вічка дверні

Дверне вічко як засіб захисту від непроханих гостей

Дверне вічко- зручна деталь вхідних дверей, функція якої полягає в забезпеченні безпеки житла шляхом візуального контролю зовнішньої обстановки. При цьому, проводячиогляд дверних вічок, Зібраних вкаталозіінтернет-магазину компаніїlockmarket.com.uaможна помітити, що моделі розрізняються по конструкції, що надається куту огляду, матеріалом виготовлення та іншим параметрам. Тому перш ніж думатиде купити дверне вічко, Не завадить ознайомитися з продукцією більш докладно.

Фото вічка

Особливості стандартних конструкцій

Існує ряд найбільш затребуваних конструкцій для зовнішнього огляду, які пропонуються практично всімамагазинами дверних очок:

  • дверні оченятадля дерев'яних абометалевих дверей. Такі конструкції відносяться до звичайних, широко поширеним варіантам з невеликим кутом огляду, що не дозволяє побачити відвідувача, якщо він зміститься убік і впритул до дверей.
  • Панорамна конструкція. Цей дверне вічко забезпечує більшу безпеку, оскільки проглядається оптикою діапазон досягає до 200 градусів - тобто, сходова клітка проглядається майже повністю, включаючи простір по двох сторонах від дверей.
  • Таємна конструкція. це вельмихороший дверне вічкоз точки зору непомітності із зовнішнього боку дверей, оскільки він відрізняється мініатюрністю і може бути поєднаний з номером або дзвінком. Відповідно спостереження зсередини залишається непомітним. Незважаючи на те, що такідверні вічкабувають як стандартними, так і панорамними, через малірозмірівїх можливості до повноцінного огляду сильно обмежені.

факт. Що стосується будови конструкції, для стандартних пристрій вона найчастіше однотипна - це збільшує лінза з угвинченим в неї окуляром.

Для їх установки досить просвердлити отвір в дверному полотні, з одного боку якого вставляють лінзу, з іншого - відповідна частина пристрою.

Діаметр пристрою і шторка

віддіаметрів дверних вічокзалежить їх світлосила, відповідно, чим вона вище, тим простіше розглядати зовнішній простір. Так великий діаметр дозволяє оглядати поглядом сходову клітку з відстані від 5 до 7 см від дверей. вирішившикупити вірною вічко, Слід пам'ятати про відповідність його діаметра і розміру вирізаного отвору.

Зображення вічка

Що стосується шторок, ними комплектують практично будь-який вічко. Її завдання - не пропускати світло назовні, що дозволить вести таємне спостереження за відвідувачем. Існує ряд вимог до шторкам і їх конструкції:

  • Легкість і беззвучність закривання.
  • Щільне прилягання до отвору окуляра.
  • Відсутність гострих кутів.
  • Відсутність зіткнень з оббивкою або полотном двері.

Важливо. При придбанні двері входження вічка в комплектацію може вказуватися, хоча по факту його установка виробляється на місці, що дозволяє користувачеві вибрати найбільш підходящий варіант установки.

Довжина вічка і його матеріал

При виборівічкаорієнтуються не тільки навартість, Але і на довжину пристрою, що залежить від товщини двері:

  • Стандартна. Конструкція підходить для дверного полотна, товщина якого становить від 30 до 55мм. Різьба дозволяє регулювати довжину для повної відповідності товщині двері.
  • Подовжені. Конструкції підходять для дверей, товщина яких 55-100мм. Такий варіант використовується при наявності зовнішнього і внутрішнього утеплення.
  • Якщо товщина полотна перевищує 100мм, вибирають довгий вічко, що виправдано при установки броньованих дверей.
Фото вічка дверного

Ціна вічказалежить і від матеріалу виготовлення. Пластик коштує недорого, але він недовговічний - каламутність лінз можна помітити через два або три роки, як і спотворення зображення. Властивості скла більш привабливі - конструкції з нього довговічні, зберігають чіткість зображення, не каламутніють. Разом з тим конструкції зі скла тендітні. Корпуси виготовляють з металів і пластику і забарвлюють в різноманітні відтінки.

Тепер про те,де можна купити дверне вічко.Ми пропонуємо відвідати наш інтернет магазин за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/і визначитися з найбільш підходящим варіантом. При необхідності наші менеджери допоможуть вибрати оптимальну модель.

Рассказать друзьям!