замки AGB

замки AGB

Італійські замки AGB - популярний європейський бренд, який випускає замкові вироби та фурнітуру для самих різних дверей. Абравіатура «AGB» у багатьох людей у всьому світі асоціюється з якістю, довговічністю, безпекою.

Фото замків AGB

Різновиди замків дверних AGB

Компанія з Італії постійно вдосконалює моделі замків, намагається зробити їх максимально простими, надійними і ефективними. За останні 10 років, компанія випустила 3 нових серії AGB замків для дверей міжкімнатних з дерева.

Вони швидко стали популярними, завдяки своєму вишуканому сучасному дизайну, практичності, високому рівню якості. Можна бути впевненим, що ці замки не підведуть в будь-якій ситуації.

Компанія AGB випускає замкові конструкції з циліндровим, сувальдним секретним механізмом, а також міжкімнатні моделі врізних замків AGB з ключем. У таких моделях, клямка у вигляді язичка, рухається під час повороту ключа. Відбувається закриття або відкриття дверної стулки.

Такі пристрої не встановлюють на вхідні, вуличні двері будинків або квартир. Їх легко можна зламати. Тому, фахівці рекомендують встановлювати подібні моделі виключно на двері всередині приміщення, між кімнатами.

Популярні серії дверних замків AGB

  • AGB Sicurezza. Замок із засувкою для вуличних дверей. Клямка у вигляді важеля забезпечує спокійне плавне заривання дверей на яких встановлено доводчик. AGB замок циліндр може використовуватися разом з броньованими накладками.
  • Врізні замки AGB Grand для установки на двері між кімнатами. Відрізняються надійністю. Одна з найпопулярніших моделей в Італії, Клямка замку має опуклості з двох сторін, закривається дуже м'яко, тихо.
  • Замки AGB Evolution - недавня розробка італійських інженерів. Інноваційна новинка - засувка з особливого поліаміду, розташована в центрі. Вона забезпечує безшумну, легку роботу, володіє прекрасною міцністю, довговічністю, захистом проти цвілі, корозії. Ці замки пройшли найскладніші випробування і довели, що можуть легко витримати більше 500 тисяч циклів відкривання /замикання. Для інтересу: 50 тисяч циклів відбувається приблизно за 100 років використання замку в режимі середньої інтенсивності.
  • Дверні замки AGB Mediana унікальні запірні механізми з магнітним ходом і поліамідної клямкою. Відрізняються витонченим зовнішнім виглядом, відмінно гармонують з вишуканими інтер'єрами. Язичок знаходиться в центрі конструкції.
  • Замок AGB Centro - недорога конструкція з відмінними характеристиками. Язичок з металу розташований у верхній частині лицьової планки. Ригель, що знаходиться внизу висувається на 2 обороту. Ключ замка англійського типу з перфораціями. Може встановлюватися як на праве, так і ліве дверне полотно.

Можуть бути встановлені на дверні полотна різного типу правого, лівого відкривання. У тому числі на моделі дверей з наплавом з дерева, алюмінію та інших матеріалів. Замок Agb Mediana Polaris характеризується високою якістю збірки, точністю з'єднань вузлових механізмів, безшумністю роботи, має більш тривалий гарантійний період в порівнянні з іншими моделями.

Замки цієї серії, також, як і замкові моделі Evolution, розраховані на безвідмовну роботу протягом 500 тисяч циклів. Крім стандартних тестів, вони проходили випробування в середовищі сольового туману, показали чудові результати.

циліндри AGB

Фото циліндра AGB

Скудо 5000 -механізми підвищеного рівня секретності з ключами перфорованого типу. Кожна модель має свою індивідуальну картку, свій номер серії. Вироби надходять у продаж запечатаними в особливу упаковку. Це захищає їх від можливості підробки, дублювання. Захищені від розтину, в тому числі висвердлювання. Підходять для дверей з притвором.

Циліндри Скудо 9000- пристрої з підвищеним рівнем секретності, що відкриваються мельхіоровими ключами. Піни з нержавійки розташовані в замку радіально. Зробити дублікат ключа можна тільки на заводі виробнику після пред'явлення особистої картки власника.

циліндр СкудоU Tech- двостороння конструкція для замка AGB з посиленою пластиною, шістьма пинами, вставкою з міцної загартованої сталі, пристроєм проти силових методів злому, в тому числі вибивання.

купити замокAGBіталійського виробництва зcертіфікатом і тривалим гарантійним періодом можна в інтернет-магазиніLockmarket.com.ua. Швидка доставка замовлень по всій території України.

Рассказать друзьям!