Soudal


Компанія Soudal - найбільший світовий виробник поліуретанових аерозольних пін, герметиків, клеїв і покрівельних ущільнювачів, а також системних рішень для професійних клієнтів. Концерн працює більше 47 років, поставляє продукцію в більш ніж 100 країн. За підсумками 2012 року оборот компанії Soudal перевищив 450 мільйонів євро. Холдинг має 12 виробничих заводів на 4 континентах і 40 представництв по всьому світу. Soudal забезпечує оптимальну технічну та логістичну підтримку.

У 2008 році компанія Soudal NV отримала сертифікат системи якості ISO 9001.

Головний офіс компанії знаходиться в бельгійському місті Турнхаут.

Компанія удостоєна багатьма нагородами. У 2013 році Soudal отримала «Золотий будівельний бренд року» - найпрестижнішу премію Польщі в будівельній галузі.

Представництво компанії Soudal в Росії успішно розвиває мережу продажів на території всієї країни, щорічно збільшуючи свої обороти. Завдяки роботі регіональних відділень і наших дилерів, продукцію компанії Soudal можна придбати в торгових точках від Калінінграда до Чукотки і Владивостока. Професіонали завжди можуть розраховувати на навчання та допомогу наших технічних фахівців в області монтажу та герметизації.


Рассказать друзьям!