додаткові замки

Додаткові замки на вхідні двері

Щоб підвищити безпеку квартири або будинку, вхідні двері зміцнюють додатковим замком.

Такі запірні механізми, як правило, не мають засувки, закриваються і відкриваються ключем.

Фото додаткового замка

Найчастіше додатковими замками оснащують вхідні двері. Їх монтують над основним замком у верхній частині дверного полотна. Так як у них відсутня замикає язичок, на нього припадає менше навантаження, ніж на нижній замок.

Додатковий виразний замок закривають тільки тоді, коли господарі залишають приміщення або в нічний час. При покупці такого пристрою, перш за все, звертають увагу на його надійність, рівень секретності, наявність броньованих накладок і т.п.

Купити додатковий замок високої якості можна на сайтіlockmarket.com.ua. Подивіться моделі з нашого каталогу. Ви, напевно, зможете вибрати відповідне запірний пристрій для будь-яких дверей.

Додатковий замок на металеві двері. різновиди

Верхні замки без засувки розрізняються конструкцією, особливостями секретного механізму. Як і інші запірні пристрої бувають різних типів. Найчастіше, зустрічаються механізми з сувальдами або циліндром.

Додатковий захист найчастіше встановлюють на вхідні дверні полотна квартир, будинків, гаражів, офісів.

  • Сувальдниє додаткові замки
  • циліндрові замки

Надійність замку залежить від кількості ригелів. Чим їх більше, тим вище його взломоустойчивость. При виборі другого замку, важливо врахувати, на які двері планується установка замку.

Зображення замку додаткового


Для легких дверних полотен буде досить замку з 3-4 ригелями. Для масивних дверей підійдуть більш потужні запірні конструкції з 5-6 ригелями.

Механізми з циліндром, найчастіше бувають основними. Але, іноді, такі механізми без засувки використовують для додаткового захисту.

Головний плюс замку з циліндром - якщо личинка зламається, не потрібно буде демонтувати і замінювати все запірний пристрій. Досить провести заміну стандартної личинки.

Які переваги мають додаткові дверні замки

  • Такі механізми стають основною перешкодою при спробі злому. При виборі запірного пристрою, вибирайте моделі, укріплені додатковими броньованими накладками з міцної сталі.
  • Додаткові замки невидимі із зовнішнього боку, видно тільки замкову щілину. Тому вибити такий пристрій дуже важко.
  • Сувальдні замки можуть бути оснащені помилковими пластинками. Вони забезпечують надійний захист від несанкціонованого розкриття. Такі пластини не повертаються при повороті ключа, служать для того, щоб «збити зломщика з пантелику».
  • Також, найбільш надійні додаткові сувальдні замки оснащують сучасної секретної системою розпізнавання профілю ключа. Такий замок не відкриється, навіть якщо зробити аналогічний ключ.

Який додатковий замок підійде для вхідних дверей?

Фото замку додаткового


При виборі механізму додаткового захисту, акцентуйте свою увагу на наступних факторах:

  • Якість матеріалу, з якого зроблений дверний замок. Найнадійніші механізми виготовлені повністю зі сталі, покриті спеціальним покриттям. Їм не страшні, перепади температур, вологості, механічні дії.
  • Купуйте вироби дверний запірної фурнітури перевірених брендів. Такі компанії стали відомими, завдяки тому, що приділяли пильну увагу якості своєї продукції, її надійності, простоті використання і іншим важливим характеристикам.
  • Додатковий замок для вхідних дверей можна купити он-лайн. Вибір запірних пристроїв в інтернет-магазинах набагато більше, ніж в звичайних супермаркетах. При цьому, багато онлайн-компанії працюють безпосередньо з виробниками. Їм не доводиться витрачати гроші на утримання магазину, зарплату працівникам і т.п., тому ціни на товари значно нижче.

компанія lockmarket.com.uaпропонуєкупити додатковий замокв Києві, Україні за доступною ціною. Всі моделі сертифіковані, знаходяться на гарантії. Доставляємо замовлення в усі українські міста в мінімальні терміни.

Рассказать друзьям!