Замки для протипожежних дверей

Протипожежні замикаючі пристрої

Призначення протипожежних дверей - запобігання поширенню полум'я при виникненні пожежі. Оскільки ця конструкція являє собою повноцінну перешкоду, вся її фурнітура, включаючи запірний пристрій, повинна стійко чинити опір підвищеній температурі. Звичайний запор не в змозі відповідати цій вимозі і здатний перешкодити евакуації. З цієї причини протипожежні двері оснащують спеціально виготовляються для нихпротипожежними замками.

Фото протипожежного замку з ручками

Область застосування, типи і класи запорів

замок,який використовуєтьсядлякріплення напротипожежні двері,виготовляється з матеріалів, до яких пред'являються більш жорсткі вимоги, оскільки від їх функціональності в разі пожежонебезпечної обстановки залежить безпека людей. Те ж стосується і конструктивних особливостей запорів - будь-якийпротипожежний замок 2000повинен сприяти легкому відкриванню дверей зсередини, причому будь-якою людиною, будь то дитина, старий або інвалід.

Замок врізний протипожежнийвстановлюється в адміністративних будівлях, лікувальних, освітніх установах, включаючи дитячі організації, в торгових точках і місцях для розваг, а також на різних виробництвах. Як правило, такими запорами комплектують дверні полотна, що встановлюються на виходи, розраховані на евакуацію.

Залежно від конструкції пристрою - зокрема, від механізму секретності -замки протипожежні, купитиякі можна на сайті компанії lockmarket.com.ua за посиланнямhttps://lockmarket.com.ua/zamki/, Поділяються на певні типи:

 • Циліндровий. Відкривається за допомогою штатного ключа.
 • Електромеханічний. Робота механізму секретності забезпечується за допомогою котушки індуктивності або електродвигуна.
 • Електромагнітний. Робота заснована на взаємодії у відповідь планки з металу і електромагніту.

вибираючизамок врізний 2000 zn протипожежнийслід враховувати конструкцію його корпусу, який може бути:

 • врізним;
 • накладними.
Зображення протипожежного замку з ручками


Такі дверні механізми встановлюють на протипожежні двері, стулки воріт або люки. При цьому на підставі ГОСТу 5089-2011 розробляються вимоги, що пред'являються до замикаючим механізмам відповідно до їх класом, від нього ж багато в чому залежитьціна протипожежних замків:

 • 1 клас. Охоронні властивості низькі.
 • 2 клас. Охоронні периметри нормальні.
 • 3 клас. Охоронні характеристики підвищені.
 • 4 клас. Високі охоронні властивості.

важливо! Клас присвоюється виключно запірних пристроїв, відповідно узамку протипожежного з ручкоюостання в цю категорію не входить незалежно від її протипожежних властивостей.

Замикаючі пристрої 2 класу застосовують лише для входів в обслуговувані виробничі приміщення, і там, де протягом доби або позмінно присутній черговий персонал. Механізми 3 і 4 класу встановлюють на входах в технічні і підвальні рівні, на горищах, пожежних ліфтах і машинних відділеннях шахт, електро-щитових, інших технічних установках і системах, які керують доступом.

Протипожежні запірні механізми

Вкаталозінашого інтернет-магазину можна вибрати і придбати якісні запори, здатні вистояти під час пожеж, в тому числі:

 • протипожежний замок врізноготипу маркиapecs 2000;
 • різноманітні системиpanic zn;
 • механізм «Гном»;
 • ручки на планці і інші моделі.

Кожне з таких пристроїв має певні властивості, при цьому підвищений попит маєпротипожежний замок врізноготипуapecs 2000 znіпротипожежнісистеми ізамки антіпаніка.

Фото протипожежного замку

Замок 2000 panic znпоряд зпротипожежниммеханізмомapecsвстановлюють на входах виробничих приміщень, на воротах і дверях. Антипаніка покликана забезпечити безпечну евакуацію в стислі терміни. Це стає можливим завдяки відсутності необхідності шукати ключі або чекати допомогу чергового персоналу. Крім того, при використанні цього пристрою або відмовляє в доступі до будівель, оскільки Антипаніка з зовнішньої сторони може бути відкрита лише штатним ключем.

важливо! Якщо відкривати цю систему зсередини, досить легкого дотику рукою або тілом. Завдяки антипаніки шанси на порятунок на багато разів.

Слід пам'ятати, що система Антипаніка - це не тільки протипожежне замикає пристрій, а й спеціальні двері, пороги, доводчики, фрамуги і інша фурнітура. Тільки сукупність всіх елементів здатна вирішити поставлене завдання.

Якщо ж говорити пропротипожежномузамкуapecs 2000 zn,представляє собоювиразний замок, купитиякий можна в нашому інтернет-магазині, мова йде про механізм з засувкою, забезпеченому отвором для євро-циліндра.Замок врізний протипожежний apecs 2000- це симетрична конструкція, яку завдяки цій особливості можна встановлювати і на ліву, і на праву стулку металевих дверей. При цьому засувка упротипожежного замку apecsне перевертається - при монтажі досить перевернути сам корпус.

Схема протипожежного замку

Комплектаціязамку врізного протипожежного apecsвключає його корпус, комплект гвинтів, заглушку з пластика і паспорт до виробу. Про те, щопротипожежний замокмаркиapecs 2000 znсправжній говорить голограма на упаковці. Будь-якийзамок протипожежний apecs 2000відповідає всім вимогам ГОСТ і був випробуваний на вогнестійкість протягом 1 години.

Рассказать друзьям!