Кодові навісні замки

Навісні кодові замки - надійна охорона вашої власності

Навісний кодовий замоквідноситься до того типу пристроїв, які, володіючи різними габаритами, відрізняються найбільшою затребуваністю і поширеністю. Їх застосовують в якості захисного пристрою для хвірток і воріт, одежних шаф, велосипедів і мопедів, валіз і навіть дитячих колясок. Ціновий діапазон не менше вражає - можнакупитиабсолютно недорогийнавісний кодовий замок, Застосовуючи його для об'єктів, де ризик злому зведений до мінімуму, або дорогу конструкцію для цінних вантажів. Незалежно від моделі у всіхкодових навісних замків механічноготипу, які пропонує компаніяlockmarket.com.ua,є ряд безперечних достоїнств.

Фото навісного кодового замка

Головні переваги кодових запірних пристроїв навісного типу

Якщо розглядати перевагинавісного замка з кодом, В першу чергу слід згадати відсутність ризику втрати ключа. Що стосується підбору коду зловмисником, чим більше цифр задіяно в шифрі, тим нижче шанси на успішний злом таким шляхом. До плюсів можна віднести і широку сферу застосування завдяки численним модифікаціям пристроїв, а також:

  • Можливість застосування конструкції незалежно від умов - так, навіть при підвищеній вологості замок не вийде з ладу, з огляду на наявність моделей, забезпечених антикорозійним покриттям.
  • Якщо вибирати конструкцію за призначенням, основні різновиди - універсальні і чемоданні замки. У перших розрізняються не тільки розміри корпусу, а й дужки в залежності від їх довжини. Другі мають невеликими габаритами.
  • В нашомукаталозіможна вибрати і придбати пристрій, орієнтуючись на спосіб набору кодової комбінації. Він може бути кнопковим, дисковим або за допомогою спеціальних коліщаток.
Зображення навісного кодового замка

Увага. Кнопкові конструкції відрізняються недостатньо високою надійністю, з огляду на порівняно швидке стирання найчастіше натискає цифр. Якщо використовувати коліщатка, надійність збільшується пропорційно до їх кількості, дискові замки і зовсім способи створити близько 1500 можливих комбінацій.

Що стосується ціни, при покупці кодових навісних замків на неї впливає ряд факторів, серед яких:

  • пропонований рівень надійності і забезпечується безпеки;
  • призначення конструкції;
  • матеріали виготовлення - у міру збільшення їх міцності зростає і вартість;
  • додаткові характеристики.

Як працюють механічні кодові пристрої

Фото кодового замка

Принцип дії механічної конструкції, будь тонавісний кодовий замок на чемоданабо запор на ворота досить простий - послідовний набір, установка потрібних цифр приводить в рух ригелі, вони відсувають засувку, відмикаючи стулки. Замикання забезпечує зворотно-поступальна пружина, за допомогою якої запірна засувка повертається до первісної позицію.

У порівнянні з електромеханічними або електромагнітними аналогічними пристроями механічні замки більш вигідні завдяки:

  • простоті конструкції;
  • відсутності необхідності електроживлення;
  • цифрові комбінації можна вводити в необмеженій кількості.

Підвищення надійності конструкції

Зображення кодового замка

Щоб підвищити безпеку механічних конструкцій, при виготовленнівисячого кодового замкавиробники передбачають можливість зміни цифровий комбінації. При цьому, слідуючи діям, пропонованим в інструкції, користувач може провести зміну коду самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Замінити код на навісний конструкції набагато простіше, ніж на врізному або накладному пристрої, які вимагають часткового розбору для цього дії. Для цього потрібно розімкнути дужку, відвернути в бік, зробити натискання для фіксації і виставити нову комбінацію на пластинах. Після опусканні дужки запірний пристрій відкривається при введенні нового коду.

У нашому інтернет-магазині за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/пропонуєтьсякупити навісний замок з кодомрізного типу, що відрізняється надійністю і зручністю застосування за доступною вартості.

Рассказать друзьям!