Akfix

Компанія AKKIM почала виробництво будівельної хімії під торговою маркою AKFIX в 2001 році. Високоякісна продукція AKFIX повністю відповідає всім сучасним вимогам до хімічних матеріалів в будівництві. Компанія AKKIM має в розпорядженні власні лабораторії, що дозволяють розробляти продукти найвищої якості, використовуючи досвід і технологічні рішення відомих хімічних компаній, ексклюзивно виробляють хімічні компоненти, що входять до складу продуктів AKFIX.

Весь спектр товарів AKFIX проводиться на підприємстві, обладнаним за найсучаснішими європейськими стандартами, котрий обіймав площа близько 25 000 кв.м. і розташованим в місті Стамбул, в районі Хадімко.

Компанія виробляє поліуретанові монтажні піни, силіконові та акрилові герметики, а також безліч видів клеїв. Компанія AKKIM постійно розширює асортимент продукції, дозволяючи приймати майстерним вирішенням при виконанні завдань будь-якої складності в будівельній і виробничій сферах.


Продукція AKFIX поставляється до своїх споживачів через широку дилерську мережу, більш ніж в 80 країн світу.

Дилерська мережа постійно розширюється і вдосконалюється, надаючи своїм клієнтам технічну і рекламну підтримку, що дозволяє AKFIX постійно посилювати лідируючі позиції на ринку будівельної хімії.

Рассказать друзьям!