрити стулки.
  • Відкриття проводиться легким натисканням, стулка двері не блокується, відповідно із завданням зможе впоратися як дитина, так і літня людина.
  • Якщо в компаніїlockmarket.com.ua купити протипожежну ручкуі встановити її на звичайне дверне полотно, фурнітура захистить його від деформації.
  • Незалежно від того, де саме розташований осередок пожежі і незважаючи на рівень температури цей елемент повинен зберігати первинну конструкцію і функціонувати в повній мірі.
Зображення протипожежного замку

Головний параметр для протипожежних ручок - стійкість до різкого підвищення температури. Наприклад, системи «Анти-паніка» обладнуються замками, в яких ручка стає його складовою. І якщо під час пожежі почнеться її плавлення, відбудеться збій в роботі механізму, що призведе до закриття шляху евакуації. Відповідно якість елемента, що розглядається має бути підтверджено сертифікатом.

Види використовуваних механізмів

Вкатлогнашій компанії можна вибратипротипожежні рукиза доступнимицінамив різних колірних рішеннях. покупцям доступніручки протипожежні чорніі сірі, що розрізняються видами застосовуваних механізмів, які можуть бути:

Схема протипожежної ручки
  • протипожежніскоби іручки на планці. У цих накладних елементів відсутній зв'язок із замком, основним же достоїнством є доступна вартість.
  • Врізні запірні конструкції, обладнані ручкою. Це класичний варіант, при монтажі якого використовується прихований або наскрізний метод закріплення. Тримач в дверному полотні утримується за допомогою довгого штифта.
  • Нажімниє штанги. Такі моделі зазвичай входять в систему «Анти-паніка» і діють як важіль, на який досить легко натиснути, щоб відкрити ригелі.

За адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/ми пропонуємокупитирізноманітніручки для протипожежних дверей, Що дозволить вам не боятися загорянь. Форми протипожежної фурнітури можуть бути у вигляді букв L, U і CL. Кожна буква відповідає зручності захоплення елемента при погіршенні видимості і при наявності негативного психологічного фактора.

Рассказать друзьям!