Замки навісні Голеол

Навісні замки Голеол - надійний захист вашої собстввенності

Завдяки сучасним технологіям захист власності стає все більш витонченою, але при цьому власники різних об'єктів не відмовляються від використання навісних замків. Причини такої затребуваності очевидні - подібні пристрої відрізняються простотою використання і доступною вартістю, що до надійності, то вона досить висока, коли виріб виготовляється з якісних матеріалів, відноситься до закритого типу або забезпечено сигналізацією і кодом.

Фото навісного замка Голеол

Будова навісного замка

Навісні замки представляють собою конструкцію, при необхідності повністю відокремлювану від фіксуючих елементів. Основні області застосування навісних конструкцій - замикання:

 • гаражів;
 • воріт і хвірток;
 • підсобних приміщень та інших об'єктів, які неможливо охороняти за допомогою запорів іншого типу.

Основна деталь конструкції - дужка, яка може бути, як напівкруглої, так і прямий, її необхідно вставляти в скоби, що закріплюються на рамі двері і її стулці, на двох стулках, на нерухомій опорі і об'єкті, що охороняється.

важливо. Серед основних переваг - розширена сфера застосування, необтяжлива установка і заміна, відкриття і замикання виключно із зовнішнього боку.

Наша компаніяlockmarket.com.uaпропонує користувачам величезну кількість моделей з різними корпусами і дужками. Особливу увагу ми пропонуємо звернути на продукцію українського виробника «Голеол», представлену в нашомукаталозі.

Про компанію та її продукції

Зображення замку навісного Голеол

Робота компанії почалася в 1997 році - тоді ще вона була приватним виробничо-технічним підприємством. У 2003 році після реорганізації підприємство перетворилося в Торговий дім, провідний свій бізнес в сфері кольорового литися із застосуванням високого тиску. Цех компанії здатний виробляти близько 1200 виливків протягом року. В асортимент входять засувки, накладні конструкції інавісні замки Голеолтипів краб, присадкуватий і закритий, звичайний замок. Основні переваги продукції:

 • багаторічний експлуатаційний період;
 • висока зносостійкість;
 • відмінний рівень безпеки;
 • якісні матеріали.

Віддавши перевагу замкам цієї компанії, ви станете власником якісної продукції, яка зможе служити захистом на протязі не одного десятка років.

Пропоновані види навісних замків Голеол

За адресоюhttps://lockmarket.com.ua/ви зможете вибрати для себе якісний навісний замок Голеол, що відповідає всім вимогам. Продукція компанії представлена наступними конструкціями:

 • відкритий замок. Найбільш популярна конструкція, яку, завдяки різним габаритам, можна вішати на будь-які об'єкти, будь то хвіртка, ворота або саквояж. Дужку можна зняти або повністю, або виключно з тієї чи іншої сторони. І саме дужка, не захищена корпусом - найбільш слабка ланка. Розкрити модель не складе труднощів - цей елемент можуть підпиляти, вирвати або вибити.
 • напівзакритий замок. Дужку замінює штир з високоміцної нержавіючої сталі, частково прихований корпусом. Ця деталь практично не піддається корозії, відповідно механізм можна використовувати при будь-якій погоді. При навішуванні штир добре закриває вушка, що створює якісний захист, оскільки підпиляти таку конструкцію важко.
 • грибообразной замок. Дужку в таких пристроях замінює штир круглого перетину з загартованого металу, що відрізняється підвищеною міцністю. Кінець штиря потовщений, що надає йому специфічну форму. Такі конструкції захищені від вологи, їх елементи не схильні до окислення, так що відмикання /замикання замку не викликає складнощів незалежно від погоди. Відрізняє пристрої високий ступінь надійності, оскільки дужка добре захищена від пропила.
 • закритий замок. Відрізняється високою якістю матеріалів, відмінно чинить опір злому. Форма корпусу, часто звана черепашкою або крабом, може нагадувати цегла або шайбу. Під оболонкою великих розмірів практично повністю прихований замикає штир, корпус також прикриває вушка, захищаючи їх від злому. Єдиною проблемою може стати погана сумісність запору з вушками, які часом вимушено роблять на замовлення.

Вибравши одну з пропонованих моделей компанії Голеол ви надійно захистите свою власність!

Фото замків Голеол

Рассказать друзьям!