Замки на калітку, ворота (уличні)

Особливості електромеханічних запорних пристроїв

Власники приватних будинків, які хочуть максимально захистити своє житло, встановлюють запірні пристрої на калітки, що призводить до виявлення певних неудобств. Зокрема, щоб впустити в будинок запрошених гостей, належить вийти на вулицю для відкриття створки. Впрочем,кодовыеелектромеханічнізамки на калитку, запропоновані в інтернет-магазині компаніїlockmarket.com.ua, відрізняються доступноюценоюі здатні вирішити проблему такого роду.

Фото електромеханічного замка на калітку

Важно! Якщо ви хочете відкритикодовый замок на каліткез дому натискаємо одну кнопку, помімо нього потрібно придбати додаткові елементи. включаючи відео-домофон, визивну панель, блок живлення і так далі.

В першу чергу ми будемо розглядати самеелектромеханічний замок на калітку.

Действие устройства

РАБОТАмеханічного кодового замка, смонтованогона калиткупобудована на взаємодії ригеля і пружини. При вході ригеля в паз, що знаходиться в рамі, створка двері залишається закритою, для її відкривання частіше всього спрацьовує соленоїд, пружинний фіксатор сбрасується, коли до його контактам подається напруга. При цьому під впливом пружини здійснюється вхід ригеля в замок. Для відкриттявуличного електромеханічного замка для калікуспрацьовує спеціальна кнопка.

Ще один спосіб відкриття таких запорів – механізм взаємодії та імпульсу, для чого використовується керуюча схема, подає сигнал і працює завдяки електронному пристрої. В інтернет-магазині компанії існує можливість переглянути ікупить электромеханический замок дляоткрытиявуличній калиткидистанційно.Комплект електромеханічного замка на каліткудля оптимальної роботи пристрої повинні бути включені:

  • Замок
  • Блок
  • Панель виклику
  • Провод
  • Домофон
  • Ключі

Принципи класифікації

  • В нашемкаталогеможнокупить кодовый замок на калітку механическогоі електромеханічного типу, при цьому, зроблений вибір, слід орієнтуватися на два основних фактори:
  • Принцип дії пристрою.
  • Способ установки.
Зображення замка для калитки

Принцип роботи механізму визначається тим, яке запірне пристрій використано в замку. Конструкції можуть бути:

  • Моторными. На ригель впливає мотор маленьких розмірів, а основним принципом дії є черв'ячна передача. З його допомогою забезпечується висока надійність, частіше всього цей тип запорних пристроїв використовується в банках і державних установах, оскільки час його відпирання досить великий, а передбачені положення – виключно відкрито/закрито.
  • Соленоїдними. Принцип роботи, заснований на взаємодії соленоида з сердечником, забезпечується електромагнітним полем. Ця конструкція досить проста, але, якщо ви вирішиликупитисоленоїднийкодовый замок на калитку, слід бути готовим до необхідності постійного присутності напруги, без якого замок не працює.
  • Електроблокуючими. Вони представлені защелками, закріпленими жорсткими пружинами, препятствующими відкриттям. Щоб скинути фіксатор і взяти защелку, потрібен електричний імпульс.

Відпирання з зовнішньої сторони виробляють звичайним ключем у випадку, коли це передбачено конструкціями, магнітною картою або за допомогою клавіатури.

Важно!Стандартно електромеханічний замок являє собою частину системи і контролю управління, відповідно в конструкції присутствует розрахункове пристрій.

Фото відкриття замка для калитки

Тип збірки

Існує два способи кріпленняелектромеханічного замка на калітку,відповідно ми пропонуємокупитидві різновиди пристрою:

  • Врізної електромеханічний замок на калітку. Такі моделі ставлять не тільки на калитки, але і на ворота, полотна житлових зданий. Більш досконалі моделі пропонується використовувати в комплекті з відеодомофонами.
  • Електромеханічний замок на калітку накладного типу. Встановлюється на спільні ковані створки калитки або ворот, які в цьому випадку будуть розпахиватися або всередині, або наружу.
  • Купить врезнойабоелектромеханічний замок на каліткунакладної означає забезпечити безпеку свого проживання наряду з підвищеним комфортом. Після установки системи двері можна буде відкрити без зусиль і потерю часу.

Рассказать друзьям!