Ручки для металопластикових дверей

Ручки для пластикових дверей

Ручка - основний елемент дверної фурнітури. Для пластикових дверей існують особливі види дверної фурнітури. Вибір моделі залежить від різновиду і призначення пластикових дверей.

Фото ручки на пластикових дверей

Як підібрати і купити ручку для пластикових дверей

Системи дверні ПВХ бувають різних видів. Їх встановлюють в якості вхідних, балконних, дверей між кімнатами.

  • Вхідні пластикові дверні системи зазвичай встановлюють в магазинах, комерційних і громадських будівлях. До вуличної фурнітурі пред'являються особливі, жорсткіші вимоги. Вони повинні бути зносостійкими, стійкими до ударів, механічних впливів.
  • Балконні та терасові пластикові двері встановлюють в квартирах, будинках. Подібні дверні полотна менш надійні в порівнянні з вуличними моделями фурнітури. Зазвичай на балконні стулки монтують ручки для дверей пластикових з клямкою або простим запірним механізмом.
  • Дверні стулки між кімнатами мають невелику вагу, оснащені засувками, замками. На них встановлюють такі ж полегшені моделі рукояток. Їх вибирають в залежності від особливостей інтер'єру, рівня ергономічності.

Купити ручку для пластикових дверей за вигідною ціною можна на сайті інтернет-магазину Локмаркет. Подивіться моделі, представлені в каталозі. Наш консультант допоможе вибрати відповідну фурнітуру, відповість на питання.

Різновиди ручок для дверей ПВХ

Залежно від конструкції, рукоятки для дверних конструкцій ПВХ бувають різних типів:

  • Стаціонарна ручка.Така модель не має запірного пристрою. Монтується жорстким способом на дверне полотно. Щоб відкрити стулку потрібно потягнути рукоятку на себе.
  • Натискна ручка одностороння.Подібна модель монтується тільки з одного боку дверної стулки. Натискна одностороння рукоятка пов'язана з механізмом запирання. Відкрити двері, оснащену такою моделлю, дуже просто. Досить просто натиснути на важіль. Подібні моделі встановлюють на двері терас, балконів.
  • Натискна ручка двостороння.Зазвичай, це ручка використовується для пластикових вуличних дверей. На відміну від односторонньої моделі, натискні важелі монтуються з двох сторін, є елементами одного запірного пристрою. Кріпляться однаковими кріпильними елементами, працюють синхронно.
Зображення ручки для пластикових дверей

Відмінності конструкції пластикових ручок

Рукоятки для пластикових дверних полотен діляться на стаціонарні і натискні моделі. Стаціонарна фурнітура для дверних систем ПВХ діляться в свою чергу на два типи:

  • Стаціонарні скоби. Такі моделі виготовляють з металу. У комплектацію входять 2-е ручки, які монтуються з того чи іншого боку дверей.
  • Стаціонарна черепашка. Встановлюється зазвичай разом з нажімной моделлю з зовнішнього боку балкона. Допомагає прикрити дверну стулку зовні при виході на балкон або терасу.

Нажімниє ручки мають також різну конструкцію. Для звичайних стандартних дверей встановлюють ручки класичного типу.

На балконні двері з режимом провітрювання монтують модель ручки для пластикових дверей, яку також встановлюють на віконні системи. Така модель може рухатися навколо осі і дозволяє встановлювати дверну стулку в потрібному режимі.

Де купити пластикову ручку для двері відмінної якості за доступною ціною?

Щоб ручка служила довго і надійно, вона повинна бути високої якості, зроблена з довговічних, міцних матеріалів.

Фахівці рекомендують купувати якісну фурнітуру, виготовлену відомими виробниками з бездоганною репутацією. Такі моделі продовжать термін експлуатації, допоможуть уберегти зовнішній вигляд дверного полотна від пошкоджень.

Подивіться каталог інтернет-магазинуLockmarket.com.uaУ ньому зібрані тільки найкращі, сертифіковані моделі фурнітури для дверей за найкращими цінами в Києві, Україні. Доставляємо замовлення в мінімальні терміни в усі російські регіони.

Рассказать друзьям!