Замки на хвіртку, ворота (вуличні)

Особливості електромеханічних запірних пристроїв

Власники приватних будинків, бажаючи максимально убезпечити своє житло, встановлюють замикаючі пристрої на хвіртки, що призводить до появи певних незручностей. Зокрема, щоб впустити в будинок запрошених гостей, доводиться виходити на вулицю для відкривання стулки. Втім,кодовіелектромеханічнізамки на хвіртку, Пропоновані в інтернет-магазині компаніїlockmarket.com.ua, Відрізняються доступноюціноюі здатні вирішити проблему такого роду.

Фото електромеханічного замка на хвіртку

важливо! Якщо ви хочете відкриватикодовий замок на хвіртціз дому натисненням однієї кнопки, крім нього буде потрібно придбання додаткових елементів. включають відео-домофон, панель виклику, блок живлення і так далі.

В першу чергу ми будемо розглядати самеелектромеханічний замок на хвіртку.

дія пристрою

Роботамеханічного кодового замка, змонтованогона хвірткупобудована на взаємодії ригеля і пружини. При вході ригеля в паз, що знаходиться в рамі, стулка двері залишається закритою, для її відкривання найчастіше задіюється соленоїд, пружинний фіксатор скидається, коли до його контактам подається напруга. При цьому під впливом пружини здійснюється вхід ригеля в замок. для відкриттявуличного електромеханічного замка для калікизадіюється спеціальна кнопка.

Ще один спосіб відкриття таких запорів - взаємодія механізму і імпульсу, для чого використовується керуюча схема, що подає сигнал і працює за допомогою системи електронного пристосуванню. В інтернет магазині компанії існує можливість доглянути ікупити електромеханічний замок длявідкриттявуличної хвірткидистанційно.Комплект електромеханічного замка на хвірткудля оптимальної роботи пристрою повинен включати:

 • замок
 • блок
 • панель виклику
 • Дріт
 • домофон
 • ключі

принципи класифікації

 • В нашомукаталозіможна, можливокупити кодовий замок на хвіртку механічногоі електромеханічного типу, при цьому, роблячи вибір, слід орієнтуватися на два основні чинники:
 • Принцип дії пристрою.
 • Спосіб установки.
Зображення замку для хвіртки

Принцип роботи механізму залежить від того, яке замикає пристрій використано в замку. Конструкції можуть бути:

 • моторними. На ригель впливає мотор маленьких розмірів, а основою принципу дії є черв'ячна передача. З його допомогою забезпечується висока надійність, найчастіше цей тип запірних пристроїв використовують в банках і державних установах, оскільки час його відмикання досить велике, а передбачені положення - виключно відкрито /закрито.
 • соленоїдними. Принцип роботи заснований на взаємодії соленоїда з сердечником, замикання забезпечується електромагнітним полем. Ця конструкція досить проста, але, якщо ви вирішиликупитисоленоїднийкодовий замок на хвіртку, Слід бути готовим до необхідності постійної присутності напруги, без якого замок не спрацює.
 • Електро-блокуючими. Вони представлені засувками, забезпеченими жорсткими пружинами, які перешкоджають відкриттю. Щоб скинути фіксатор і прибрати засувку потрібен електричний імпульс.

Відмикання із зовнішнього боку виробляють звичайним ключем в разі, коли це передбачено конструкцією, магнітною карткою або за допомогою клавіатури.

важливо!стандартно електромеханічний замок являє собою частину системи контролю та управління, відповідно до конструкції присутній пристрій, що зчитує.

Фото відкриття замку для хвіртки

Тип зборки

Існує два способи кріпленняелектромеханічного замка на хвіртку,відповідно ми пропонуємокупитидва різновиди пристрої:

 • Виразний електромеханічний замок на хвіртку. Такі моделі ставлять не тільки на хвіртки, а й на ворота, полотна житлових будинків. Більш досконалі моделі пропонується використовувати в комплекті з відеодомофонами.
 • Електромеханічний замок на хвіртку накладного типу. Встановлюється на суцільні ковані стулки хвіртки або воріт, які в цьому випадку будуть розчинятися або всередину, або назовні.
 • купити виразнийабоелектромеханічний замок на хвірткунакладної означає забезпечити безпеку свого проживання поряд з підвищеним комфортом. Після установки системи двері можна буде відкривати без зусиль і втрат часу.

Рассказать друзьям!