кодові замки

Кодові замикаючі пристрої - як підібрати і встановити конструкцію

Кодовий замок- це непогана гарантія безпеки, і багато в чому він кращий, ніж запори інших видів. І це не тільки доступнаціна кодових замків на двері. Так, звичайний механічний злочинним особистостям розкрити досить просто, а ключ від нього цілком реально втратити, для використання магнітних і електромеханічних моделей необхідне джерело струму. зате якщокупити кодовий кнопковий замокподібні проблеми не загрожують. причомудверний кодовий замок- це найширший вибір моделей різних цінових категорій. Але, з огляду на величезну різноманітність таких механізмів, виникає закономірне питання - який самекодовий замок купити?

Принцип дії і види пристроїв і де вони використовуються

Що являє собоюкнопковий кодовий замок? Це пристрій для замикання дверного полотна, для відкриття якого слід застосовувати певну числову комбінацію.Металевий кодовий замокможе бути встановлений не тільки на вході, а й на шафах, сейфах або кейсах, використовуватися в якості захисту від крадіжки велосипедів. причомукупити кодовий замок на дверів тому ж під'їзді вигідно і з точки зору тривалого експлуатаційного періоду, оскільки такі механізми ремонтуються в спеціалізованих майстернях.

Принцип діїкодових замків Росії, Україна і інших країн однаковий:

 • У відкритому вигляді пристрою присвоюється певна числова комбінація.
 • Її встановлюють, коли укодового замка на дверіотвори розташовані в одну лінію, обертається ж зовнішня частина конструкції.
 • Коли пристрій перебуває в замкненому стані, для відкриття потрібно ввести раніше задану комбінацію.
 • Відбувається відкриття.

Фото механізму кодового замка

Вуличні кодові замкиможуть бути як механічними, так і електричними, цифровими або електромеханічними. Звичайно, на двері сараю або під'їзду недоцільно встановлювати дорогі електронні пристрої, хоча вони безсумнівно привертають більшу увагу, враховуючи складність підбору до них коду, тривалість їх експлуатації. але ікупити недорогий кодовий замокцього виду в хорошій якості - нереально.

Замок кодовий механічний для дверей, Різні варіації якого пропонуються компанієюlockmarket.com.ua,виглядає більш просто, але він же доступніший в плані вартості і забезпечує хороший захист.

важливо! Ще один фактор, завдяки якому перевага віддається механіці - навіть призабувши код, набирати різні комбінаціїмеханічного кодового замка на вхідні дверіможна нескінченно без остраху іншим пристроям.

Пристрій механічних моделей і способи їх установки

Відповідно до того, як самемеханічний кодовий замокбуде встановлений на дверне полотно, він може бути врізним, накладними або навісним. Навісні моделі широко використовуються для захисту гаражів, сараїв, складів і інших подібних приміщень. Для будинків використовують врізні ікодові механічні замки. Різниця таких моделей лише в методі монтажу:

 • виразнийкодовий замок клямкавстановлюється всередині полотна;
 • замок накладної кодовийкріпиться на дверне полотно зсередини приміщення.

У відповідності з конструкцією можнакупити механічні кодові замки на двері, Обладнані складальними колами з різних їх кількістю, і кнопкові.

важливо! Як показує практика, більшу кількість набраних кіл знижує безпеку механізму, до того ж кількість цифрових комбінацій обмежена і підібрати код нескладно. Найбільш надійний замок з одним складальним кругом, але його важко перепрограмувати, та й набір коду викликає незручності.

Комбінація цифр на роликовому замку набирається за допомогою повороту спеціальних кіл по їх осі - на них є набір цифр або символів. Після виставлення заданої комбінації штифти пристрої потрапляють в потрібні пази, відкриваючи тим самим запор.

Зображення кодового замка

Втім, у кнопкових замків кількість цифрових комбінацій також не надто велике, але для підсобних приміщень або під'їзду будинку їх досить. У багатьох моделяхзамок клямка кодовий механічнийвідкривається при одночасному натисканні на кілька даних цифр, що також знижує кількість ймовірних комбінацій щодо електронних пристроїв. Збільшити надійність пристрою можна періодичною зміною коду при вже вмонтованому механізмі.

Ми пропонуємо вибрати ікупити кодовий замок, Перейшовши за посиланнямhttps://lockmarket.com.ua/zamki/в каталог нашого інтернет-магазину. Тут же можна дізнатисяскільки коштує кодовий замокі уточнити деталі у менеджера.

Переваги пристроїв механічного типу

Фото кодового замка

Купити механічний кодовий замокдоцільно, враховуючи його переваги в порівнянні з традиційними замикаючими пристроями:

 • немає необхідності носити з собою ключ від замка і, відповідно, не слід переживати про можливу його втрати;
 • навіть при невисокійціною кодовий замокздатний забезпечити непоганий захист території чи особистих речей;
 • при установці конструкції на під'їзд будинку або офісне приміщення з підвищеною відвідуваністю не доведеться піклуватися про виготовлення великої кількості ключів;
 • при необхідності запірний пристрій можна перекодувати або відремонтувати в разі виходу з ладу.

після придбаннякодового замка в Українінеобхідно задуматися про його встановлення. Зазвичай монтаж не викликає ускладнень, навіть якщо досвід такого роду відсутня, досить докладної інструкції і набору інструментів:

 • Крім кодового пристрою буде потрібно дриль зі свердлами, шуруповерт, викрутка і молоток.
 • На полотні відзначають місця кріплень і обводять контур панелі.
 • Керуюча панель кріплять зовні двері, використовуючи шуруповерт.
 • Відповідна частина пристрою кріпиться зсередини, потім в неї вводять замикаючий ригель.
 • Відзначається ділянку під отпирающие кнопки, потім проводять їх установку.
 • Встановлюють корпус замку і визначають, наскільки він працездатний.

Як правило, перший код замка визначає виробник, він прописується в інструкції, яка додається до пристрою.

Рассказать друзьям!